תפריט עמוד

טיסות ללא ילדים? סקר מראה שיש תומכים לרעיון

טיסות ללא ילדים? סקר מראה שיש תומכים לרעיון

בשני סקרים נפרדים, שנערכו לאחרונה, רוב הנשאלים תמכו באזור נפרד למשפחות במטוס, והיו גם כאלה שהעדיפו לאסור על ילדים לעלות לטיסה

אחרי סוגיית האוטובוסים הנפרדים בירושלים, יש מי שמציע חלוקה מסוג אחר – אזור למשפחות בלבד במטוסים. אבל לפני שמתחילה זעקה כנגד ההפרדה המפלה הזאת, כדאי שתדעו שזוהי רק אחת השאלות בסקר שנערך לאחרונה בנושא ילדים במטוס. לשאלה האם הם תומכים בריכוז של הורים וילדים באזור נפרד במטוס, 70 אחוז מהנשאלים שאינם בעלי משפחות ענו בחיוב. הגדילו לעשות 25 אחוזים שענו כי הם תומכים באיסור מוחלט על ילדים מתחת גיל מסוים לעלות לטיסות מסחריות. אבל לא רק נוסעים ללא ילדים מעדיפים להתרחק מהבכי והצעקות, אפילו הורים לא תמיד סלחניים לילדים של אחרים – 45 אחוזים מהם אמרו כי יתנגדו לשבת באזורים מיוחדים בגלל הרעש שיהיה שם.

בסקר אחר, שלא הפריד בין נוסעים בעלי משפחות לנוסעים נטולי ילדים, 43 אחוזים מהנשאלים אמרו כי התנהגות לא הולמת של ילדים הופכת את הטיסה לבלתי נסבלת עבורם. לעומתם, 39 אחוזים אמרו כי הם סובלים יותר מהתנהגות לא הולמת של נוסעים מבוגרים מאשר מהתנהגותם של ילדים. 18 אחוזים אמרו כי יעדיפו טיסות ללא ילדים או כאלה עם אזורים מיוחדים למשפחות.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *