תפריט עמוד

סקר חדש: קשר עמוק בין נוסעים למחשבים שלהם

סקר חדש: קשר עמוק בין נוסעים למחשבים שלהם

כמחצית מהנוסעים הודו שהם חשים חרדה אם אינם לוקחים את המחשב הנייד איתם

מה נוסעים עושים כדי לא להיפרד מהמחשב הנייד שלהם, אפילו לא לרגע? רבים בוחרים מסעדות או בתי קפה על פי הזמינות של שקעים חשמליים, מוכנים לשבת על הרצפה בזמן שהמחשב נמצא בטעינה ואפילו מודים שהם מוותרים על בגדים או כלי רחצה כדי לפנות מקום בתיק למחשב הנייד. כך עולה מסקר חדש של חברת אינטל שבדק את יחסם של נוסעים אמריקאים לטכנולוגיה ולנסיעות.

הסקר גילה כי 44% אחוז מהנוסעים חשים חרדה כאשר המחשב הנייד או הטבלט אינו נמצא איתם, 87% מהמשיבים הצעירים (בגילאי 29-18) דיווחו כי הם שמחים יותר כאשר הם לוקחים את המחשב הנייד עמם לנסיעה. קרוב למחצית הנשאלים אמרו כי הם חשים פחד עמוק מפני גניבת המחשב הנייד, ורבים חוששים יותר מאובדן המחשב מאשר מאובדן של טבעת הנישואין שלהם – 77% לעומת 55%. 46% מהנוסעים אמרו שהם מוטרדים מבעיות אבטחה, כשהבעיה המטרידה ביותר היא הצצה של זרים למסך המחשב שלהם. עם זאת, כרבע מהנוסעים הודו שהם מתנהגים באופן לא בטוח – חושפים פרטים של כרטיסי אשראי, מתחברים לרשתות Wi-Fi לא מאובטחות ומשאירים את המחשב ללא השגחה.

למרות ההתמכרות לטכנולוגיה, 52% מכלל הנשאלים אמרו שהם מוטרדים מהטרחה הכרוכה בנסיעה עם מחשב. בין הסיבות שצוינו היו משקל כבד, ציוד נלווה מסורבל והצורך להוציא את המחשב מהתיק בעת הבדיקות הביטחוניות בשדות תעופה.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *