תפריט עמוד

טורקיש אירליינס מרחיבה את הקו לטוקיו

טורקיש אירליינס מרחיבה את הקו לטוקיו

החל מסוף מרץ 2020, טורקיש אירליינס תפעיל קו חדש לשדה התעופה הבינלאומי האנדה שבטוקיו יפן, אשר זכה השנה במקום השני בדירוג שדה התעופה הטוב בעולם של  SKYTRAX. קו זה יתווסף לקו הקיים של החברה לשדה התעופה נריטה, אף הוא בטוקיו. לשדה התעופה האנדה יש כמה יתרונות: הוא קרוב יותר למרכז טוקיו וטיסות פנים ארציות רבות ממריאות מממנו, רבות […]

החל מסוף מרץ 2020, טורקיש אירליינס תפעיל קו חדש לשדה התעופה הבינלאומי האנדה שבטוקיו יפן, אשר זכה השנה במקום השני בדירוג שדה התעופה הטוב בעולם של  SKYTRAX. קו זה יתווסף לקו הקיים של החברה לשדה התעופה נריטה, אף הוא בטוקיו.

לשדה התעופה האנדה יש כמה יתרונות: הוא קרוב יותר למרכז טוקיו וטיסות פנים ארציות רבות ממריאות מממנו, רבות מהן של חברות תעופה החברות בסטאר אלייאנס (אפשרות לטיסות קוד-שייר). טורקיש תפעיל שבע טיסות שבועיות בקו איסטנבול – האנדה.

בנוסף, החל ב-13 באפריל 2020, החברה תוסיף שלוש טיסות שבועיות לקו הקיים איסטנבול – נריטה, כך שיהיו 10 טיסות שבועיות בקו זה. לקראת הקיץ והאולימפיאדה בטוקיו יעלה מספר הטיסות השבועיות בקו זה ל-11. בסך הכל בקו בין איסטנבול לטוקיו יופעלו החל מחודש יוני 2020 18 טיסות שבועיות.

האם היית ביעד הזה?

 • 1

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  *

  code