תפריט עמוד

כך תבחרו מכונת גילוח מומלצת

גברים רבים מעדיפים לרכוש מכונות גילוח אשר ישמשו אותם במשך שנים רבות, במקום להשתמש בסכין גילוח רגילה. זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר נעים, הרבה יותר קל לשימוש (תוכן שיווקי)

גברים רבים מעדיפים לרכוש מכונות גילוח אשר ישמשו אותם במשך שנים רבות, במקום להשתמש בסכין גילוח רגילה. זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר נעים, הרבה יותר קל לשימוש.

להבדיל מסכין גילוח, אשר חובה להחליף אותו מעת לעת ולרכוש ספריי מתאים בו אפשר להשתמש כשמתגלחים, הרי שמכונת גילוח רוכשים פעם אחת ולא צריך להחליף אותה, אלא אם רוצים לשדרג אותה במכשיר אחר. אם רוכשים מכשיר עמיד, אמין וחזק, אז אין שום סיבה שהוא לא יחזיק מעמד שנים רבות.

בשביל לקנות מכונת גילוח מומלצת, צריך להכיר מעט את התחום. לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מאמרים ותוכן בתחום. דברים שיכולים לעזור בשביל להבין את התחום טוב יותר. כך ניתן לקבל החלטה בצורה הרבה יותר מושכלת והרבה יותר חכמה.

לפני שנציג מספר נקודות שיכולות לעזור לנו בנושא, כיצד לבחור מכונת גילוח מומלצת, חשוב להדגיש, כל אחד אמור לעשות את הבחירה שלו, על פי מה שנכון עבורו. בין אם זה מבחינת אופי השימוש, בין אם זה איכות המכונה או כל פרט אחר שיכול להשפיע כך או אחרת על חווית השימוש שלו במכונה. באופן טבעי, כל אחד גם יתייחס לשאלה בהיבט הכלכלי, מה הוא יכול לרכוש ובאילו תנאים.

אילו פרטים צריכים לבחון לפני שקונים מכונת גילוח מומלצת?

ראשית, יש לבחון את כמות הראשים שיש למכונה ובאיזו איכות הם. ישנן מכונות עם ראש אחד וישנן מכונות עם יותר. בעיקרון, אין הגדרה מה יותר טוב, זה תלוי משתמש ומה בדיוק הוא מחפש. מספר הראשים יכול להשפיע על כמות הלהבים. ככל שיש יותר להבים אז תהליך הגילוח יתבצע יותר מהר.

שנית, יש לבחון את הפונקציות של המכשיר, זה מתייחס גם לשאלה, איך היא פועלת, האם בצורה ישרה או בצורה מסובבת. פונקציה נוספת היא יכולת לקצוץ פאות בצורה נוחה, או שלשם כך תצטרכו לרכוש מכונת תספורת טובה.

שלישית, חשוב לבחון האם המכשיר עמיד במים. זאת על מנת שיהיה ניתן להתגלח בתנאים יותר נוחים ונעימים. לעיתים, גילוח כשהפנים רטובות, הוא הרבה יותר נעים, פחות נוקשה ופחות מכאיב. זו הסיבה אגב, שכך מתגלחים עם סכיני גילוח.

ארבע, יש לבחון כיצד המכשיר עובד. האם הוא חייב להיות מחובר לחשמל, האם הוא נטען, לכמה זמן הוא נטען. חשוב גם לבדוק, האם ניתן לנייד אותו בצורה פשוטה, כלומר לשים אותו בתיק נסיעות או כל תיק אחר בלי בעיה. ישנן מכונות שאפילו ניתן להשתמש בהן בזמן נסיעה ברכב או בזמן טיסה.

חמש, יש לבחון את האחריות שמקבלים על המכשיר ועל הרכיבים השונים שלו. צריך לציין בשביל ליהנות ממכונת גילוח איכותית, יש לרכוש מכונה מוכרת של חברה ידועה, פיליפס, בראון, אלו דוגמאות טובות לחברות שמייצרות סדרות ודגמים איכותיים.

לירון תמם – אתר www.finder.co.il

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *