תפריט עמוד

איזי ג'ט מרחיבה תדירות הטיסות לאיטליה

התעלה הגדולה בוונציה

בעקבות הצלחת הקווים של איזי ג'ט מישראל לאיטליה, החברה הודיעה כי הטיסות לנאפולי ולוונציה יפעלו לאורך כל השנה, וזאת בנוסף לקו ת"א-מילאנו, הפועל במתכונת של חמש טיסות שבועיות

במסגרת פרסום לוח טיסות חורף 2019-20 איזי ג'ט הודיעה כי היא מרחיבה את תדירות הקווים בין תל אביב לאיטליה. שתי הטיסות השבועיות מתל אביב לנאפולי יופעלו מעתה לאורך כל השנה בימי רביעי ושבת, כמו גם שלוש הטיסות מתל אביב לוונציה, שיופעלו בימים שלישי, חמישי ושבת. חמש הטיסות למילאנו ימשיכו לפעול כסדרן במשך כל השנה.

למעלה מ- 170 אלף מושבים יהיו זמנים בקווים שבין איטליה לתל אביב בשנת 2019. ניתן כבר עתה להזמין טיסות לעונת חורף 19-20 באתר, באפליקציית הטלפון הסלולרי של איזי ג'ט ובערוצי ה- GDS.

הודות למחירים הנוחים ולטיסות הנוחות שמפעילה החברה מתל אביב לאיטליה, נוסעים מתל אביב יכולים ליהנות מחופשת סוף שבוע ארוכה בחוף אמלפי, להיפגש לארוחת ערב רומנטית בוונציה או ליהנות מסופ"ש של קניות במילאנו.

מטוס של איזי ג'ט. קל מתמיד לקפוץ לסוף שבוע ארוך באיטליה

מטוס של איזי ג'ט. קל מתמיד לקפוץ לסוף שבוע ארוך באיטליה

איזי ג'ט החלה להפעיל טיסות בין תל אביב לאיטליה בשנת 2014 עם השקת הקו למילאנו מלפנסה. ב-2017 החברה השיקה שני קווים עונתיים בין תל אביב לנאפולי ולוונציה. בשל ההצלחה שנחלו שני קווים אלה הוחלט להרחיב את הפעילות שלהם והם יופעלו לאורך כל השנה.

החברה, שפועלת מישראל מנובמבר 2009, מפעילה קווים בין תל אביב ל-17 יעדים באירופה: לשלושה נמלי תעופה בלונדון (לוטון, גאטוויק וסטנסטד), מנצ'סטר, בזל, ז'נבה, שני שדות תעופה בברלין (שונפלד וטגל), פריז, אמסטרדם, מילאנו, ונציה, נאפולי, בורדו, ליון, ניס ונאנט.

צילום תמונת ונציה: שאטרסטוק

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *