תפריט עמוד

כשני מיליון מבקרים צפויים בשמורות הטבע בפסח

כשני מיליון מבקרים צפויים בשמורות הטבע בפסח

בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים ייערכו במהלך חול המועד עשרות פסטיבלים, אירועים מיוחדים, סיורים והדרכות

כשני מיליון מטיילים יבקרו במהלך חג הפסח וחול המועד בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים ברחבי הארץ, כך מעריכים ברשות הטבע והגנים. באתרי רשות הטבע והגנים סיימו בימים האחרונים את ההיערכות לקליטת המבקרים במהלך השבוע הקרוב. בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים ייערכו פעילויות מיוחדות, סיורים והדרכות ללא תשלום ופסטיבלים בנושאים של שמירת טבע ומורשת. ההיערכות כוללת גם צוותי פיקוח ותחנות מידע.

"זו לא משימה פשוטה לקלוט אלפי מטיילים מדי יום, תוך שמירה מצד אחד על בטיחותם של המטיילים ועל ערכי הטבע והמורשת שבאתרים, ומצד שני הענקת חוויה חינוכית למשפחות, כזו שתקרב את כל המבקרים, מזקן ועד טף, לערכי השמירה על הטבע והמורשת של מדינת ישראל ותהווה תחרות לאטרקציות אחרות שמוצעות לחופשים", אמר אלי אמיתי, מנכ"ל רשות הטבע והגנים. "אני בטוח שמגוון הפעילויות שהכנו לציבור המטיילים הישראלי יוכיח שוב שכאשר מציעים למשפחה הישראלית ערך מוסף הם מעדיפים את הביקור בקניון הבניאס על פני הביקור בקניון באזור התעשייה, ואת ההשתתפות בפסטיבלים ובסיורים על פני הצפייה בטלוויזיה".

במהלך ימי החופשה תקים רשות הטבע והגנים תחנות מידע בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים שבשטחים הפתוחים, שם ניתן יהיה לקבל מידע על פעילויות, אירועים ומסלולים מומלצים. בנוסף, יחולקו במהלך ימי חול המועד כללי הטיול הבטוח – "המצילי"ם" (הכנה, מים, ציוד, יום, לבוש, יידוע, מסלול).

מידע על טיולים ואירועים מיוחדים בטלפון 3639* או באתר האינטרנט.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *