תפריט עמוד

לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בישראל

לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בישראל

החברה תוסיף שש טיסות חדשות לישראל וממנה: שלוש טיסות חדשות ממינכן ושלוש מפרנקפורט

חברת התעופה לופטהנזה מרחיבה את פעילותה בארץ והחל מעונת הקיץ 2014, המתחילה בסוף חודש מרץ, יתווספו שש טיסות חדשות: שלוש טיסות חדשות בקו מינכן – תל אביב ושלוש טיסות חדשות בקו פרנקפורט – תל אביב. בכך יגיע מספר הטיסות לישראל וממנה לשיא של 27 טיסות שבועיות. הטיסות החדשות מתווספות ל-14 טיסות שבועיות בקו פרנקפורט – תל אביב ולחמש טיסות שבועיות בקו מינכן -תל אביב, ומחליפות את הטיסות בקו דיסלדורף – תל אביב. כמו כן, לופטהנזה תמשיך להציע שתי טיסות שבועיות ישירות בקו ברלין – תל אביב.

מנכ״ל לופטהנזה ישראל קרסטן צאנג אמר כי עם ישום הסכם "השמיים הפתוחים" בין הקהילה האירופית לישראל, לופטהנזה תוכל להציע ללקוחותיה – אנשי עסקים ותיירים – מגוון רחב יותר של טיסות המשך ליעדים בכל רחבי תבל. בזכות השילוב של טיסות הערב המאוחרות החדשות ממינכן ומפרנקפורט וטיסות הבוקר מנתב"ג, תוכל לופטהנזה לשרת טוב יותר את לקוחותיה, בכך שתציע טיסות המשך נוספות במהלך היום לרשת היעדים הגלובלית ההולכת וגדלה. "לקוחותינו ייהנו במיוחד ממספר גדול של טיסות בוקר ממינכן לארה"ב, שמתואמות עם ההגעה מתל אביב," הוסיף צאנג.

ישראל היא אחד השווקים המרכזיים של קבוצת לופטהנזה באזור, והטיסות הנוספות שהיא תציע מחזקות את מעמדה בישראל כקבוצת התעופה הזרה המובילה המשרתת את ישראל בנאמנות מלמעלה מ-45 שנה. החל מעונת הקיץ הקרובה, חברות המשתייכות לקבוצת לופטהזנה יפעילו לא פחות מ-57 טיסות שבועיות מתל אביב לנמלי התעופה המובילים ביבשת האירופית: פרנקפורט, מינכן, ברלין, קלן (ג׳רמן ווינגס), וינה (אוסטריאן) וציריך (סוויס).


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *