תפריט עמוד

החיים הטובים: עלייה במספר הטסים במחלקה ראשונה

החיים הטובים: עלייה במספר הטסים במחלקה ראשונה

למרות חוסר הוודאות הכלכלי, האמריקאים מעדיפים לטוס במחלקות יוקרה וללון במלונות פאר, כך עולה מסקר שבדק את הרגלי החופשות בקיץ האחרון

למרות המשבר הכלכלי העולמי, במהלך הקיץ האחרון האמריקאים הוציאו יותר כסף על חופשות ונסיעות מאשר בתקופה המקבילה אשתקד, והרשו לעצמם להתפנק במלונות פאר ובטיסות במחלקות יוקרתיות. כך עולה מסקר של חברת האשראי אמריקן אקספרס שבדק טרנדים של נסיעות בקרב נופשים אמריקאים בחודשים יולי, אוגוסט וספטמבר 2011. הדו"ח מראה עלייה של 9.6 אחוזים בקניית כרטיסים למחלקות ראשונה ועסקים על חשבון מחלקת תיירים, דבר המעיד שגם אנשים בעלי הכנסה ממוצעת העדיפו לטוס במחלקות המשודרגות. בנוסף, ישנה ירידה במספר האנשים שהגיעו ליעד החופשה בנהיגה לעומת אלה שהעדיפו לטוס – הירידה הגדולה ביותר בתחום הזה נרשמה בקרב אנשים בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע, 4.8 אחוזים. בתחום הלינה במלונות פאר נרשמה עלייה של שלושה אחוזים. עם זאת, כחמישית מהנשאלים בעלי הכנסה גבוהה מהממוצע העידו כי השנה העדיפו ללון במלונות פשוטים יותר מאשר בשנים קודמות.

בעוד זמן קצר תתחיל בארצות הברית עונת התיירות השנייה בחשיבותה אחרי הקיץ – חופשת חג המולד והשנה החדשה. המגזין הכלכלי פורבס מדווח כי השנה שישה מתוך עשרה אמריקאים מתכננים לנסוע בתקופת החגים, עלייה מסחררת של 50 אחוזים לעומת השנה שעברה. השנה צפויה גם עלייה של 10 אחוזים בכסף שהאמריקאים יוציאו על נסיעות בתקופת החגים.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *