תפריט עמוד

חודש מרץ במלונות בארץ: פחות ישראלים, יותר תיירים

חודש מרץ במלונות בארץ: פחות ישראלים, יותר תיירים

למרות הירידה בכניסות תיירים לישראל בחודש מרץ, מספר לינות התיירים במלונות ברחבי הארץ גדל ב-10 אחוז לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה

על אף ירידה של שלושה אחוזים במספר כניסות התיירים לישראל בחודש מרץ, מספר הלינות של תיירים במלונות ברחבי הארץ דווקא גדל בעשרה אחוזים לעומת מרץ 2010. במהלך החודש נרשמו כ-982 אלף לינות של תיירים. לדברי עמי פדרמן, נשיא התאחדות המלונות בישראל, זה היה חודש מרץ הטוב ביותר במלונות מבחינת היקף לינות התיירים מאז מרץ 2000, שבו נרשמו כ-1.13 מיליון לינות תיירים בעקבות ביקור האפיפיור בארץ. הגידול הרב ביותר בלינות תיירים היה באילת – עלייה של 26 אחוזים לעומת החודש המקביל בשנה שעברה. בירושלים ובתל אביב נרשם גידול של אחוזים בודדים.

לעומת העלייה במספר לינות התיירים, חלה ירידה משמעותית, של 16 אחוזים, במספר לינות הישראלים לעומת מרץ אשתקד. הדבר נובע בעיקר מהעובדה שבשנה שעברה חג הפסח חל מוקדם, וחלקו נחגג כבר בחודש מרץ. סך כל הלינות במלונות של תיירים וישראלים במרץ הגיע לכ-1.6 מיליון. מסיכום של הרבעון הראשון של שנת 2011 עולה כי תפוסת החדרים בבתי המלון בישראל עמדה על 59 אחוז, גידול של חמישה אחוזים לעומת הרבעון הראשון בשנת 2010.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 1

  לא, אבל מתכנן

 • 1

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *