תפריט עמוד

בחזרה לפיליפינים

משרד התיירות של הפיליפינים נערך לקראת חזרת התיירות לארץ האיים הקסומה ויוצא בקמפיין חדש לחשיפת האיים האקזוטיים והחופים הקסומים של הפיליפינים, שזוכים בפרסים רבים והוקרה עולמית (תוכן שיווקי)

משרד התיירות של הפיליפינים יוצא בקמפיין חדש בעברית "יותר כיף מחכה בפיליפינים" לחשיפת ארץ האיים הקסומה והאקזוטית, שזוכה להוקרה עולמית. מטרת הקמפיין היא להציב את הפיליפינים כיעד אטרקטיבי עולמי מהמדרגה הראשונה, לכשתחודש תנועת התיירות לארץ האיים.

הקמפיין חושף את אתרי התיירות האטרקטיביים של הפיליפינים ופעילויות שונות, כגון: טרקים, צלילה, רכיבה על אופניים, ביקור בחוות חקלאיות, קולינריה, מוזיאונים ותרבות, גלישת גלים ועוד. בתקופת הקורונה השקיעה ממשלת הפיליפינים משאבים רבים עם הסקטור הפרטי בפיתוח אתרי התיירות. הפיליפינים התברכה ב- 7,641 איים, שמרביתם אינם מיושבים ומכוסים בג'ונגל פראי. בפיליפינים ישנם 21 הרי געש פעילים וקו חוף מהארוכים בעולם עם מים צלולים בצבעי כחול-ירוק; מפלים מהסרטים; יערות גשם; שוניות אלמוגים יפהפיות; פסטיבלים ססגוניים; אקלים טרופי וגן עדן לחובבי הצלילה. שוניות אלמוגים יפהפיות ועולם תת ימי מרהיב עם דגים טרופיים. איים אקזוטיים עם חול לבן ודקלי קוקוס; חופים לגלישת גלים מהטובים בעולם ורצועות חוף מרהיבות באינסוף גוונים של טורקיז ותכלת. שטחים עצומים של שדות אורז, אוצרות טבע ותרבות עשירה. בפיליפינים מגוון עשיר של תרבויות המתבטא ביותר מ-180 שפות. תושבים מכניסי אורחים ואוהבי מוסיקה וכל זה על רקע הרי געש מרהיבים. חווית טיול בלתי נשכחת למשפחות, לקבוצות, לירח דבש ולתרמילאים

באי בנטיאן בסבו (Bantayan island) ובו חופים לבנים ואתרי תיירות אקולוגיים

באי בנטיאן בסבו (Bantayan island) ובו חופים לבנים ואתרי תיירות אקולוגיים

שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט, אמרה כי הקמפיין נועד להדגיש את החשיבות שנותנת הפיליפינים לסטנדרטים העולמיים בתחום הבריאות לקראת קליטת התיירים הרבים. לדבריה, מבצע החיסונים של עובדי תעשיית התיירות בפיליפינים מתקדם בקצב מהיר וכי הפיליפינים נערכת לקליטת התיירים הרבים, לכשתחודש תנועת התיירות  לארץ האיים הקסומה. התיירים ימצאו בפיליפינים חופים מהיפים בעולם עם חול לבן, דקלי קוקוס, מים צלולים ותושבים מכניסי אורחים. הפיליפינים השקיעה בתקופת הקורונה משאבים רבים בשיפור אתרי התיירות. שרת התיירות הצהירה עוד כי היעד המרכזי של משרד התיירות של הפיליפינים הוא לחסן בשיעור של 100 אחוז את כל עובדי תעשיית התיירות בארץ האיים. עד כה חוסנו 51 אחוז מעובדי תעשיית התיירות.

www.morefunawaits.com

לפרטים נוספים:

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.