תפריט עמוד

חמישה יעדים חדשים לסוויס

חמישה יעדים חדשים לסוויס

חברת התעופה השווייצרית SWISS משיקה חמישה יעדים חדשים לקיץ 2017, בהם ברגן בנורווגיה וקורק באירלנד

חברת התעופה SWISS הודיעה על הרחבת רשת הנתיבים שלה בלוח הטיסות בקיץ 2017. SWISS תציע טיסות משדה התעופה של ציריך לחמישה יעדים חדשים ואטרקטיביים: ברגן (נורווגיה), קורק (אירלנד), פיגארי (קורסיקה), ניש (סרביה) וזילט (גרמניה).

בתוך כך, לראשונה יוכלו נוסעי SWISS לטוס מציריך לברגן, העיר השנייה בגודלה בנורווגיה ונקודת המוצא של צי האניות הורטיגרוטן המשייטות לאורך הפיורדים בחוף הנורווגי, שייט פופולרי בקרב הישראלים. אוהבי טבע, המעדיפים חופשה פעילה יותר, יוכלו לנצל את הטיסה הישירה של SWISS לקורק שבדרום אירלנד, תחילתו של מסלול ה-Wild Atlantic Way.

האי הפופולרי זילט (Sylt) בגרמניה ופיגארי בקורסיקה מתווספים אף הם לרשת היעדים החדשים של SWISS. שני יעדים אלה מציעים חופים נהדרים ומגוון אפשרויות לספורט ימי ומנוחה. את הרשימה סוגרת ניש בדרום סרביה, המשלימה יעדים אחרים של SWISS ו-Edelweiss באזור הבלקן.

SWISS תחל להפעיל טיסה שבועית לברגן, קורק וזילט החל מיוני 2017 ואילך, ושתי טיסות שבועיות בעונת השיא של החופשות בחודשים יולי ואוגוסט. לפיגארי וניש תפעיל SWISS שתי טיסות שבועיות החל מיולי 2017 ואפריל 2017 בהתאמה.

הטיסות ליעדים החדשים יופעלו במטוס הסילון הדו-מנועי Bombardier C החדש והמתקדם. SWISS היא חברת התעופה הראשונה בעולם אשר תפעיל את המטוס החדשני, אשר מציב רף חדש מבחינת נוחות, חיסכון תפעולי והגנה על הסביבה.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *