תפריט עמוד

ירושלים דורגה שביעית בעולם כיעד תיירותי

ירושלים דורגה שביעית בעולם כיעד תיירותי

אנחנו על המפה: ישראל זוכה לדירוגים גבוהים ברשימות "הכי טובים" המתפרסמות ברחבי העולם לקראת סיום השנה האזרחית

ימים טובים עוברים על ישראל בכלל ועל ירושלים בפרט, לפחות אם מתייחסים למיקומים שלנו ברשימות "הטובים ביותר", שמתפרסמות בתקופה זו של השנה ברחבי העולם. גולשיו של אתר התיירות הנחשב טריפאדייזור דירגו את ירושלים במקום השביעי מבין עשרת יעדי התרבות והתיירות המועדפים בעולם – מעל לונדון, איסטנבול וונציה. את רשימת יעדי התרבות מובילה העיר פירנצה ואחריה (בסדר יורד) וושינגטון, רומא, פריז, סיאמראפ בקמבודיה וניו יורק. ברשימת יעדי ההיסטוריה הטובים בעולם ירושלים הגיעה למקום העשירי, מיד אחרי בייג'ין ולפני מאצ'ו פיצ'ו שבפרו. "זוהי תעודת כבוד ובשורה משמחת וחשובה לעיר ירושלים, כמו גם עדות לעבודה הרבה והחשובה שהושקעה בתיירות בירושלים במשך השנתיים האחרונות", אמר חיליק בר, חבר מועצת העיר ומחזיק בתיק התיירות בעיריית ירושלים.

גם מלונות העיר זכו לאחרונה לכבוד. ברשימת המלונות הטובים במזרח התיכון, שהרכיבו קוראי המגזין קונדה נסט טרוולר, מככבים שלושה מלונות ירושלמים: מצודת דוד במקום השלישי (אחרי פארק הייט בדובאי וארבע העונות בדוחא), מלון ענבל במקום החמישי וקינג דיוויד במקום העשירי.

ציון לשבח מסוג אחר לגמרי ניתן לתל אביב, שדורגה לאחרונה במדריך לונלי פלאנט במקום השלישי ברשימת הערים החמות ביותר בעולם. תל אביב, שתוארה ברשימה בתור "עיר חטאים מודרנית על הים", עקפה את ולינגטון, בירת ניו זילנד, ואת גנט הבלגית. את רשימת הערים החמות הובילו ניו יורק וטנג'יר שבמרוקו. העובדה שערים הידועות בחיי הלילה התוססים שלהן כמו ברלין וברצלונה לא הופיעו כלל בעשירייה הראשונה מעלה תהיות לגבי הרצון להיות מקוריים בכל מחיר, אבל תמיד משמח להופיע בתקשורת העולמית בהקשר מסוג זה.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *