תפריט עמוד

טאיוואן מהמדינות הראשונות בעולם לארח אירועיים המוניים ב-2020

משרד התיירות הטאיוואני החל בהכנות לקראת שנת 2021 , שנה שבה תתמקד באירועי אופניים

טאיפיי, ה-30 בנובמבר 2020 – עם קביעת שיא עולמי של מעל 200 ימים ללא הדבקות מקומיות בוירוס הקורונה, טאיוואן היא מהמדינות הראשונות בעולם לארח אירועים בינלאומיים המוניים. ב-14 בנובמבר, כ-10,000 חוגגים נהנו בפסטיבל המוזיקה האלקטרוני ULTRA שנערך לראשונה מאז פרוץ מגפת הקורונה. באירוע נכחו דיג׳יים בינלאומיים מובילים כדוגמת אלסו, קייזו, סלנדר והצמד הישראלי ויני ויצ׳י. רק שבועיים קודם לכן ב-31 באוקטובר, נערך פסטיבל הגאווה הגדול  בעולם עם מעל 130 אלף משתתפים. ועוד, ב-3 באוקטובר, טאייפי הייתה אחת מארבעת הערים היחידות בעולם שאירחו את אירועי Nuit Blanche עם יותר מ-100 אומנים ואלפי צופים.

התקיימות אירועים בינלאומיים אלה התאפשרו בזכות ניצחון של טאיוואן על וירוס הקורונה וקהל יעד גדול המשתוקק לאירועים שכאלה. מעבר לכך, משרד התיירות של טאיוואן מתכונן לקראת שנת 2021 שבה יפתחו גבולות המדינה לתיירים. שנת 2021 תהיה בדגש על רכיבת אופניים בטאיוואן, פעילות ספורטיבית המדגישה את היופי העוצר נשימה של טאיוואן, האהוב הן בקרב רוכבי אופניים מקומיים והן בקרב זרים.

Weniliou / Shutterstock.com

Weniliou / Shutterstock.com

למעשה, אירועי אופניים כבר החלו עם אירוע ״פורמוסה 900״ שבו השתתפו 725 רוכבי אופניים מ-9 קבוצות מקומיות ובינלאומיות, שבו הרוכבים נדרשו להשלים מסלול של  900 ק״מ בטאייפי הבירה. באירוע נוסף שנערך לאחרונה, משרד התיירות של טאיוואן השיק 16 מסלולי אופניים, שכל מסלול ייחודי בנופים ובמסעדות שדרכן הוא עובר.

בשנת 2021 יתקיימו שפע של פעילויות נוספות לרוכבי אופניים בטאיוואן, אנו ממליצים לעקוב אחר התפתחויות עתידיות המבשרות את פתיחת הגבולות למטייל הישראלי.

Chen Min Chun / Shutterstock.com

Chen Min Chun / Shutterstock.com

על משרד התיירות הטאיוואני

משרד התיירות הטאיוואני (TTB) הוא המשרד הממשלתי הרשמי של טאיוואן (R.O.C) המופקד על מדיניות התכנון, הפיתוח והשיווק של תיירות הפנים והחוץ של טאיוואן. השוק הישראלי מנוהל על-ידי הסניף הסינגפורי של משרד התיירות הטאיוואני. הסלוגנים המלווים את שיווק טאיוואן הם "זה הזמן לטאיוואן" ו-"הלב של אסיה", כשהדוב הלאומי של טאיוואן מהווה הסמל הראשי.

###

למידע נוסף על טאיוואן, אנא בקרו אותנו באתר הרשמי: https://taiwanbike.tw  או בדף הפייסבוק שלנו www.facebook.com/Taiwan.org.il

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *