תפריט עמוד

מונרך: חברת הלואו קוסט הדייקנית בעולם

מונרך: חברת הלואו קוסט הדייקנית בעולם

חברת התעופה האנגלית מונרך איירליינס נבחרה כחברת הלואו קוסט הדייקנית בעולם. מונרך מפעילה טיסות ישירות מישראל ללונדון ולמנצ'סטר

שימו לב: חברת מונרך איירליינס פשטה את הרגל באוקטובר 2017 ואינה פועלת יותר

מונרך איירליינס, המפעילה שני קווים ישירים וסדירים מתל אביב ללונדון ולמנצ'סטר, כמו גם קו עונתי מאילת (עובדה) ללונדון, נבחרה כחברת התעופה הדייקנית ביותר לשנת 2016 בקטגוריית ה-Low Cost עם 85.67 אחוזי דיוק. הבחירה נעשתה על ידי ארגון OAG, הארגון המוביל בעולם בנוגע לסטטיסטיקות תעופה. הארגון מחזיק בבסיס נתונים של כ-50 מיליון טיסות המשולבים עם נתוני חברות התעופה השונות בעולם ומכאן גם מהימנותו ודייקו לגבי הנתונים.

מונרך, קבוצת תעופה עצמאית מובילה בבריטניה, חוגגת בימים אלה 48 שנים להיווסדה. החברה, המפעילה את קווי התעופה שלה דרך חמישה שדות תעופה בבריטניה, דורגה לאורך השנים כאחת המובילות בקטגוריית הדייקנות והשנה זכתה במקום הראשון עם תוצאות מצוינות.

מונרך מחזיקה בחברת תעופה סדירה, חברה מובילה לסיטונאות תיירות ומחלקת הנדסה ותחזוקת מטוסים זוכת פרסים. מונרך איירליינס מחזיקה צי של כ- 35 מטוסים, חברת התיירות של מונרך מציעה גם חבילות הכוללות את יעדי הטיסות הסדירות של חברת התעופה ומלונות בערים, חופים ואתרי סקי מובילים.

מונרך המיוצגת בישראל על ידי ממן אוויאיישןAPG/ שמה בראש סדר העדיפויות את הענקת השירות הטוב ביותר לנוסע לפני הטיסה ובמהלכה ובהתאמת הנסיעה לצורכי הנוסע. לאור זאת, החברה מציעה שלושה סוגי כרטיסים לנוסעים הישראלים: כרטיס הכולל טיסה בלבד, כרטיס טיסה הכולל בחירת מושב ומזוודה עד 23 ק"ג וכרטיס הכולל בחירת כיסא מועדף עם מרווח רגליים גדול ומזוודה עד 26 ק"ג (בשתי האפשרויות האחרונות כלולה אפשרות לצ'ק אין אונליין).

מונרך הודעה לאחרונה על ההשקעה הכספית הגדולה ביותר בתולדותיה, בגובה של כ-165 מיליון פאונד (כ-182 מיליון אירו), אשר תבוצע על ידי בעל המניות העיקרי בחברה, קרן ההון גרייבול. מונרך גם הודיעה בעבר על הזמנת 30 מטוסים חדישים מסוג בואינג 737 מסוג MAX-8 עם אופציה לרכישת כ-15 מטוסים נוספים. משלוח המטוסים הראשון אמור להגיע לצי החברה ב-2018.

 

האם היית ביעד הזה?

  • 0

    כן הייתי

  • 0

    לא, אבל מתכנן

  • 0

    לא מעוניין

האם המאמר הזה עזר לך?

עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

code