תפריט עמוד

לופטהנזה: הרחבה משמעותית של טיסות לישראל

לופטהנזה: הרחבה משמעותית של טיסות לישראל

עם כניסתו של מנכ"ל חדש ללופטהנזה ישראל נמסר כי לופטהנזה מגדילה ב-30 אחוז את מספר המושבים בטיסותיה לישראל וממנה

רולף קולר, אחד המנהלים המנוסים ביותר בקבוצת לופטהנזה, נכנס בימים אלו לתפקיד מנכ"ל לופטהנזה ואוסטריאן בישראל. קולר מחליף את קרסטן צאנג, שמונה לתפקיד המנהל הכללי של לופטהנזה באיחוד האמירויות הערביות ובאיזור המפרץ הפרסי. לישראל קולר מגיע מיעד מסקרן במיוחד – מאז 2009 ועד הגעתו לישראל קולר שימש כמנכ"ל לופטהנזה באיראן.

קולר (60), יליד ציריך ובוגר המכללה לעסקים וניהול, ב.וו.ס בציריך, מביא עמו לתפקיד החדש 30 שנות ניסיון בתעשיית התעופה. במסיבת עיתונאים לכבוד כניסתו לתפקיד אמר כי "ישראל היא אחד משוקי הצמחיחה המרכזיים של כל קבוצת לופטהנזה באיזור, ואנו ערב ההתרחבות המשמעותית ביותר בהיסטוריה של החברה בישראל".


מנכ"ל לופנטהנזה הנכנס, רולף קולר. מאיראן לישראל

עוד נמסר כי החל מ-29 במרץ לופטהנזה תוסיף שלוש טיסות שבועיות בקו פרנקפורט-תל אביב ושלוש טיסות שבועיות בקו מינכן – תל אביב, גידול המבטא תוספת קיבולת של כ-30 אחוז. בסך הכל, לופטהנזה תציע 17 טיסות שבועיות לפרנקפורט, שמונה למינכן ושתי טיסות שבועיות לברלין – כלומר, 27 טיסות בין גרמניה לישראל. ביחד עם החברות הנוספות בקבוצה, אוסטריאן אירליינס וסוויס, קבוצת לופטהנזה ממצבת את עצמה כקבוצת התעופה הזרה המובילה בישראל, עם 57 טיסות שבועיות מישראל.

אוסטריאן אירליינס, חברת הבוטיק של הקבוצה, מפעילה 14 טיסות שבועיות בין וינה לתל אביב ומציעה טיסות המשך נוחות לעשרות יעדים במרכז ומזרח אירופה וכן ליעדים נוספים ביבשת האירופית, בצפון אמריקה ואסיה. חברת סוויס השוויצרית מפעילה מספר זהה של טיסות בקו תל אביב – ציריך.

"עם הפריסה הרחבה ביותר של יעדי קבוצת לופטהנזה באירופה וברחבי תבל, החברה ערוכה להציע ללקוחותיה בישראל מגוון גדול יותר של אפשרויות וגמישות, החשובה הן לאנשי עסקים ולתיירים", אמר קולר.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *