תפריט עמוד

הפיליפינים נערכת ליום שאחרי הקורונה

הפיליפינים נערכת כבר עכשיו להשקעות גדולות בתיירות ליום שבו תחלוף מגפת הקורונה. משרד התיירות של הפיליפינים משיק בימים אלה תכנית מאסיבית בסכום של 14 מיליארד פסו פיליפיני לשיקום מהיר של תעשיית התיירות לאחר סיום מגפת הקורונה

הפיליפינים נערכת כבר עכשיו להשקעות גדולות בתיירות ליום שבו תחלוף מגפת וירוס הקורונה. משרד התיירות של הפיליפינים (DOT) באמצעות הרשות לפיתוח תשתיות ויזמות בפיליפינים (TIEZA) משיק בימים אלה תכנית מאסיבית בסכום של 14 מיליארד פסו פיליפיני (יותר ממיליארד שקלים) לשיקום מהיר של תעשיית התיירות לאחר סיום מגפת הקורונה.

שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט, ציינה כי פרויקטים לפיתוח תשתיות תיירות ביעדי תיירות מרכזיים ברחבי הפיליפינים ישוקמו או ייבנו מחדש. וכל זאת מהתקציב שתעמיד הרשות לפיתוח תשתיות בפיליפינים. מדובר בתקציב שתוכנן מראש עוד לפני מגפת הקורונה. לדברי השרה פוייאט על משרד התיירות של הפיליפינים לפעול לקיצור זמן ההתאוששות עקב המשבר שיצר וירוס הקורונה וכן ליצור מקומות תעסוקה. בין האתרים שבהם יבוצעו  במהלך השנה פרויקטים תשתיתיים נמנים: בוהול, אילוילו, פאמפאנגה, פנגסינאן ויעדים תיירותיים נוספים. הפרויקטים צפויים לייצר אלפי מקומות עבודה. כמו כן, יוקצה תקציב של 1.2 מיליארד פסן פיליפיני לשיקום אתרי תיירות כגון: Burnham Park בעיר באגויו והקמת מתקני טיהור שפכים בקורון ובפוארטו גלרה. כמו כן, פיתוח תיירות בת קיימא לשמירת משאבי התיירות לדורות הבאים ושיפור דרכי הגישה לאתרי תיירות.

בשנת 2019 ביקרו בפיליפינים 22,851 תיירים מישראל, גידול של כמעט 12.33 אחוז בהשוואה לשנת 2018.

צילום: טים רוק

מה יש בפיליפינים

הפיליפינים היא עולם קסום עם למעלה מ-7000 איים, שמרביתם אינם מיושבים ומכוסים בג'ונגל פראי. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; יערות גשם; שוניות אלמוגים יפהפיות; פסטיבלים ססגוניים; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה. שוניות אלמוגים יפהפיות ועולם תת ימי מרהיב עם דגים טרופיים. איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת. שטחים עצומים של שדות אורז, אוצרות טבע ותרבות עשירה.

בפיליפינים מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות, תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה וכל זה על רקע הרי געש מרהיבים. חוויית טיול בלתי נשכחת למשפחות, לקבוצות, לירח דבש ולתרמילאים. הזמן הטוב ביותר לבקר בפיליפינים בחודשים דצמבר עד מאי.

זהו כמובן תמצית בלבד, כתבות ומידע נוסף בעמוד הראשי של הפיליפינים, או באתר משרד התיירות:

אתר משרד התיירות הפיליפיני

האם היית ביעד הזה?

 • 30

  כן הייתי

 • 34

  לא, אבל מתכנן

 • 3

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.