תפריט עמוד

גונן אוסישקין נבחר לתפקיד מנכ"ל אל על

גונן אוסישקין נבחר לתפקיד מנכ"ל אל על

דירקטוריון אל על בחר פה אחד בגונן אוסישקין לתפקיד מנכ"ל אל על. אוסישקין יחליף את דוד מימון שביקש לסיים את תפקידו לאחר ארבע שנים

דירקטוריון אל על החליט פה אחד על מינויו של גונן אוסישקין למנכ"ל אל על. אוסישקין יחליף את דוד מימון, שביקש לסיים את תפקידו לאחר כ- 13 שנים באל על, ארבע מתוכן כמנכ"ל. אלי דפס, יו"ר מועצת המנהלים של  אל על, בירך את המנכ"ל הנבחר בברכת הצלחה. דפס ציין את האמון והתמיכה של הדירקטוריון באוסישקין, אשר מביא עמו היכרות טובה של ענף התעופה ושל החברה ויידע להנהיג ולקדם אותה בהצלחה בתקופה אתגרית זו.

גונן אוסישקין, המנכ"ל הנבחר של אל על

גונן אוסישקין, המנכ"ל הנבחר של אל על | צילום: סיון פרג'

גונן אוסישקין, טייס חיל האוויר,  החל עבודתו באל על בשנת 2004. במסגרת תפקידיו הקודמים באל על שימש כטייס בצי 747-400, לאחר מכן כיהן כ-12 שנים בתפקידים ניהוליים שונים, מתוכם 10 שנים בחטיבת מסחר לרבות ראש אגף תכנון מסחרי, רשת הנתיבים לו"ז (שיבוץ המטוסים לטיסות) וניהול הכנסות. החל משנת 2014 כיהן כמנהל האסטרטגיה, תכנון וארגון (תוא"ר) באל על וכיום הוא משמש כסמנכ"ל מסחר בחברה. במסגרת תפקידו  הוביל יחד עם גורמים נוספים בחברה את תהליך ההצטיידות הגדול בתולדות אל על של מטוסי הדרימליינר. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

גונן אוסישקין הודה על הבחירה ועל האמון שמועצת המנהלים נתנה בו ואיחל בהצלחה לדוד מימון בהמשך דרכו. "אני בטוח שיחד עם כל עובדי החברה המסורים נמשיך ונצעיד את אל על אל מול האתגרים הניצבים לפניה, למען לקוחות החברה ובעלי המניות שלה", אמר. הוא צפוי להיכנס לתפקידו בשבועות הקרובים לאחר חפיפה מסודרת והערכות לתפקיד עם המנכ"ל דוד מימון.

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *