תפריט עמוד

אל על: חסות למשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים

אל על והוועד הפראלימפי הישראלי סיכמו כי אל על תהיה נותנת החסות והמובילה הרשמית של המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפים בטוקיו 2020

אל על תטיס בטיסות הישירות החדשות שלה לטוקיו את המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפים בטוקיו 2020. המשחקים הפראלימפים יתקיימו בקיץ הקרוב, בין 25 באוגוסט ל-6 בספטמבר 2020.

טקס החתימה על ההסכם נערך במשרדי הוועד הפראלימפי הישראלי בהשתתפות הנהלת אל על בראשות המנכ"ל גונן אוסישקין, הנהלת הוועד הפראלימפי בראשותו של היו"ר ד"ר שוקי דקל, המנכ"ל ניסים סספורטס ונציגי הספורטאים, בהם מורן סמואל, חותרת בסירת יחיד וזוכת מדלית ארד באולימפיאדת ריו, פסקל ברקוביץ', חותרת קיאקים, סימונה גורן, חותרת בסירת רביעייה ויוליה צ'רנוי, קלעית.

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על אמר כי "אנו באל על שמחים ונרגשים לארח את המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפים בטוקיו 2020 בטיסותינו הישירות לבירת יפן אשר יחלו לפעול בחודש מרץ".

ד"ר שוקי דקל, יו"ר הוועד הפראלימפי הישראלי אמר: "אנו מאוד שמחים שאל על בחרה להוביל את משלחת ישראל למשחקים הפראלימפים. אל על תטיס את ספורטאי ישראל לאירוע הספורט החשוב ביותר המתקיים אחת לארבע שנים, ובכך תסייע למאמץ הלאומי של ייצוג ישראל על הבמה הבינלאומית המרכזית בקיץ הבא. יותר מזה, אנו תקווה שקו הטיסות הישיר שהחברה תשיק בחודש מרץ הקרוב, יעודד בני משפחה, חברים ואוהדי ספורט מישראל להגיע למשחקים, ולעודד את הספורטאים שלנו… אל על מצטרפת למשפחה המרשימה של חברות ישראליות התומכות בוועד הפראלימפי הישראלי. אנו מאוד מודים לכם ובשם כולם נאחל לספורטאים והספורטאיות שלנו הצלחה רבה והישגים  מרשימים במשחקים הפראלימפים בטוקיו".

המשחקים הפראלימפים יפתחו בטוקיו ב-25 באוגוסט, בהשתתפות כ-4,450 ספורטאים שיתחרו במשך 10 ימים ב-22 ענפי ספורט. המשחקים מתקיימים כעשרה ימים לאחר המשחקים האולימפיים, בדיוק באותם מתקנים, באותו כפר אולימפי ותחת אותה ועדה מארגנת. בימים אלה ובמשך החודשים הקרובים יקבע הרכבה של המשלחת הישראלית לטוקיו. ההנחה היא כי גודל המשלחת יהיה דומה לגודל המשלחת לריו ב 2016, ויעמוד על כ-30 ספורטאים. גם הפעם כחצי מהם יהיו נשים. עד עתה 18 ספורטאים כבר הבטיחו את מקומם בטוקיו.

בתמונה הפותחת: גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, הספורטאיות יוליה צ'רנוי, פסקל ברקוביץ', סימונה גורן, מורן סמואל וד"ר שוקי דקל, יו"ר הוועד הפראלימפי הישראלי | צילום: סיון פרג'

האם היית ביעד הזה?

 • 2

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 1

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *