תפריט עמוד

ברלין העיר השלישית הכי מתוירת באירופה

ברלין העיר השלישית הכי מתוירת באירופה

למרות שברלין נתפסת בעיקר כעיר של צעירים, יש לה מה להציע למבקרים מכל הגילים. בין השאר, שלושה בתי אופרה ומסעדות עם כוכבי מישלן

ברלין היא העיר השלישית באירופה מבחינת כמות התיירים המבקרים בה, אחרי לונדון ופריז ולפני רומא, כך אמר מנכ"ל לשכת התיירות הגרמנית, בורקהאד קיקר, בעת ביקור שערך בישראל. רק בחודש אוגוסט האחרון ביקרו בברלין יותר ממיליון תיירים, מתוכם 414 אלף הגיעו מחוץ לגרמניה. גם הישראלים גילו בשנים האחרונות את ברלין: מספר הלינות הרשמי של תיירים מישראל בשנה החולפת עומד על 70 אלף, ואולם קיקר סבור כי המספר האמיתי גדול בהרבה שכן לדבריו לישראלים רבים יש דרכונים זרים.

ברלין נתפסת כיעד לצעירים, עם חיי לילה תוססים ומועדונים רבים, אבל המספרים מעידים כי בני כל הגילים מגיעים אליה, ולמעשה הגיל הממוצע של התייר בברלין הוא 45. מעבר לאטרקציות המוכרות של העיר, המבקרים יכולים ליהנות ממסעדות מעוטרות בכוכבי מישלן (הריכוז הגדול ביותר בגרמניה) ושלושה בתי אופרה, מה שכמעט תמיד מבטיח שתוכלו למצוא כרטיס, לעיתים אפילו לאותו ערב. קיקר הוסיף כי אחרי שהצד המזרחי עבר בשנים האחרונות תנופת שיפוץ ושיחזור, כעת המאמצים מתמקדים בצד המערבי ואת התוצאות אפשר יהיה לראות במהלך 2013.


האם היית ביעד הזה?

 • 1

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *