תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

שייט לאנטארקטיקה, פוקלנד וג'ורג'יה הדרומית בהדרכת דנדן בולוטין

צאו עכשיו לשייט יוצא דופן, חוויה חד פעמית שבה תזכו לראות את הקרחונים הצפים במים היוצרים תמונות שנראות כאילו צולמו בכוכב אחר, גן עדן עלי אדמות.

שייט לאנטארקטיקה, פוקלנד וג'ורג'יה הדרומית בהדרכת דנדן בולוטין

בהדרכת דנדן בולוטין, מופעל ע"י אקו טיולי שייט

שייט ימי מארץ האש, דרך איי פוקלנד והאי ג'ורג'יה הדרומית, טריטוריות בריטיות בדרום האוקיינוס האטלנטי, וביתם של רבבות רבות של פינגווינים, כלבי ים ופילי ים ומעט בני אדם, לעבר הקוטב הדרומי של כדור הארץ אל אנטארקטיקה, היבשת הרביעית בגודלה שרובה ככולה מכוסה קרח לאורך כל השנה.

תאריך יציאה 14/11/18 תאריך חזרה 5/12/18
יום מס' 1- תל אביב- בואנוס איירס
נטוס בטיסה קבוצתית או באופן עצמאי מת"א לבואנוס איירס. עם הנחיתה נגיע למלון (לילה במלון בבואנוס איירס כלול בחבילת טיסות ומלון בסך 950$ לאדם).

יום מס' 2 – בואנוס איירס – אושוויה ויציאה לשייט לעבר איי פוקלנד
היום נטוס בטיסה קבוצתית אל אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם, הנמצאת בקצה ארץ האש ונועבר לאנייה. בשעות אחר הצהריים נעלה על האנייה ונפליג מזרחה בדרום האוקיינוס האטלנטי אל איי פוקלנד. לפרקים ילוו את האנייה אלבטרוסים ויסעורים בזמן ההפלגה.

יום מס'  3 – האוקינוס הדרום אטלנטי
אחרי המעבר בתעלת בייגל, אנו מפליגים לכיוון איי פוקלנד. בהפלגה נהיה דרוכים למקרה שלוויתנים או דולפינים ילוו את אנייתינו.

ימים מס' 4-5 – איי פוקלנד
הגעה אל איי פוקלנד. (Falkland Islands או בספרדית: Islas Malvinas) אלו הם ארכיפלג של כ- 200 איים בדרום האוקיינוס האטלנטי המהווים טריטוריה בעלת שלטון עצמי של הממלכה המאוחדת. בירתם היא העיר סטנלי. נרד אל האי קרקס במערב הארכיפלג ונלך אל מושבות הפינגווינים (Magellanic & Gentoo-Penguins). נשייט בקרבת חופי האי סאונדרס ונצפה באלבטרוסים, קורמורנים ופינגוויני רוקפלר. למחרת נעגון באי המרכזי ונרד בסירות זודיאק לבקר בעיירה סטנלי, בירת האי, בה חיים פחות מאלפיים תושבים. נתרשם מהתרבות המקומית שיש בה סממנים דרום אמריקאים מול קסם ויקטוריאני.

ימים מס' 6-7 – שייט לעבר האי ג'ורג'יה הדרומית
נמשיך בהפלגה ארוכה אל האי ג'ורג'יה הדרומית. במהלך השייט אנו נכנסים לתחום האוקיינוס האנטארקטי, הטמפרטורה צונחת ואנו נצפה בשפע של ציפורי ים דרומיות.

ימים מס' 8-12 – האי ג'ורג'יה הדרומית
המקום התגלה בשנת 1775 על ידי ג'יימס קוק שקרא תחילה לאיים "תגלית חסרת משמעות לחלוטין" ומאוחר יותר קרא להם "האי ג'ורג'יה", על שמו של המלך ג'ורג' השלישי. באי הוקמה תחנה ששימשה את ציידי הלווייתנים באזור. כיום זהו ביתם של רבבות פינגווינים, פילי ים, כלבי ים, ועופות ים, עשרות בודדות של חיילי הצי הבריטי וחוקרים ספורים בלבד המתגוררים בתחנות מחקר במקום. נעגון בקרבת האי ונרד לגיחות אל היבשה, לצפות מקרוב בעולם המופלא והבלתי מופרע של חיות הבר. נבקר בחוף מפרץ אלסהול, המושבה המרכזית של כלבי הים. כמו כן נבקר במפרץ הלווייתנים, מישורי סליסבורי, המפרץ המוזהב וחוף קופר. נצפה בעדרי אייל הצפון שהובאו ע"י הנורבגים לבשר, התפראו וחיים כעת כעדרי בר. נבקר במושבות פילי הים, פינגווינים מלכותיים ופינגווינים מקרוני. כמו כן ננחת בחוף האי פריון ונחזה במושבת הקינון הפעילה של האלבטרוס הענק.

ימים 13-14 – בדרך אל חצי האי אנטארקטיקה
נפנה בשייט ארוך לכיוון דרום מערב, ונתור באוקיינוס האינסופי אחר פסגות הקרח. בדרכנו נעגון באי אורקני הדרומי ונבקר בתחנת מחקר ארגנטינאי, שם נכיר את אורח החיים של חוקרי אנטארקטיקה המבלים זמנים ארוכים בדרום הקר, וניהנה מנופי הקרחונים המרהיבים. נמשיך בדרכנו אל חצי האי האנטארקטי.

ימים 15-17 – אנטארקטיקה
נגיח מן הים הפתוח אל איי שטלנד הדרומיים וחצי האי אנטארקטיקה שיתגלו לעינינו. אמונדסן, האדם הראשון שהגיע אל הקוטב הדרומי תיאר את הרגשתו בפגישה הראשונה עם אנטארקטיקה, "האדמה נראית כמו לקוחה מן האגדות". קרחוני ענק הנשקפים ממי האוקיינוס הכהים בצד הרים לבנים וגבוהים. נשוט לאורך חצי האי והאיים, נרד פעמיים או שלוש ביום לגיחות בסירות זודיאק אל החוף, נבקר בתחנות המחקר הפעילות, נטייל אל מרבצי הפינגווינים, ונעלה אל מקומות הקינון של עופות היבשת. נבקר באי פאולט עם מיליוני זוגות של פינגוויני אדלי. נבקר באי הטבעתי דספשן, שהוא לוע שקוע של הר געש ומעיינות חמים. האנייה תעגון במפרץ ואנו נוכל לשחות במי האוקיינוס האנטארקטי החמימים בצד עופות מים כמו יסעורונים, שחפיות, חמסנים ופינגווינים לבני סנטר שהמים החמימים חביבים עליהם. נרד גם בחוף בראון בלאף אל היבשת האנטארקטית, אל האי קוברוויל הצופה אל שרשרת ההרים הלבנים והגבוהים של היבשת האנטארקטית ובו חיה מושבה גדולה של פינגוויני גנטו וחמסנים חומים בחרו לקנן שם. נפליג דרך מפרץ נקו וחוף פרדייז הצופים אל קרחוני ענק, ופיורדים ענקיים חותכים שם את היבשת. – שם ייתכן ונצפה בלווייתני ענק. נשוט בסירות זודיאק בין קרחונים צפים בעומק הפיורדים.

ימים  18-19 – חציית מיצרי דרייק אל ארץ האש
נצא לשייט חזרה מחופי אנטארקטיקה דרך מיצרי דרייק (Drake Passage), הים המפריד בין היבשת השישית לבין כף הורן, הקצה הדרומי של יבשת אמריקה. ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל נמל העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש.

יום 20 – הגעה לאושוויה, סיום השייט
ביום האחרון נשלים את המסלול וניכנס מדרום, אל הנמל של העיירה אושואייה, העיירה הארגנטינאית הדרומית בעולם הנמצאת בקצה ארץ האש. לאחר ארוחת הבוקר נרד מהאנייה ונצא לסיור קצר "בארץ האש" Tierra del Fuego National Park. לאחר הסיור נחזור בטיסה לבואנוס איירס.

מחיר הטיול
שם הספינה: Ocean Endeavour
עלות טיול למטייל בתא Twin Porthole Suit:
מחיר לאדם בתא 19.195$
מחיר מבצע לנרשמים עד 01/08/2018*: 13.963$

עלות טיול למטייל בתא Twin Window:
מחיר לאדם בתא 17.695$
מחיר מבצע לנרשמים עד 01/08/2018*: 13.063$

עלות טיול למטייל בתא Upper Deck Twin/ Double:
מחיר לאדם בתא 18.395$
מחיר מבצע לנרשמים עד 01/08/2018*: 13.483$

עלות טיול למטייל בתא Superior Twin/ Double:
מחיר לאדם בתא 20.095$
מחיר מבצע לנרשמים עד 01/08/2018*: 14.503$
*על בסיס זמינות. כל הקודם זוכה.
*יש להוסיף 950$ בגין חבילת טיסות פנים, מלון וטיול בארץ האש.

מחיר הטיול כולל

 • לילה במלון בבואנוס איירס ב- 14.11.18 (כלול בחבילת טיסות ומלון בעלות של 950$ לאדם).
 • טיסות מבואנוס איירס לאושוויה וחזרה (כלול בחבילת טיסות ומלון בעלות של 950$ לאדם).
 • העברות מבואנוס איירס לשדה התעופה.
 • העברות משדה התעופה באושוויה לאניה ובחזרה מהאנייה לשדה התעופה באושוויה.
 • כניסה לשמורות הטבע, דמי רישום וטיפול.
 • הפלגה לפי התכנית בתא בהתאם לנבחר.
 • כלכלה: שלוש ארוחות ביום בכל תקופת ההפלגה.
 • כל ההפלגות בסירות הזודיאק וסיורי החוף.
 • כל הפעילויות באוניה כולל הרצאות ע"י צוות מרצים ומדריכי טבע.
 • סיור ב"ארץ האש" בסיום השייט. כניסה לשמורות הטבע, דמי רישום וטיפול.
 • דמי רישום וטיפול.

מחיר הטיול אינו כולל

 • טיסות בינלאומיות בואנוס איירס – תל אביב.
 • סיורים בבואנוס איירס לפני השייט.
 • ארוחות לפני ואחרי היציאה לשייט.
 • הוצאות אישיות כגון: כביסה, טיפים, משקאות וכו'.
 • תשר לצוות הספינה והמדריכים.
 • ביטוחים אישיים.
 • מסי נמל והיטל בטחון.

לתשומת לבכם

 • הטיול בהדרכת דנדן בולוטין מותנה במינימום 10 נרשמים. במידה ויהיו פחות נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של האנייה.
 • קבוצה: גודל הקבוצה 10-26 מטיילים ישראליים.
 • אנו מציעים חבילת טיסות בינלאומיות קבוצתיות (מותנה במינימום 10 נרשמים) או אישיות במסלול ת"א – בואנוס איירס וחזרה.

לטיול >

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות