תפריט עמוד

אדריכל האמונה

אדריכל האמונה

יופאינקו גוסָלוס, אשראם ישוע (Jesus Ashram), כפר נובם (Nuvem), גואה (Goa), הודו

"המקום שבו אתה נמצא כרגע הוא פרי חזוני הפרטי, השראה אלוהית. אשראם ישוע הוקם לפני 32 שנה, ומאז ועד לפני שלוש שנים הוחרם על ידי הממסד הכנסייתי באופן מוחלט. הוא הוקם כנגד כל הסיכויים, אבל להט האמונה וכנותה גרמו לכך שבעל הקרקע הסכים שאבנה במקום משכן קבע, בית אלוהים, ומאותה סיבה הכירה בי בסופו של דבר הכנסייה הקתולית.
המבנה הפתוח גדוש בסמלים שראיתי בחזיונותי. גפנים שמצוירות על העמודים נגד כיוון השעון הן סמל לרצון האל. על עמודים אחרים מצויר נחש, האנטי כריסטוס, והוא כרוך סביבם בכיוון השעון. כיוון השעון מסמל את כיוונו של עולמנו, ההולך מדחי אל דחי. על הנחש השטני מונח מנעול גדול. דרך האמונה שצומחת ממקום זה מוכנע הרע ונכלא. מכאן פורצת בשורת הטוב, לכן כולם באים לכאן – מוסלמים, הינדים, נוצרים. הקפתי את המתחם כולו בשרשרת ברזל כבדה, שמונעת מהרע על צורותיו השונות לחדור אל המתחם.
אינני אומר לאנשים איך להתפלל ומתי. מי שמגיע לכאן מתפלל בדרכו או לומד תפילות מאחרים. כך, למשל, יש אשה שחיה כאן כבר 18 שנה. בכל בוקר היא זוחלת אל ראש הגבעה, מקיפה אותה וחוזרת בזחילה. זו ההשראה האישית שלה, הדרך שלה להגן על העולם מפני הרע. רבים מהפוקדים את המקום הם חולים בנפשם ובגופם. כולם מוזמנים להישאר כאן ככל שרק יחפצו. עליהם לדעת שהשהייה מחייבת מגורים משותפים ללא כל פרטיות. לפני האל כולנו ניצבים יחדיו, כשווים".

האם היית ביעד הזה?

 • 0

  כן הייתי

 • 0

  לא, אבל מתכנן

 • 0

  לא מעוניין

  האם המאמר הזה עזר לך?

  עזר מאדדי עזרלא כל כך עזרכלל לא עזר

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  מרכז ההזמנות של מסע אחר

  טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

  השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
  המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *