תפריט עמוד

לראשונה טיסות סדירות נוחתות בעובדה

לראשונה טיסות סדירות נוחתות בעובדה

אירופה מתקרבת לאילת: טיסות של חברות התעופה הסדירות לופטהנזה ואדלווייס ינחתו בנמל התעופה בעובדה

לראשונה, טיסות של חברות תעופה סדירות ינחתו באופן קבוע באילת: טיסה ראשונה של חברת לופטהנזה נחתה בנמל התעופה עובדה ועמה כ-100 נוסעים, בהם עיתונאים גרמנים שהגיעו לארץ בהזמנת משרד התיירות הישראלי. גם חברת אדלווייס מציריך נחתה לראשונה באילת. חברת לופטהנזה תפעיל שתי טיסות שבועיות לעובדה, בימי ראשון וחמישי, מנמל הבית של החברה בפרנקפורט ואילו הטיסות של אדלווייס יתבצעו בימי ראשון.

בטקס חגיגי התקיים בעובדה עם נחיתת המטוס, שר התיירות יריב לוין בירך את חברות התעופה לופטהנזה ואדלוויס על החלטתן לפתוח קווים ישירים לאילת, בשיתוף פעולה עם משרד התיירות. "אני משוכנע שהקווים הללו יביאו לגידול נוסף במספר התיירים המגיעים לנפוש באילת, ולגידול בתיירות הנכנסת לישראל, ויצטרפו למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, שכבר הביא לשבירת שיאים של כל הזמנים בתיירות הנכנסת לישראל", אמר לוין.

קבלת הפנים למטוס של לופטהנזה בנמל התעופה עובדה | צילום: יאיר שרגא

קבלת הפנים למטוס של לופטהנזה בנמל התעופה עובדה | צילום: יאיר שרגא

מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, עופר קיש, אמר בטקס: "אין לי ספק שגם התיירים האירופאים  הנכנסים לארץ וגם  התיירים הישראלים היוצאים לאירופה, ייהנו מפתיחת הקווים החדשים. אנו מציעים לתיירים הנכנסים גמישות מרבית מבחינת יעדי הכניסה והיציאה מהארץ ולמעוניינים, ניתן יהיה לשלב הגעה לאילת וחזרה מתל אביב. הטיסות הסדירות גם ינגישו לתושבי אזור הדרום לוח טיסות נוח ותכוף לנמל הבית של פרנקפורט או ציריך, כיעדים  תיירותיים בפני עצמם וכן כקישור נוח ליותר מ-200 יעדים ב- 74 מדינות ברחבי העולם".

טיסת לופטהנזה מתבצעת במטוס איירבוס A320,  הכולל 168 מושבים, מהם 42 מושבים במחלקת עסקים ו-126 במחלקת תיירים. מחיר הכרטיס החל מ-330 דולר.

בתמונה הפותחת: אילת, קרובה מתמיד לאירופה | צילום: שאטרסטוק

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  *

  code