תפריט עמוד

כרטיסי נסיעה בחינם לאוטובוסים בארצות הברית

כרטיסי נסיעה בחינם לאוטובוסים בארצות הברית

חברת מגה-בוס תחלק מאה אלף כרטיסים בחינם לנוסעים באוטובוסים שלה ברחבי ארצות הברית

הם צבועים בצבעים עזים, מקושטים במדבקות צבעוניות ולעיתים יש להם שתי קומות – האוטובוסים של חברת מגה-בוס קלים לזיהוי ובדומה לחברות תעופה זולות גם הם מציעים כרטיסי נסיעה במחירי רצפה, לפעמים תמורת דולר אחד בלבד. עכשיו המחיר ירד אפילו מתחת לזה: החברה יצאה בהודעה כי לקראת השנה החדשה, החל מחודש ינואר ולמשך שלושה חודשים היא מעמידה מאה אלף כרטיסים בחינם (יש לשלם 50 סנט עבור ההזמנה) לנוסעים מניו יורק ומשיקגו ליעדיה השונים. 

האוטובוסים של מגה-בוס צצו לראשונה בבריטניה לפני שש שנים, ומאז שנת 2006 הם פועלים גם בקנדה ובארצות הברית, בעיקר באיזור מרכז המדינה שם הם מחברים בין שיקאגו לערים כמו מילווקי, אינדיאנפוליס, דטרויט ועוד. בשנה האחרונה הם החלו לפעול גם בחוף המזרחי, עם בסיס בניו יורק. 

כאמור, האוטובוסים של מגה-בוס פועלים בשיטה דומה לזאת של חברות התעופה הזולות: בשונה מחברת גרייהאונד הוותיקה, אין להם תחנות מרכזיות והם פועלים עם כוח אדם מצומצם. תחנות עלייה והורדה של נוסעים נמצאות לרוב בקרנות רחוב, בסמוך לתחנות רכבת או אזורי מסחר. אין אפשרות לקנות כרטיס על האוטובוס אלא רק דרך האינטרנט או בטלפון, בתמורה לדמי ניהול של 50 סנט להזמנה. מחירי הכרטיסים משתנים בהתאם למועד הנסיעה (ככל שהמועד קרוב יותר, המחיר גבוה יותר) וכן לפופולריות של המסלול – קווים עמוסים יקרים יותר מקווים נידחים. למבצע האחרון, שבו יחולקו כרטיסי נסיעה בחינם, חבר ארגון התיירות של ניו יורק, כדרך לעודד מבקרים להגיע לעיר.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *