תפריט עמוד

אפליקציה חדשה: מאה האתרים האהובים בגרמניה

אפליקציה חדשה: מאה האתרים האהובים בגרמניה

אפליקציה חדשה לטלפונים ניידים מעדכנת תיירים בזמן אמת לגבי מאה האתרים האהובים ביותר בגרמניה

מטיילים בגרמניה ורוצים לדעת מהם האתרים הפופולריים ביותר? TOP 100, אפליקציה חדשה של המרכז הגרמני לתיירות (DZT), מאפשרת למבקרים בגרמניה לגלות מהם מאה אתרי התיירות האהובים במדינה. הרשימה הורכבה בעקבות סקר שנערך בראשית השנה בקרב תיירים המבקרים בגרמניה. המשתתפים בסקר בחרו בקשת רחבה של אתרים מתחומי התרבות והטבע ברחבי גרמניה. האפליקציה מספקת מידע מקיף וממוקד על המקומות השונים שנבחרו ומאפשרת שיתוף קל ומהיר באמצעות הפייסבוק. בנוסף, המשתמש יכול להתעדכן בחדשות יומיות הקשורות לנושאים תיירותיים בגרמניה. משתמשי האפליקציה מקבלים גם קופוני הנחה, שאותם הם יכולים לנצל באתרי תיירות שונים. "באמצעות אפליקציית Top 100 אנו מחזקים את הדיאלוג האינטראקטיבי עם האורחים שלנו ומדגישים את הדימוי של גרמניה ברחבי העולם כיעד תיירותי", אומרת פטרה הדורפר, יו"ר חבר המנהלים של DZT.

בנוסף לאפליקציה לטלפונים ניידים, הזמינה בגרמנית ובאנגלית, ניתן לדרג בזמן אמת בכל עמודי הפייסבוק של DZT את האתרים בגרמניה – האתרים מדורגים בסדר יורד, ומעודכנים באופן רציף באמצעות צ'ק-אין ב-Facebook Places. המשתמשים יכולים להוסיף הערות ולפרסם המלצות. באמצעות אפשרות השיתוף הם יכולים לחלוק עם החברים בפייסבוק את תכני האפליקציה. למשתמש יש גישה לדירוג שמתעדכן כל הזמן, ובה בעת הוא יכול לעקוב בזמן אמת כיצד משתמשי פייסבוק אחרים מדרגים את האתרים.

באתר האינטרנט של DZT נוסף דף חדש בנושא האתרים האהובים ביותר, שם גם אפשר להוריד את האפליקציה בחינם ולהתעדכן בחדשות הנוגעות לאתרים אלו.

 

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 1

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *