תפריט עמוד

יונטייד אירליינס: שירות אובר באפליקציה לנייד

יונטייד אירליינס: שירות אובר באפליקציה לנייד

United Airlines היא חברת התעופה הראשונה שמציעה את שירות Uber באמצעות אפליקציה לנייד

United Airlines הפכה לחברת התעופה הראשונה שמציעה ללקוחותיה את שירותי ההסעה של Uber באמצעות האפליקציה שלה לנייד, ומאפשרת לנוסעים להשתמש באפליקציה של United לקבלת שירותים לכל אורך חוויית הנסיעה שלהם.

לקוחות עם מכשירים ניידים בפלטפורמות iOS ו-Android יכולים לגשת למידע על שירותי התחבורה הקרקעיים של Uber דרך תפריט אפליקציית United או באמצעות הכרטיסייה "ההזמנות שלי" בהזמנה העדכנית שלהם. האפליקציה תציג את המידע של Uber, כולל סוגי הרכב הזמינים, זמני ההמתנה המשוערים והמחירים. לאחר שהלקוחות בוחרים הסעה, אפליקציית United תעביר אותם באופן אוטומטי לאפליקציית Uber או לאתר האינטרנט של Uber לצורך פתיחת חשבון להשלמת העסקה.

לקוחות שנרשמים לשירות Uber דרך אפליקציית United ומשלימים את העסקה הראשונה שלהם, יקבלו 1,000 נקודות MileagePlus למשך זמן מוגבל.

"שיתוף הפעולה שלנו עם Uber מאפשר ללקוחות הזדמנויות חדשות לפישוט חוויית הנסיעה שלהם", אומר פארווין שארמה, סגן הנשיא לענייני נאמנות לקוחות של יוניידט איירלנס. "לקוחות יכולים להשתמש באפליקציה על מנת להבטיח לעצמם נסיעה נוחה יותר, החל משלב הצ'ק אין לטיסה בינלאומית מביתם או משרדם, וכלה במציאת אפשרויות מיידיות לתחבורה קרקעית ביעדם הסופי."

בחודש יולי, הפכה United Airlines לחברת התעופה הראשונה בארצות הברית שמציעה ללקוחותיה את האפשרות לסרוק את דרכוניהם לביצוע צ'ק אין לטיסות בינלאומיות באמצעות המכשירים הניידים שברשותם. בהמשך השנה, תשיק החברה את אתר united.com המחודש שלה, שיספק ללקוחות חוויית משתמש פשוטה יותר, ברורה יותר ומהירה יותר.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *