טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

לא נמצאו תוצאות...

פינוק באלפים האוסטריים

אוסטריה 23.10.2007

לא צריך להרחיק טוס לאיי סיישל, לחופי תאילנד או להוואי כדי ליהנות מחופשה באווירה רומנטית שמעצימה את הזוגיות. בכל אחד מטיולינו האחרונים במרכז אירופה מצאנו לנכון לקחת אתנחתא של כמה ימים שבהם נחנו והתפנקנו מבלי להתרוצץ כל היום אחר אתרי חובה. אחת הדוגמאות היותר טריות היא מלון ספא Ubergossene Alm שבמרכז אוסטריה (Austria). המלון ממוקם על מדרון של גבעה ירוקה בפאתי דינטן (Dienten), עיירת נופש קטנה מה שמה אי שם מדרום לזלצבורג (Salzburg).
מול המלון נמצא כר מרעה ירוק שעליו רובצות כמה פרות ובחדר המרווח מרפסת שצופה אל הנוף הירוק. בארון מצאנו חלוקים ונעלי בית. התלבשנו בתלבושת האחידה וצעדנו למרכז הבריאות. סדרת הבריכות (פתוחות ומקורות, קרות וחמות), מבחר הסאונות ומגוון הטיפולים נועדו לפנק אותנו ולספק את מנת הרוגע והשלווה. בחרנו בטיפול זוגי שכלל ג'קוזי עם מים חמים שפזורים בהם עלי לבנדר ומסביב נרות. לאחר מכן זכינו לעיסוי גב וצוואר בן עשר דקות ובסיומו מנוחה בחדר בסגנון יפני לצלילי מוזיקה שקטה.
האווירה במלון משפחתית והטיפול אישי (לכל זוג מוקצה שולחן קבוע ומלצרית קבועה לתקופת השהות במלון). באחד הערבים הוזמנו האורחים לבקר ולטעום במרתף היינות ובמטבח, שם הדגימו השפים הכנת מטעמי בשר ביין. המרפסת לנוף הפסטורלי, העיצוב המדהים, האוכל המשובח, הפינוקים במרכז הבריאות והאווירה הנינוחה הפכו את החוויה לנהדרת.

Ubergossene Alm

מקום: דינטן, מדרום לזלצבורג, אוסטריה
אתר: www.uebergossenealm.at

חובה לבקר

אוסטריה 08.05.2007

בניין דירות שנבנה בעיצוב של אומן אוסטרי Friedensreich Hundertwasser. במקום יש בית קפה קטןKunstcafe שבו מקרינים סרט בחינם על האומן.

Hundertwasserhaus

מקום: וינה, אוסטריה
רחוב: Kegelgasse 34-38 / Löwengasse 41-43
דירוגי המלצה
דיאנה טרבנסקי   

לא נמצאו תוצאות...

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות