תפריט עמוד

אקשן ללא הפסקה: ספארי אופנועי שלג בגאורגיה

אקשן ללא הפסקה: ספארי אופנועי שלג בגאורגיה

אקשן, אקשן ושוב אקשן: טיול בג'יפים ובאופנועי שלג על רקע התפאורה הלבנה המרשימה של גאורגיה בחורף. מסע אל הפינות הנידחות ביותר, שאי אפשר להגיע אליהן בשום דרך אחרת. בסופו של יום מלא אדרנלין, אפשר להירגע בבקתת הרים עם ארוחה נהדרת ויין מצוין

"זאת חוויה אחרת לגמרי, קשה לתאר אותה במילים. אתה נוסע לתוך עולם שכולו לבן, אתה לא יודע מה למעלה ומה למטה, הדבר היחיד שממקם אותך הוא השלג שעף מהאופנוע שלפניך. באמת שאין שום חוויה שמשתווה לזה", כך מתאר גלעד תלם, מדריך ראשי ב-MEDRAFT, את ספארי אופנועי השלג בגאורגיה, טיול רווי באקשן ובריגושים. גם מי שכבר טייל ברכסי הקווקז בגאורגיה יחשף לעולם שונה לחלוטין בחורף. לא רק שהנופים הירוקים מתכסים בשמיכה לבנה, גם החוויות שבהן מתנסים הן מסוג אחר. המרחבים הלבנים, האוויר הצלול, ענפי העצים המכופפים תחת השלג – כל אלה הופכים את הנופים המוכרים למקום קסום ולא נודע.

ספארי אופנועי שלג בגאורגיה. נכנס לעולם שכולו לבן

עכשיו דמיינו את עצמכם חוצים את התפאורה היפהפייה הזאת על גבי אופנוע שלג מהיר, המפלס דרכו במרחבים הלבנים במהירות מסחררת ומגיע גם לפינות הנידחות ביותר. "בשונה מאופנועי שלג ביעדים אחרים, בגאורגיה זאת לא רק חוויה אקטסטרימית מהנה, זאת באמת הדרך היחידה להגיע למקומות מסוימים", מסביר גלעד תלם. הוא מוסיף שחלק בלתי נפרד מהטיול הוא המפגש עם המקומיים, תושבי הכפרים הנידחים, שלא רגילים לראות זרים באמצע החורף, ומקבלים את פני הבאים מרחוק בשמחה אמיתית ובחום רב.

בסופו של יום עמוס בריגושים ובאדרנלין, אפשר להירגע בבקתת הרים אותנטית, עם יין מקומי משובח, ארוחות עשירות, סיפורי פולקלור וחוויות היום שהיה.


בחורף הדרכים בגאורגיה מתכסות בשלג והנהיגה בהן מאתגרת

גאורגיה מציעה את המסלולים המאתגרים והקשוחים ביותר – הן ברכבי שטח והן באופנועי שלג. הג'יפים לוקחים אותנו לפסגות ההרים המושלגות, מפלסים דרך במעברים הרריים קשים, ואם השלג חוסם את המעבר, צריך למצוא דרכים חלופיות. גם הנהיגה באופנועי שלג מציבה אתגרים מיוחדים, מהסוג שמקפיץ את האדרנלין שוב ושוב. בדרך זו, אפשר להתרשם מנופים קסומים שכמו יצאו מסיפורי עמים ולהגיע לפינות המבודדות ביותר. הרכיבה באופנועי השלג מתחילה באזורים נמוכים, בוואדיות שבהם מתאסף שלג רב, כשבכל יום צוברים ביטחון וניסיון ואפשר לטפס יותר ויותר גבוה, אל נקודות תצפית מרהיבות.


בחורף הנופים הירוקים המוכרים משתנים לגמרי

בניגוד לאופנועים רגילים, כדי להתחיל לרכוב על אופנוע שלג אין צורך בניסיון קודם. גם מי שמעולם לא התנסה ברכיבה מסוג זה, יוכל ללמוד בנקל בעזרתו של המדריך המקצועי הצמוד. על הקור שבחוץ מפצה החימום של המושב והידיות של האופנוע.


חינקלי, מנה טיפוסית (ונפלאה) מהמטבח הגאורגי

גם מי שמעדיף לטייל באופן עצמאי לא צריך לוותר על דבר. טיול עצמאי של MEDRAFT מיועד לאנשים שלא אוהבים לטייל בקבוצה, אבל רוצים ליהנות מהניסיון הרב, המקצועיות והחשיבה לכל פרט קטן כגדול, שמאפיינים את מדריכי MERAFT, בארץ ובחו"ל. החבילה למטייל העצמאי כוללת את כל מרכיבי הטיול: טיסות, לינות, סידורי קרקע, רכב שטח, מפה מסומנת של מסלולי הטיול, מדריך רכיבה מקצועי וגיבוי טלפוני של מדריך ישראלי.

כתבה פרסומית


האם היית ביעד הזה?

 • 1

  כן הייתי

 • 10

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *