תפריט עמוד

הצרפתים מעדיפים את לונדון על פני פריז

סקר של גוף תיירות רשמי בצרפת העלה כי רוב הצרפתים סבורים שלונדון היא העיר האירופאית הידידותית ביותר לתיירים. פריז נותרה מאחור

האם הטינה שחשים הצרפתים לתושבי בירתם כה גדולה עד שהיא גוברת על הטינה ההיסטורית שהם חשים כלפי האנגלים? בסקר שערכה הוועדה לתיירות אזורית בפריז נשאלו הנסקרים מהי העיר החביבה עליהם. למרבה ההפתעה, מרבית הצרפתים בחרו בלונדון כעיר האירופאית הידידותית ביותר לתיירים, על פני ערים מובילות דוגמת פריז, רומא וברלין. לונדון הובילה בתחומים שונים, כגון תחבורה ציבורית, מלונות, אטרקציות תיירותיות ומרכזי מידע לתיירים. פריז הובילה בתחום התרבות והאוכל.

מזמיני הסקר מודים כי הופתעו מהתוצאות, שכן הם קיוו שבחירה בפריז כעיר ידידותית לתיירים תעזור להפריך את הדימוי של הפריזאים כגסי רוח כלפי זרים, ותעודד תיירות לעיר האורות. אולם כשהתברר שלונדון היא יעד תיירות מועדף על הצרפתים, מחבר הסקר מיהר להכריז כי התוצאות אינן משקפות את המציאות, אלא מעידות על האיבה שצרפתים רבים חשים כלפי הפריזאים, שאותם הם רואים כמתנשאים ומתבדלים. למרות הבחירה בלונדון, פריז הייתה ונותרה העיר הפופולרית ביותר בעולם מבחינת כמות המבקרים המגיעים אליה. על פי נתונים רשמיים, קרוב ל-30 מיליון אנשים מבקרים בעיר בכל שנה, כמחציתם מגיעים לביקור חוזר בתוך חמש שנים.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *