תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול מקיף לטאיוואן

טיול עומק אל טאיוואן הקסומה – נופי הרים, ערים ססגוניות, נהרות, חופים ושפע טבע אקזוטי. מפגש עם אוכלוסיות מרתקות, וביקור בערים קוסמופוליטיות.

טיול מקיף לטאיוואן

אקו טיולי שטח

טיול לטאיוואן – 13 יום

למי שכבר ראה את אסיה כולה ולמי שעוד לא ראה כלום, הטיול לטאיוואן הוא טיול ליעד בתולי לתיירים הישראלים. מסע מקיף לאי אשר חשקו בו ההולנדים, הפורטוגזים, הסינים והיפנים ולבסוף זכה בו הגנרליסימו- צ'יאנג קאי שק, ועכשיו הוא מכונה "הנמר האסייתי", בשל צמיחתו הכלכלית המהירה בשלהי המאה ה-20. בטיול לטאיוואן נגלה ארץ פראית מכוסה ג'ונגלים וצמחיה טרופית אשר רכס הרים מרהיב ומרובה פסגות חוצה אותה מצפון לדרום, ארץ המשופעת באזורים געשיים, מעיינות חמים הפזורים בטבע, נהרות בצבע טורקיז, חופים קסומים ונופים מהאגדות. הטיול לטאיוואן הוא מסע אנתרופולוגי מרתק אל תושבים אבוריג'ינים שבעבר היו ציידי ראשים והכניעו כל כובש זר אשר דרך בממלכתם ההררית, ואל אומה המשמרת מסורות ודתות עממיות הייחודיות לאי.

ייחודי לאקו בטאיוואן:
חוויה קולינרית –סיור טעימות בשוק הלילה חואה שי
טיול בהר הגעש יאנג מינג
טיול באי בני האלמוות בחוף המזרחי
ביקור באי הדייגים צ'יג'ין
שלל שווקים מקומיים מיוחדים: שוק האיכרים בטאיפיי,שוק הפרחים, שוק הדגים, שוק פירות הים בג'ילונג
שני לילות ושני ימים בשמורההיפה בטאיוואן – שמורת טארוקו
ארוחה במסעדה מפורסמת שזכתה בכוכב מישלן

לפרטים נוספים והרשמה>>

ימים 1-2 התאקלמות בבירה טאיפיי
נפגש בשעות הערב בשדה התעופה ונמריא דרך סיאול אל טאיפיי. ננחת בטאיפיי בשעות הערב המוקדמות, נתאקלם ונצא לסיור קליל בבירת טאיוואן והמרכז הכלכלי שלה. כדי להיכנס לאווירה נבקר במקדש היפה ביותר בעיר, מקדש לונגשאן, ונצא לסיור טעימות בשוק הלילה המפורסם של העיר חואה שי. לינה בטאיפיי.

יום 3 צפון טאיוואן
נצא ליום טיול באזור הצפוני של האי בו נגיע לנקודות תצפית יפהפיות. נטייל בכפר מאוקונג, כפר ציורי מלא בתי תה המשקיף על טאיפיי. נעלה ברכבל אל הכפר, נטייל בין מטעי התה ונטעם תה מקומי בבית תה בכפר. בהמשך היום נסתובב בין תצורות סלע מוזרות ומפתיעות בפרק הסלעים הגיאולוגי יה ליו הנושק לאוקיינוס השקט, ונטייל גם בשוק פירות הים הסמוך לעיר קילונג, בו נוכל לראות מגוון רחב של פירות ים מיוחדים כמו סרטני דרקון, צדפות חדק הפיל ועוד. לינה בטאיפיי.

יום 4 אגם השמש והירח
נצא לנסיעה של מספר שעות למרכז האי. נגיע לאגם המפורסם באי, אגם השמש והירח. אגם השמש והירח הוא האגם הטבעי היחיד בטאיוואן, ובמזג אוויר בהיר הוא אחד המקומות הפוטוגניים ביותר במדינה. נצא לשייט רגוע באגם, נעלה ברכבל אל הרכס מעל האגם לתצפית יפהפייה על האזור, נבקר במקדש התרבות והמלחמה – המוקדש לקונפוציוס אל התרבות ולגואן גונג אל המלחמה, במקדש שואן דזאנג, מקדש בודהיסטי המוקדש לזכרו של הנזיר הבודהיסטי אשר הביא את הכתבים הבודהיסטים מהודו לסין, ונעלה גם אל פגודת צה-אן ,נק. התצפית היפה ביותר באזור הצופה על האגם מגובה של 1000 מ' מעל פני הים. לינה במלון לשפת האגם.

יום 5 הבירה העתיקה טאינאן וחשיפה לטאיוואן הבודהיסטית
בבוקר נעזוב את אגם השמש והירח ונסע דרומה אל הבירה העתיקה – טאינאן. נסתובב ברובע אנפינג הציורי, בו נחתו ההולנדים במאה ה17, נבקר במקדש העתיק ביותר בטאיוואן המוקדש לאלת הים – מאדזו, ואח"כ נמשיך אל הלב הבודהיסטי של המדינה – הר פו גואנג. בפסגת הר קדוש זה, "הר אור הבודהה" בסינית, ניצב מנזר פו גואנג, המנזר הבודהיסטי הגדול והחשוב בטאיוואן. נצפה בנזירים החיים במנזר ונסייר במתחם העצום אשר מכיל עשרות אלפי פסלי בודהה שונים. במהלך הביקור נזכה למפגש אישי עם אחת הנזירות. אחר הצהריים נדרים לגאושיונג, העיר השנייה בגדולה בטאיוואן, לסיור בעיר שיכלול את טיילת נהר האיי, "נהר האהבה" בסינית וביקור חוויתי בשוק הלילה המעולה של העיר, שוק ליוהו. לינה בגאושיונג.

יום 6 מגאושיונג לחוף המזרחי
נתחיל את היום בביקור בסמל של העיר גאושיונג, אגם הלוטוס. נבקר באגם, בפגודות המשקיפות עליו ובמקדשים סביבו ואז נמשיך במעבורת קצרה (5 דקות) לאי צ'יג'ין, שובר גלים טבעי ממערב לעיר בו חיים בעיקר דייגים. נבקר בשוק הדגים באי ולאחר מכן נחצה את טאיוואן מהחוף המזרחי לחוף המערבי ונגיע לעיירה ג'יבן, אזור שופע במעיינות חמים.
בערב נצפה במופע ריקוד של להקה אבוריג'ינית. לינה במלון עם מעיינות חמים בעיירה ג'יבן.

יום 7 אי בני האלמוות והנופים הדרמטיים של החוף המזרחי
היום נמשיך לאורך רצועת החוף המזרחי הפראי של טאיוואן. תהליכים גיאולוגיים של בלייה וסחיפה יצרו ברצועה זו מגוון רחב של צורות נוף ייחודיות. השילוב בין המצוקים המחודדים, היערות הטרופיים והעבותים, הגאיות האדירים והפסגות שמגיעות לגובה של כ-4,000 מטר הוא מדהים ביופיו. נעצור באחד הכפרים בדרך, בנק. התצפית הפנורמית גי'ה לו לאן, נבקר באי בני האלמוות, אי סלעי יפהפה המחובר לחוף באמצעות גשר קשתות ובשעות אחר הצהריים נגיע לשמורת הטבע המפורסמת ביותר בטאיוואן, שמורת טארוקו. בערב נוכל ליהנות ממופע אקוסטי של מוזיקה טאיוואנית. לינה במלון בלב ההרים של שמורת טארוקו.

יום 8 שמורת הטבע טארוקו
נטייל יום שלם בקניון היפה ביותר באי, קניון טארוקו, הנמצא במרכזו של שמורת הטבע טארוקו. נצא למספר הליכות קלות בקניון האדיר, בו צבע המים הוא טורקיז, קירותיו המרשימים עשויים שיש וציפחה והערוץ החוצה אותו מייצר מגוון של גאיות ועמקים בדרכו אל הים. נטייל בין היתר בשביל שאקאדאנג – שביל אבוריג'יני עתיק יומין, במקדש האביב הנצחי, בשביל מערות הסנוניות ובגשר השיש, אשר עשוי בחלקו משיש אשר נחצב מהשמורה. לינה בלב שמורת טארוקו.

יום 9 שמורת טארוקו והג'ונגלים שמדרום לטאיפיי
בחלק הראשון של היום נמשיך לטייל בשמורת טארוקו ונגיע אל הגשר התלוי המפורסם ואל שביל המים הכחולים- אשר מציע את הנופים היפים ביותר של השמורה. לאחר עזיבת קניון טארוקו נמשיך בדרך מדהימה ביופייה לאורך האוקיינוס השקט. הדרך משתחלת בין צוקי גרניט אדירים ממערב לבין נופי האוקיינוס השקט ממזרח. נעצור בצוקי צ'ינגשווי, נקודת התצפית היפה ביותר באי. לאחר מכן נמשיך בנסיעה צפונה דרך מישור אילאן, וניכנס לאזור ההררי והמג'ונגל המקיף את טאיפיי מדרום. נבקר בכפר פינג שי,כפר הררי מנומנם אשר מארח מדי שנה את פסטיבל הפנסים המסורתי, ונזכה להפריח לאוויר פנסי נייר עליהם נרשום את משאלותינו.לינה בטאיפיי.

יום 10 שמורת הטבע והאזור הגעשי יאנג מינג
נתחיל את טיולנו בשמורת יאנג מינג, שמורת הטבע החשובה של צפון טאיוואן ואזור בו עדיין מתקיימת פעילות גיאותרמית אינטנסיבית. נגיע אל הלוע הכבוי של הר געש כדי לראות את מעיינות הגופרית המבעבעים אשר יוצרים "גייזרים" של אדי גופרית, נצא להליכה קצרה ביער הבמבוק, נטייל בעמק התרמי ולאחר סיום הביקור בשמורה נחזור לטאיפיי ונבקר במלון גראנד, מלון אשר נבנה בסגנון העיר האסורה ובעבר אירח את מנהיגי העולם בבואם לטאיוואן. לינה בטאיפיי.

יום 11 טאיפיי – עיר ללא הפסקה
נבלה יום שלם בבירת טאיוואן, טאיפיי הקוסמופוליטית. טאיפיי היא כיום אחת הבירות המרתקות באסיה, ג'ונגל אורבני מוקף בג'ונגל טבעי, עיר המשלבת אזורים חדישים ועתידניים עם שכונות צפופות ומלאות במקדשים אפופי עשן, וייחודה הוא מיקומה באגן המוקף רכסי הרים מצפון, דרום ומזרח. נבקר במגדל טאיפיי 101 בו נהנה מנוף פנורמי על העיר, נעלה להר הפיל לתצפית מיוחדת על המגדל ועלמרכזהעיר, נתנסה גם בנסיעה קצרה בMRT,הרכבת התחתית של טאיפיי הנחשבת לאחת המתקדמות בעולם, נבקר בשוק סוף השבוע, שוק של תושבי טאיפיי המוכר גם בשם שוק הפרחים, ובערב נגיע אל רובע הבילויים של צעירי טאיפיי, אזור המדרחובים התוסס שי מן דינג. היום גם נהנה מארוחה במסעדת דין טאי פונג, מסעדה טאיוואנית שזכתה לכוכב מישלן ולה סניפים רבים ברחבי העולם. לינה בטאיפיי.

יום 12 טאיפיי והמוזיאון הלאומי
נתחיל את היום בביקור בשוק האיכרים בצפון העיר. זהו שוק בוקר, אליו מגיעים חקלאים מהכפרים שמחוץ לטאיפיי למכור את התוצרת המקומית. היום נבקר גם בכיכר המרכזית של העיר בה ממוקם אתר ההנצחה של מייסד טאיוואן המודרנית – הגנרליסימו צ'יאנג קאי שק. נמשיך למוזיאון הארמון הלאומי, אתר מעניין לכל חובב היסטוריה ותרבות המשמר 5,000 שנות אמנות סינית, ובו נמצאים רוב האוצרות של העיר האסורה בבייג'יינג. לקראת ערב נבקר גם בשוק האלקטרוניקה גואנג חואה. ארוחה מסכמת ולינה בטאיפיי.

יום 13, טאיפיי – תל אביב
בבוקר נעלה על טיסה בחזרה לארץ דרך סיאול, נחיתה בתל אביב בשעות הערב.

יציאה                חזרה     מחיר טיול  מיסי נמל אשרה סה"כ מדריך/ה 13/10/2016  25/10/2016 3960$ 440$      –     4400$ אלי פינרוב
22/12/2016 02/01/2017  3335$ 464$      –     3799$ אלי פינרוב 150$ לנרשמים עד ה- 22.09.16

תוספת ליחיד בחדר: 975$

מחיר הטיול לטיוואן כולל:

טיסות בינ"ל בחברת "קוריאן אייר" במסלול ת"א סיאול טאיפיי סיאול ת"א.
כניסות לכל האתרים והסיורים כמפורט במסלול הטיול.
מיסי נמל וביטחון – 440$ נכון לתאריך 30.06.2016 .
תשר לנותני השירותים המקומיים
דמי טיפול ורישום.
מפגש הכנה לטיול
ערכת שמע לכל מטייל
לינה: בטיול לטיוואן אנו לנים במלונות 4* ו5* מעולים לאורך כל הטיול.
כלכלה: חצי פנסיון ע"ב ארוחות בוקר וארוחה נוספת בכל יום.
תחבורה: אוטובוס ממוזג לסיורים, והעברות לשדה התעופה.
המחיר אינו כולל:

ביטוח רפואי ומטען, שתייה וארוחות שאינן כלולות, הוצאות בעלות אופי אישי, טיפ למדריך הישראלי.

לתשומת לבכם:

טיול עומק אל טאיוואן, נופי הרים, ערים, נהרות וים, מפגש עם אוכלוסיות מרתקות, וביקור בערים שונות וקוסמופוליטוית.
קבוצה קטנה של :10-26 מטיילים. מדריך ישראלי מומחה לטיוואן מצוות אקו – אלי פינרוב, ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה ויחול שינוי, המחיר ישתנה בהתאם.
חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
על אף שאנחנו עובדים עם נותני שירותים מהשורה הראשונה, עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש (לדוגמא כבישים סגורים מפאת שיפוצים, מפולות, שינויי מועדים של אירועים וכיו"ב). על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארץ היעד הזו. באם יהיה צורך מדריכנו יעשו שינויים בשטח, לטובת ורווחת הנוסעים.
חברת התעופה איננה מאפשרת הושבה מוקדמת ובחירת מקומות טרם הטיסה, יש להגיע כשלוש שעות לפני ההמראה לדלפקי הצ'ק אין של החברה בארץ.

לפרטים נוספים והרשמה>>

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות