תפריט עמוד

אמני מדרחוב תל אביב נרתמים למען גלעד שליט

אמני מדרחוב תל אביב נרתמים למען גלעד שליט

תערוכה עם יצירות של אמני מדרחוב נחלת בנימין בתל אביב נועדה להחזיר את המאבק לשחרור גלעד שליט לשיח הציבורי. בתערוכה יוצגו כמאה עבודות מקוריות העוסקות בנושא מזוויות שונות

אמני מדרחוב נחלת בנימין בתל אביב מתגייסים למאבק למען שחרור גלעד שליט, ומעלים תערוכה חדשה, שבה יוצגו כמאה עבודות מקוריות. מטרת התערוכה, שתהיה פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום, היא לעורר מחדש את השיח הציבורי בנושא גלעד שליט שנמצא בשבי יותר מארבע שנים. התערוכה, שנקראת בפשטות "גלעד", תוצג בבית התמר שבמדרחוב נחלת בנימין עד 15 בפברואר, אז יעברו העבודות למטה המאבק למען שחרור גלעד שליט. היוזמה לתערוכה היא של אמני המדרחוב, בשיתוף עם מנהלת המדרחוב.

עבודה של איתמר טל. נרתמים לעורר מודעות ציבורית למען שחרור גלעד שליט

בין העבודות הרבות בתערוכה: סימה וסרמן ממחישה את הזמן ההולך ואוזל עם פסל דמוי שעון חול, רוברטו קולירי מציג תליון כסף ואבני אודם בהשראת ספר הילדים שכתב גלעד שליט, מיכל רוטנברג חושפת פירמידה מזכוכית המתארת פרח כלוא מאחורי סוגר ובריח, אירית בכר פסלה יד של חייל המושטת דרך סוגר, נורמן מתיוס מציג פסל עץ צבוע של מפת ישראל ובמרכזה מגן דוד מנופץ עם חתיכה חסרה, ינגוס דגן משתתפת עם פסל קרמיקה בהשראת המסורת האתיופית, המציג רב אתיופי שמברך את היוצאים לארץ המובטחת ואברמוב אנטון ואוטני קייקו בעבודה משותפת של פיסול על ידי ליפוף חוטי ברזל ונחושת, ופיסול מיניאטורי בפימו ובסיליקון – מציגים שולחן עמוס במאכלים עממיים ומסביבו משפחה עם כסא ריק.

התערוכה מוצגת בבית התמר, נחלת בנימין 8 בתל אביב, ותהיה פתוחה לקהל הרחב עד 15 בפברואר, בימים א'-ה' 20:00-10:00, בשישי 16:00-10:00. פרטים נוספים במנהלת מדרחוב נחלת בנימין 03-5169580.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *