תפריט עמוד

מעל מיליון וחצי מטיילים ביקרו בשמורות הטבע בפסח

מעל מיליון וחצי מטיילים ביקרו בשמורות הטבע בפסח

מזג האוויר הנוח הוציא את הישראלים בהמוניהם לשמורות הטבע והגנים במהלך חול המועד פסח. בין האתרים הפופולרים ביותר - הבניאס, תל דן, נחל עיון וקיסריה

מזג האוויר הנוח בחול המועד פסח הוציא את הישראלים מהבית: במהלך השבוע פקדו את שמורות הטבע ולגנים הלאומיים יותר ממיליון וחצי מטיילים. האתרים הפופולאריים ביותר היו שמורת הבניאס, תל דן, נחל עיון, קיסריה, גן לאומי אשקלון, גן לאומי ירקון-אפק, מצדה ושמורת עין גדי. לדברי עוזי ברזילי, ראש חטיבת קהל וקהילה ברשות הטבע והגנים, בחלק מהאתרים, כמו נחל עמוד ונחל עיון, היה צורך להפנות מטיילים לאתרים שכנים בשל העומס הרב.

"זו לא משימה קלה לקלוט עשרות אלפי מטיילים מידי יום, תוך שמירה מצד אחד על בטיחותם של המטיילים ועל ערכי הטבע, הנוף והמורשת באתרים, ומצד שני הענקת חוויה ערכית למשפחה", אמר שאול גולדשטיין, מנכ"ל רשות הטבע והגנים. "מאות מעובדי רשות הטבע והגנים נערכו מתל דן שבצפון ועד לשמורת חוף אלמוג שבאילת כדי להבטיח שנעמוד במשימה זו. אנו שמחים על כך שציבור המטיילים הישראלי הוכיח שוב שכאשר מציעים למשפחה הישראלית ערך מוסף – הם מעדיפים את הביקור בבניאס על פני הביקור בקניון ואת ההשתתפות בפסטיבלים ובסיורים על פני הצפייה בטלוויזיה".

 

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *