תפריט עמוד

למכירה: עיר היסטורית במדינת מונטנה

למכירה: עיר היסטורית במדינת מונטנה

העיר גאריאואן שבמונטנה תעמוד למכירה פומבית במחיר התחלתי של 250 אלף דולר

בסכום הזה לא תוכלו לקנות דירה בתל אביב, אבל במדינת מונטנה בארצות הברית 250 אלף דולר יכולים להשיג לכם עיר שלמה. אז נכון שמדובר בעיר בת שני תושבים, עם שני בניינים ותחנת דלק אחת, אבל עיר זאת עיר, במיוחד כשיש לה חשיבות היסטורית. גאריאואן (Garryowen), אחת הערים הקטנות בארצות הברית, משתרעת על שטח של 31 דונם סמוך לכביש המהיר I-90, החוצה את ארצות הברית מחוף לחוף. יש בה תחנת דלק פעילה, שני מבנים המכילים חנות מכולת, מזללת סנדוויצ’ים, סניף דואר ודירת מגורים, אזור פיקניקים מיוער ואנדרטה לחיילים אלמונים שנפלו בקרב ליטל ביגהורן שהתחולל סמוך לעיר.


מודעה המכריזה על מכירת העיר גאוריאואן, מונטנה

עיקר פרסומה של גאוריאואן, ומה שאולי הופך את קנייתה להשקעה נדל"נית נבונה, בא מהקרב הידוע ליטל ביגהורן (Little Bighorn), שנערך ביוני 1876 בין גדוד הפרשים השביעי של ארצות הברית לאינדיאנים מהשבטים לקוטה, שאיין ואראפאהו. ג'ורג' קסטר, מפקד גדוד הפרשים, נהרג בקרב והפך בן לילה לגיבור לאומי, למרות התבוסה שאנשיו נחלו. מי שיקנה את העיר הזעירה יקבל, בנוסף לשטח האדמה והמבנים השונים, גם מסמכים היסטוריים השייכים לקסטר, אשר נמסרו לארכיון העיר על ידי אלמנתו.

המחיר ההתחלתי במכירה הפומבית, שתתקיים ב-14 באוגוסט, הוא 250 אלף דולר, אבל יכול מאוד להיות שהסכום הסופי יהיה גבוה בהרבה. במכירה פומבית דומה, שנערכה לפני חודשים אחדים, העיר הזעירה בופורד (Buford) במדינת ויומינג – אף היא בת שני תושבים – נמכרה תמורת 900 אלף דולר.    


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *