תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול גיפים מונטנגרו במסלול ייחודי

מונטנגרו היא אחת הארצות היפות בעולם. יש בה הרים ירוקים שיורדים לים ויוצרים מפרצים יפהפיים, פיורד שנכנס לתוך היבשה, רכסי הרים גבוהים, קניונים מהעמוקים בעולם ובהם נהרות, אגמים, איים ויערות גשם.

טיול גיפים מונטנגרו במסלול ייחודי

טיול ג'יפים למונטנגרו במסלול ייחודי

מועדון מסע אחר בשיתוף תרבויות עולמי

מונטנגרו נחשבת ובצדק לאחת הארצות היפות בעולם. בשטח ארץ קטן אפשר למצוא הרים ירוקים שיורדים לים ויוצרים מפרצים יפהפיים, פיורד שנכנס לתוך היבשה, רכסי הרים גבוהים עם נוף אלפיני, קניונים מהעמוקים בעולם ובהם נהרות צלולים, אגמים, איים ויערות גשם. אנשי מונטנגרו גאים בטבע של ארצם והפכו את מונטנגרו לארץ האקולוגית הראשונה בעולם. מערב סרביה הוא המשך טבעי של מונטנגרו, וביחד הם מהווים יעד מושלם לטיול גיפים.
הטיולים שלנו מבוססים על טיסות לבלגרד (שעתיים וחצי), ומאפשרים לכם לחוות את העיר היפה לעת לילה, ולגלות אזורים לא מוכרים ולא מתויירים אנו מוציאים קבוצות עצמאיות – וניתן לעשות התאמות לפי בקשה

לפרטים נוספים והרשמה>>

תוכנית הטיול (8 ימים):

יום 1. בלגרד – מערב סרביה. 230 ק"מ

ניסע לאזור היפה ולא מוכר של מערב סרביה, דומה מאד למונטנגרו ולא מתוייר. נגיע לכפר מוקרה גורה בו בנייה מסורתית של עץ עם גגות משופעים, נבקר בכפר של הבימאי אמיר קוסטריצה, המפורסם בעולם כולו. לינה באזור מוקרה גורה.

יום 2. הגשר על נהר הדרינה. 125 ק"מ

ביום זה נכיר חלקים מבוסניה, לאורך נהר הדרינה והגשר המפורסם המופיע בספרו של חתן פרס נובל איבו אנדריץ. נבקר בעיר אבן שהקים הבמאי אמיר קוסטריצה המחייה את התקופות השונות בחיי הגשר והאזור. נגלה אזורים לא מוכרים של הבלקן, עם אווירה כמו לפני מאות שנים. לעת ערב נגיע למקום מפגש הנהרות פיווה וטארה, לאזור המשמש בסיס לגילוי קניון הטארה והרי מונטנגרו היפים. לינה וארוחת ערב בין ההרים – בית הארחה של קניון הפיווה.

יום 3. קניון הטארה – זבלצק 70 ק"מ

נחשב לקניון העמוק באירופה – 1300 מטר, אורכו כ80 ק"מ והוא נקרא היהלום של מונטנגרו. חלק מפארק לאומי דורמיטור. בתחתי הקניון נהר צלול שהוא אתר אידיאלי לרפטינג. נחווה רפטינג לאורך 18 ק"מ, בחלק הכי יפה של הנהר מ Brstanovicaועד ל Scepan Polje לאורך 22 אשדות. אחר צהריים נעשו דרכנו לזבלצק, במרומי ההרים, דרך הסכר על נהר הפיווה ודרכי הרים יפות. לינה בזבלצק.

יום 4. גילוי הרי דורמיטור

ביום זה נגלה את האזור היפה של הרי דורמיטור, האלפים הדינריים, נצא אל האגם השחור, פסגות ההרים והקניונים, כפרים ציוריים, לינה באותו מלון בזלטיבור

יום 5. הרי הדורמיטור – קוטור 150 ק"מ

נעשה דרכנו אל מפרץ קוטור דרך העיירה ניקשיק, קוטור היא אתר מורשת עולמי, עיר וונציאנית מוקפת חומה בקצה פיורד מדהים שנקרא על שמה. נטייל בין הסמטאות, הכנסיות והאדריכלות המיוחדת, נגלה את אזורי החוף של מונטנגרו. לינה בבודווה או בסביבה

יום 6. מפרץ קוטור – קולשין 140 ק"מ

נשלים את הביקור במפרץ ונעלה עם בוקר למרומי ההר השחור, שעל שמו קרויה מונטנגרו, הנוף מכאן הוא מדהים, נבקר באתר המוקדש למשורר הלאומי נייגוש, ונמשיך לעיר הבירה ההיסטורית קנטיז. אחר צהריים ניסע לקניון המוראצ'ה ומנזר מוראצ'ה המדהים. ונגיע לעת ערב לעיירה קולשין בין ההרים. לינה בקולשין.

יום 7. קולשין – נהר הלין 200 ק"מ

נבקר באגם ביוגרדה, יער הגשם החשוב באירופה ופארק לאומי, ניסע לאורך קניון הטארה עד לגשר הגדול ביוגוסלביה לשעבר, על הקניון, ונמשיך אל הגבול עם סרביה, נבקר בעיירה Plevlja ובמנזר mileseva הסמוך בו יש את הציור היפה ביותר בבלקן – המלאך הלבן. לינה באזור נהר הלין

יום 8. נהר הלין – קניון האובק – בלגרד 250 ק"מ

נקום מוקדם בבוקר וניסע לקניון האובק, המפורסם בנוף המיאנדרות הנפלא שלו, מקום קינון הנשר הזהוב. זהו יום מלא של טיול, צריך להיות בשדה התעופה רק ב22.00. נבלה את רובו בהרי מערב סרביה, משם נמשיך בדרך המהירה אל בלגרד לשדה התעופה ולארץ.

מחיר לאדם בחדר זוגי – מעל 18 איש (4 גיפים): 1300 יורו

המחיר כולל:

מפגש הכנה וחומר כתוב
טיסות בינלאומיות לבלגרד
חצי פנסיון
מלונות דרגת תיירות טובה או בתי הארחה
4 אנשים בג'יפ (אפשרויות: niva, opel antara, cheeroky sport)
מדריך ישראלי מומחה יליד סרביה
מדריך מקומי
כניסות לכל האתרים
רפטינג בנהר טארה
מים מינראליים

המחיר לא כולל:

ארוחות צהריים – תשלום מינימאלי
ביטוח בריאות חובה
טיפים למדריך
משקאות מעבר למים בארוחות
כל מה שלא כלול

פרטים נוספים והרשמה >>

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות