תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

הרכבת הטרנס סיבירית

המסע ברכבת טרנס סיבירית ממוסקבה דרך מונגוליה לבייג׳ינג הינו הרפתקה קסומה ומיוחדת.

הרכבת הטרנס סיבירית

מופעל ע"י אקו טיולי שטח

הרכבת הטרנס סיבירית: מסע מרתק וייחודי בן 16 יום
ממוסקבה דרך מונגוליה לבייג׳ינג
5.8.18 – 21.7.18 בהדרכת איילה מיטב

בדרך ההיסטורית חוצים שלוש מהמדינות הגדולות במסע של פעם בחיים עם רכבת פרטית, הכולל צוות בעל ידע רב ומסירות ומדריכים מומחים. הלינה ברכבת בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות בקרונות המסעדה.
המסלול: הגעה וסיור במוסקבה, קאזאן (Kazan), ייקאטרינבורג (Yekaterinburg), נובוסיבירסק (Novosibirsk), אירקוטסק (Irkutsk), אגם באיקאל (Lake Baikal), אולאן אודה (Ulan Ude) , מונגוליה (Mongolia), אולאן באטור (Ulan Bator) והאלפים המונגולים (Mongolian Alps), מדבר גובי (Gobi Desert) ושני ימי סיור בבייג'ינג.

יום 1: ברוכים הבאים למוסקבה
בשדה התעופה נזכה לקבלת פנים בידי מנהל הסיור שלנו שילווה אותנו לבית המלון. סיור ״עיר האורות״ שלנו יציג בפניכם את הבירה הרוסית המוארת להפליא. נראה במו עיננו שמוסקבה היא מטרופולין ברמה של בירות אירופאיות גדולות כמו מדריד ופריז. נפסע לאורכה של הכיכר האדומה המפורסמת עם מנהל הסיור שלנו ונצא לנסיעה קצרה על הרכבת התחתית בכדי לבקר בחלק מתחנות המטרו היפות במיוחד של מוסקבה. לאחר מכן, נשוב לנוחות של מלון ארבעה כוכבים. נבלה את הלילה במלון במוסקבה. ארוחת ערב כלולה. (ארוחת ערב)

יום 2: הצד היפה ביותר של מוסקבה
בבוקר נצא לסיור מעשיר במוסקבה, הכולל את השטח המרשים של הקרמלין ושם גם נבקר בקתדרלה מפוארת מימי הצאר. לקראת הערב, תזכו לקבלת פנים על הרכבת הפרטית שלכם לפני היציאה לדרך.מפגש נינוח בקרון המסעדה יאפשר לכם לפגוש את שותפכם למסע ולגלות עוד פרטים על הרכבת הפרטית שלכם. תבלו את הלילה על הרכבת. ארוחת בוקר, צהריים וערב כלולות. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 3: קאזאן (Kazan)
בבוקר נגיע לקאזאן(Kazan),בירתה של טטארסטאן (Tatarstan). נצא לסיור בקרמלין הקאזאני (Kazan Kremlin), אתר מורשת עולמית של אונסקו (UNESCO) עם נוף פנורמי נפלא מעל נהר הוולגה (Volga), שם נלמד על ההיסטוריה הסוערת של מערכת היחסים בין הטארטארים (Tartars), הקוזאקים (Cossacks) והרוסים.לקראת הערב, הרכבת שלנו תמשיך במסעה מזרחה. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 4: ייקאטרינבורג (Yekaterinburg)
הרכבת שלנו תעצור לקראת צהריים בייקאטרינבורג (Yekaterinburg), הבירה ההיסטורית של האוראלים (Urals). רוב האנשים זוכרים את העיר כמקום שבו נרצחו הצאר הרוסי ניקולאס השני ומשפחתו ב 1918. במהלך סיור קצר נראה את הקתדרלה של ״המושיע על הדם שנשפך״ (Cathedral of the Saviour on the Spilled Blood), אשר נבנתה ב 2003 לזכר האירוע ההיסטורי הטרגי הזה, ומרכז העיר שוחזר ב 2009 באופן אטרקטיבי. שוב על הרכבת, נמשיך במסענו דרך הערבות העצומות של מערב סיביר. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 5: נובוסיבירסק (Novosibirsk)
אנחנו נגיע לנובוסיבירסק (Novosibirsk), ליבה של סיביר, היכן שיקבלו את פנינו באופן הרוסי המסורתי עם לחם ומלח. במהלך סיור עירוני קצר, נחווה את העיר הסובייטית ביותר בכל המסע. נראה את האנדרטה הטרנס-סיבירית העצומה ונהר אוב (Ob River) העוצמתי. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 6: טרנס- סיביר (Trans-Siberia)
הרכבת שלנו תחצה את נהר ייניסאי (Yenisei River) ותמשיך להתגלגל דרך סיביר. השפים של הרכבת שוב ידגימו את הכישרון שלהם ויגישו מטעמים רוסים בסעודת "הצאר". נזכה לשילוב של עונג ואירוח רוסי עם טעימות וודקה בליווי לחם טוסט. הרכבת שלנו תעבור ליד כפרים בעלי בתי עץ טיפוסיים ודרך יערות שדר על רקע של נוף הררי מרשים, ובתקווה גם לשמש מרובה. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 7: אירקוטסק (Irkutsk)
ביום זה הרכבת שלנו תגיע לאירקוטסק (Irkutsk), הבירה של מזרח סיביר בתקופת הצארים. במהלך הסיור העירוני שלנו נראה את בתי העץ הסיבירים הציוריים ואת האנדרטה לזכר צאר אלכסנדר השלישי (המייסד של המסילה הטרנס סיבירית, אשר הוקמה ב 2003 במקום שבו פעם עמד האובליסק הטרנס- סיב (Trans-Sib Obelisk)). לאחר ארוחת הצהריים נצא לביקור במוזיאון פתוח אשר מתמקד בחיים ובעבודה בסיביר ההיסטורית. נבלה את הלילה במלון 4 כוכבים באירקוטסק. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 8: אגם באיקאל (Lake Baikal)
ביום זה ניסע באוטובוס לליסטוויאנקה (Listvyanka), כפר סיבירי על גדותיו של אגם באיקאל (Lake Baikal), מאגר המים המתוקים המופשרים הגדול ביותר בעולם. סירה תיקח אותנו מהכפר לעברו השני של האגם אל נמל באיקאל (Port Baikal), שם תחכה הרכבת הפרטית שלנו. משם ניסע למשך מספר שעות לצידו של אגם באיקאל, לאורך המסלול המקורי של המסילה הטרנס סיבירית. הרכבת שלנו תעצור למשך מספר שעות בנקודת נוף מיוחדת במינה, שם נוכל להינות באמת מהשלווה המלכותית של אוצר הטבע היוצא דופן הזה. ארוחת הערב תוגש כפיקניק על גדותיו של נהר באיקאל, אם מזג האוויר ייאפשר. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 9: מאגם באיקאל לאולאן אודה (Ulan Ude) ומשם למונגוליה (Mongolia)
מסענו ממשיך לאורך גדותיו של אגם באיקאל הנדמים כאין סופיים, ומשם דרך עמק סלנגה (Selenga Valley) הנפלא ודרך השממה הפראית של הערבה ההררית הסיבירית המזרחית. נצא לסיור באולאן אודה (Ulan Ude)במהלך עצירת הביניים שם. נוהלי מעבר הגבול הם עניין פשוט אשר נעשה על הרכבת. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 10: אולאן באטור (Ulan Bator)
ביום זה, אלו הששים לקום מוקדם יזכו לתפאורה המרהיבה של מונגוליה המרכזית, עטופה בנוף הררי, מנוקדת במחנות אוהלי יורט (yurt)צבעוניים ומיושבת בידי רוכבי סוסים בודדים.בבוקר נגיע לאולאן באטור (Ulan Bator), בירתה של מונגוליה. כמו תמיד, ניתן להשאיר את הכבודה שלכם בביטחה בקרון הרכבת שלכם. במהלך הסיור העירוני נראה, בין היתר, את מנזר גאנדאן הבודהיסטי המרשים (Gandan Buddhist Monastery) ואת מקדש שויז׳ין לאמה המשונה (Choijin Lama Temple). הערב שלנו כולל ביקור באחת מחצרות הבירה הטובות ביותר בעיר, החצרות הללו מאוד פופולאריות במונגוליה. לאחר מכן, תהיה לנו הזדמנות נדירה להשתתף בהופעה של אומנות עממית מונגולית מסורתית, הכוללת שירה גרונית, כנרות של ראש סוס (horse-headed fiddle playing), לבוש לאומי וריקודים. נבלה את הלילה במלון ארבעה כוכבים באולאנבאטאר (Ulaanbaatar).
(ארוחת בוקר, צהריים וערב)
*ע"פ בקשה ובתשלום נוסף, ניתן יהיה לארגן שהייה חלופית באוהלי יורט (yurt) בנופים היפים של האלפים המונגולים (Mongolian Alps). זוהי חוויה נדירה וחלום שמתגשם עבור חובבי טבע.

יום 11: אולאן באטור (Ulan Bator) והאלפים המונגולים (Mongolian Alps)
לאחר ארוחת הבוקר ניסע באוטובוסים לפארק הלאומי טרלג׳ (Terelj National Park), מזרחית לאולאן באטור. כאן ניתן לראות את ההתיישבות האקזוטית של הרועים הנוודים באוהלים מסורתיים, עדרי סוסים, יאקים שעירים (scraggly yaks), מין של בהמה טיבטית פראית. מופע רכיבת סוסים מונגולי קטן נערך רק עבורנו ונהנה מפיקניק צהריים המוגש בתפאורה הנהדרת הזו. בערב נמשיך במסענו על הרכבת לכיוון סין. נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 12: חוצים את מדבר גובי (Gobi Desert)
לקראת הצהריים, נגיע לגבול הסיני-מונגולי, שם תחכה לנו הרכבת הסינית שלנו. הרכבת הרוסית הפרטית איננה יכולה להמשיך משם לבייג׳ינג משום שיש הבדל בין מרווח המסילה הרוסי והסיני. נגיע לעיר הבירה הסינית, בייג׳ינג, תוך כ- 16 שעות בערך. (ברכבת הסינית אין קרונות בקטגורית נוחות מסוג נוסטלגי קומפורט (Nostalgic Comfort) או בולשוי (Bolshoi)). נבלה את הלילה על הרכבת. (ארוחת בוקר, צהריים וערב)

יום 13: בייג׳ינג (Beijing)
אנחנו נגיע להמולה של בייג׳ינג בשעות הבוקר. אתם תועברו לבית המלון שלכם בבייג׳ינג (ברמת ארבעה כוכבים). יש לכם יום חופשי לטייל בעיר ותוכלו לבלות אותו בכל דרך שתבחרו. נבלה את הלילה במלון (ארוחת בוקר וצהריים).

יום 14: מקדש גן עדן (Temple of Heaven) וכיכר טיאננמן (Tiananmen Square)
נצא לסיור בן מספר שעות לאתרים היפים והחשובים ביותר בבייג׳ינג, כולל את מקדש גן עדן (Temple of Heaven) הפוטוגני עם הפארק שלו, כיכר טיאננמן (Tiananmen Square) העצומה, ולפנינים האדריכלים העכשויים של העיר, כמו אצטדיון ״קן הציפור״ האולימפי החדש ומספר גורדי שחקים עתידנים. אחר הצהריים ניתן להיכנס לעיר האסורה (Forbidden City), הארמון האימפריאלי לשעבר, ולראות את המקדשים והאולמות המרובים שבו. נבלה את הלילה בבית המלון שלנו בבייג׳ינג. (ארוחת בוקר וצהריים).

יום 15: חומת סין (The Great Wall of China)וברווז בנוסח פקינג (Peking Duck)
ביום זה הסיור שלנו ייקח אותנו לחומת סין האדירה, הפלא השמיני של העולם. הקיר האדיר משתרע למשך יותר מ -6000 קילומטר לאורך הנוף הכפרי. בדרך נבקר בקברי מינג (Ming Tombs), אתר הקבורה של 13 קיסרים משושלת מינג (Ming Dynasty), ובמסלול הנשמות (Spirit Way) המרשים. בערב נהנה מארוחת פרידה עם ברווז בנוסח פקינג, מנה מפורסמת ברחבי העולם. נבלה את הלילה בבית המלון שלנו בבייג׳ינג. (ארוחת בוקר, צהריים וערב).

יום 16: פרידה מבייג׳ינג לקראת החזרה הביתה
לאחר ארוחת הבוקר, תועברו לשדה התעופה. (ארוחת בוקר)
המסע המפורט לעיל יוצא גם במסלול המתחיל בבייג׳ינג דרך מונגוליה ועד למוסקבה – אנא ראה פירוט בלשונית "תאריכי יציאה ומחירים".
הרכבת:
הרכבת הפרטית של Lernideeהיא הרכבת היחידה הנוסעת על המסילה הטרנס-סיבירית, אשר זכתה בסימן ההיכר TUV, תו איכות מסמכות הפיקוח הטכנית הגרמנית הרשמית(German Technical Inspection Authority) , אשר מבקרת בכל עת את איכות השירות. ברכבת מערכת הדרכה מקצועית: מנהל סיורים בעל ידע רב ומסירות, מדריך קבוצתי מוכשר לרכבת (מקסימום 26 אורחים לכל מדריך קבוצתי) כמו כן מדריכים מקומיים, לכולם ידע ברמת מומחים של האזור.

לתשומת לבכם:
*הטיול בהדרכת איילה מיטב מותנה במינימום 16 נרשמים. במידה ולא יהיו מספיק נרשמים, ההדרכה תינתן באנגלית ע"י מדריכיה המנוסים והמקצועיים של הרכבת.
*לאור הלוגיסטיקה המורכבת של הטיול הזה לעיתים ישנם שינויים בלתי נמנעים.
* התמונות הינן להמחשה בלבד והן באדיבות Lernidee.
*חיסונים: יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית או מרפאות מטיילים לקבלת ייעוץ.
*דרכון: דרכון תקף לחצי שנה לפחות ובו שני דפים ריקים לפחות.
*טיסות: ע"פ מדיניות חברות התעופה, בטיסות קבוצתיות לא ניתן לבצע הושבה מראש. חלק מחברות התעופה מאפשרות לבצע הליך בידוק אישי (צ'ק אין) באינטרנט 24 שעות לפני הטיסה ובמסגרתו לבחור מושב בטיסה. על המטייל להיכנס לאתר חברת התעופה הרלבנטית ולבצע זאת בעצמו. במקרים בהם אין חברת התעופה מאפשרת זאת 24 שעות לפני הטיסה, על המטייל להגיע לנמל התעופה מוקדם מספיק (כשלוש שעות לפני הטיסה) אם ברצונו להגדיל את אפשרות הבחירה, ולבחור לעצמו ולמי שמטייל עמו מושבים סמוכים. יודגש כי כל נושא ההושבה בטיסות אינה באחריות אקו, ואקו כפופה למדיניות ההושבה הקבוצתית של חברות התעופה השונות. כרטוס מוקדם (לא בכל החברות זה אפשרי), שינוי מועד יציאה או חזרה, שדרוג למחלקת עסקים, בחירת מושבים מועדפים ושירותים אישיים נוספים הנוגעים לתעופה, אם וככל שניתן להציעם בטיול זה, יוכלו להתבצע, בכפוף למדיניות חברת התעופה, בעלות נוספת ומשתנה הכוללת את מחיר חברת התעופה ודמי הטיפול. לצורך שירותים אלו אנא פנו אל הנציג המטפל בכם באקו.
מחיר הטיול ברכבת הטרנס סיבירית : בהדרכת איילה מיטב
המחירים נקובים בטבלה הינם לאדם בהתאם לתא הנבחר.
לנרשמים עד 1.3.18 תינתן הנחת הרשמה מוקדמת של 150$ לאדם!
תוספת מחיר
המחיר לאדם בתא קלאסיק בהרכב של 2: 8,453$
תוספת ליחיד: 2,780$+
4 בתא קלאסיק: 6,500$
3 בתא קלאסיק: 8,180$
לאדם בחדר זוגי סופריור: 8,770$
תוספת ליחיד: 2,990$
לאדם בחדר זוגי
סופריור פלוס: 9,350$
תוספת ליחיד: 2,990$
לאדם בתא נוסטלגי קומפורט: 11,300$
תוספת ליחיד: 5,070$
לאדם בתא בולשויי: 14,625$
תוספת ליחיד: 7,670$
לאדם בתא בולשויי פלטיניום: 16,995$
תוספת ליחיד: 8,850$

מחיר הטיול כולל:
טיסות בינלאומיות ת"א- מוסקבה, בייג'ינג- ת"א.
אשרות כניסה (ויזה לסין.(
לינה ברכבת ו-6 לילות בבתי המלון בהתאם למפורט במסלול הטיול.
הסעות והעברות בהתאם למפורט במסלול הטיול.
כניסה לכל הסיורים והמקומות כמפורט במסלול הטיול.
סיורים מאורגנים כמפורט במסלול הטיול.
כלכלה מלאה לכל אורך הטיול כמפורט במסלול הטיול. הארוחות מוגשות ע"י מלצרים בקרונות המסעדה.
תשר לאנשי השירות.
תוכנית הפעלות מתוחכמות בזמן הנסיעה: הרצאות מעניינות על תרבות מקומית, היסטוריה, וחיי היומיום.
שירותי מזוודות בכל תחנות הרכבת.
רופא על הרכבת (ממוסקבה ועד הגבול הסיני.(
מסמכי נסיעה מפורטים ויומן אישי.
דמי רישום וטיפול.
מחיר הטיול לא כולל:
מיסים ממשלתיים בכניסה או ביציאה.
ביטוח נסיעות- כבודה, ביטול ואישי. הביטוח הוא חובה.
עלויות כבודה עודפת וכן הוצאות אישיות כגון-כביסה, בר, משקאות ותקשורת.

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות