תפריט עמוד

אוסטריאן חוגגת 50 שנות פעילות בישראל

אוסטריאן חוגגת 50 שנות פעילות בישראל

מאז הטיסה הראשונה של אוסטריאן אירליינס לישראל טסו יותר משמונה מיליון נוסעים בקו תל אביב-וינה. רק בשנה החולפת טסו בקו הזה כרבע מיליון נוסעים

טיסת הבכורה של חברת התעופה אוסטריאן אירליינס בקו תל אביב-וינה התקיימה ב-6 בנובמבר 1963. הטיסה הופעלה במטוס קראוול בעל שני מנועים, שנחשב בזמנו למטוס מתקדם לטיסות למרחקים קצרים ובינוניים, ועצרה לחניית ביניים באתונה. 50 שנה מאוחר יותר, ציינה אוסטריאן את האירוע במסיבת עיתונאים שהתקיימה בתל אביב. במסיבת העיתונאים אמר סטפן לינהארט, מנהל המכירות הבינלאומי של אוסטריאן, כי "שילוב מנצח של התמדה וגמישות לאורך חמישה עשורים הוביל אותנו לפירות אותם אני קוצרים היום בפעילותנו בישראל". הוא הוסיף כי אוסטריאן אינה נחה על זרי הדפנה וכי החברה תמשיך להשקיע בפיתוח הקו.


מחלקת העסקים המשודרגת של אוסטריאן

בשנה האחרונה שודרגו וחודשו מחלקות התיירים והעסקים במטוסי בואינג 767 ו-777 של החברה, כשבמחלקת העסקים יש כעת מושבים ההופכים למיטה שטוחה באורך של שני מטרים, מסכים אישיים גדולים במיוחד ומוגשים סוגים שונים של קפה לצד ארוחות גורמה בפיקוח שף וינאי. נוסעים ישראלים יוכלו ליהנות גם מהפעלת קו חדש, שיפתח בקיץ 2014, לנמל התעופה ניוארק, הסמוך לניו יורק – הטיסות ייצאו מנמל התעופה של וינה בשעות הבוקר, בזמן המתאים לבאים בטיסה המוקדמת של אוסטריאן מישראל. "בעקבות הרחבת מערך הטיסות שלנו הן ליעדים בין-יבשתיים והן לערים נבחרות במרכז אירופה, גדל גם באופן טבעי הביקור בקרב הנוסעים שלנו מישראל, אשר שימשו גורם מפתח בקידום הקווים האלו", אומר לינהארט.

כיום אוסטריאן מפעילה 14 טיסות שבועיות בין תל אביב לווינה; בשנת 2012 טסו 242 אלף נוסעים בקו הזה, ומאז הפעלת הטיסה הראשונה, ב-1963, טסו בקו כשמונה מיליון נוסעים.

אוסטריאן היא חברת התעופה הגדולה באוסטריה, והיא מפעילה טיסות לכ-130 יעדים ברחבי העולם. חלק חשוב מהפעילות שלה מתקיימת במרכז אירופה ובמזרחה, עם טיסות ל-43 יעדים באזור זה. אוסטריאן היא חלק מקבוצת לופטהנזה, קבוצת התעופה הגדולה באירופה.


האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *