תפריט עמוד

דיזנהאוז נכנסת לענף השייט

דיזנהאוז נכנסת לענף השייט

קבוצת דיזנהאוז BTC הודיעה על רכישת 50% מחברת קרוזיט, מהמובילות בישראל בתחום השייט. במהלך השנתיים האחרונות חל גידול של 30% בהזמנות לחופשות שייט

חברת דיזנהאוז BTC חתמה על רכישת 50% מחברת קרוזיט, המתמחה בשיווק הפלגות נופש בחברות הגדולות בעולם, בהן רויאל קריבייאן, MSC, נורוויג'ן קרוז ואחרות.

קרוזיט היא חברת תיירות המתמחה בחופשות שייט בינלאומיות ופועלת משני סניפים, חיפה ורמת השרון, בהם עובדים 20 יועצי שייט מקצועיים. קרוזיט משמשת כ-One stop shop בתחום השייט ומציעה הפלגות נופש ברחבי העולם בכל חברות השייט, בנוסף לחבילות ייחודיות של טיסה ושייט.

החברה משקיעה משאבים רבים בטכנולוגיה להזמנות חופשות שייט ותציג בקרוב מערכת מתקדמת להזמנת הפלגה, טיסה ומלון בלחיצת כפתור אחת. אודי שנבל מבעלי החברה ימשיך לכהן כמנכ"ל חברת קרוזיט.


עודד חודורוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי בדיזנהאוז (מימין) ואודי שנבל, מנכ"ל חברת קרוזיט

בשנים האחרונות תחום השייט נמצא במגמת צמיחה בארץ ובעולם והערכות הן כי מגמה זאת תמשיך גם בשנים הקרובות. השותפות החדשה תסייע לחברת קרוזיט להמשיך ולהוביל את תחום הקרוזים והשייט בישראל.

עודד חודורוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת דיזנהאוז BTC מסר לאחר חתימת העסקה: "עסקת קרוזיט היא חלק מהאסטרטגיה ומיצובה של דיזנהאוז כקבוצת תיירות מובילה הפועלת בכל תחומי התעשייה. קרוזיט היא חברה צעירה, הגדלה במהירות ועם צוות עובדים נאמן ומקצועי ביותר, לאחר בחינה מעמיקה של תחום השייט והחברות הפועלות בו, חיבור עם קרוזיט הייתה האופציה הראשונה והמועדפת עלינו ושותפות זאת תמצב את קבוצת דיזנהאוז כמובילה בתחום השייט. אודי שנבל הוא אחד מאנשי המקצוע הטובים בענף ואנו שמחים לקבל למשפחת דיזנהאוז BTC את עובדי קרוזיט ובראשם את אודי".


אניית פרידום אוף דה סיס של רויאל קריביאן. יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות של חופשת שייט

"בשנתיים האחרונות אנו עדים לגידול של למעלה מ-30% במספר הישראלים היוצאים לחופשות שייט בינלאומיות. בשנת 2017 יצאו בקירוב ל-70 אלף ישראלים", מספר אודי שנבל, מנכ"ל חברת קרוזיט, ומוסיף כי "כוח הקנייה וההפצה הגדול של חברת דיזנהאוז יאפשר לקרוזיט להציע לקהל הישראלי חבילות שייט אטרקטיביות ולמצב את עצמנו כמובילי התעשייה".

 

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *