תפריט עמוד

הונגריה: לכל איש יש רחוב

הונגריה: לכל איש יש רחוב

כפר בהונגריה השרוי במצוקה כלכלית מצא פתרון מקורי לבעיה: מכירת שמות הרחובות בכפר

רשויות הכפר ההונגרי איבאד (Ivad) החליטו למכור את שמות הרחובות בכפר, ובכך להגדיל את הכנסותיו. הכפר, השוכן בצפון מזרח המדינה, שרוי במצוקה כלכלית וכעת מקווים שהיוזמה החדשה תכניס מעט כסף לקופת הכפר. באתר הכפר מוצעים למכירה שמות הרחובות. מי שמוכן לשלם מספיק כסף, יזכה לרחוב הקרוי על שמו, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.

אם גם אתם רוצים רחוב הקרוי על שמכם, כדאי להתחיל לחסוך. המחיר: 100,000פורינט (כ-511 דולר) לכל מטר. כדאי למהר, שכן בכפר יש בסך הכל שמונה רחובות. כדאי לקחת בחשבון שעל פי החוק בהונגריה לא ניתן לתת לרחוב שם של מישהו חי. לכן, אם אתם רוצים לבקר ברחוב שקרוי על שמכם אתם עשויים להיתקל בבעיה. ההסכם עליו חותמים בעת הרכישה מבטיח שעם מותכם ייקרא הרחוב על שמכם. לאחר מכן, לא ישונה שם הרחוב במשך 300 שנה לפחות.

בכפר מעוניינים להשתמש בכסף שיתקבל ממכירת השמות לשיפור איכות החיים של התושבים. בין היתר מבטיח ראש הכפר, גאבור איבאדי, לבנות מערכת ביוב, לשפר את תאורת הרחוב ולפתוח גן ילדים. "אם ברברה סטרייסנד, למשל, אותה אני מחבב מאוד, תרצה שלאחר מותה ייקרא רחוב על שמה, היא יכולה להחליט שהיא רוצה רחוב בכפר שלנו", אמר איבאדי.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *