טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

טיולי ספארי באפריקה

זמביה 23.10.2007

חברת Kwando Safaris מתמחה בארגון טיולי ספארי בבוצוואנה ובזמביה (Zambia). החברה גם מפעילה כמה לודג'ים בשמורות פרטיות.

Kwando Safaris

אתר: www.kwando.co.za

לודג' יוקרתי באוקוונגו

בוצוואנה

אוקוונגו (Okavango) שבבוצוואנה (Botswana) היא דלתא אינסופית של אלפי נחלים, נהרות, לגונות, ביצות, איים וצמחייה על גבול מדבר קלהרי (Kalahari) של דרום מערב אפריקה. המים מושכים אליהם בעלי חיים רבים – פילים, היפופוטמים, אריות, צ'יטות ועוד. בחלקים שונים של השמורה הוקמו לודג'ים רומנטיים ומבודדים, ולמקצתם יש שמורות פרטיות שבהן אפשר לעשות ספארי גם בלילה, כשכמות המבקרים מצומצמת ומבוקרת. אחד הלודג'ים המיוחדים והיוקרתיים באוקוונגו הוא Khwai River Lodge בשמורת מורמי (Moremi). על מנת להגיע ללודג' יש לנחות במנחת מיוחד ולהמתין לרכב איסוף. בדרך ללודג' ובשטחו תראו בעלי חיים רבים שבאים לשתות מהנהר.

Khwai River Lodge

מקום: שמורת מורמי, אוקוונגו, בוצוואנה
אתר: www.tagasafaris.co.za/khwai-river-lodge-botswana.htm

ספארי ביום ובלילה

בוצוואנה

אוקוונגו (Okavango) שבבוצוואנה (Botswana) היא דלתא אינסופית של אלפי נחלים, נהרות, לגונות, ביצות, איים וצמחייה על גבול מדבר קלהרי (Kalahari) של דרום מערב אפריקה. המים מושכים אליהם בעלי חיים רבים – פילים, היפופוטמים, אריות, צ'יטות ועוד. בחלקים שונים של השמורה הוקמו לודג'ים רומנטיים ומבודדים, ולמקצתם יש שמורות פרטיות שבהן אפשר לעשות ספארי גם בלילה, כשכמות המבקרים מצומצמת ומבוקרת.

ספארי באוקוונגו

זיכרונות מאפריקה

טנזניה

משהו בריח של אפריקה, בשקיעות, בעצים ובקרבה לראשוניות עושה את זה לזוגות. כמו בתיבת נוח. המילה ספארי היא בסוואהילית ומקורה במילה סאפאר שפירושה בערבית: נסיעה רחוקה, מסע. ואם כבר אפריקה, אני ממליץ על ספארי בטנזניה (Tanzania) או באוקוונגו (Okavango) שבבוצוואנה (Botswana). הסרט "זיכרונות מאפריקה" הביא אל המסך סיפור אהבה המדהים על רקע הנופים של מזרח היבשת. העמידה מול אלפי גנו וזברות בסרנגטי (Serengeti) בזמן הנדידה הגדולה (מאי-יולי) או טיסה בכדור פורח מעל הסוואנות היא דבר שלא תשכחו הרבה שנים כחוויה משותפת. גם עצי הבאובב של שמורת טרנגירי (Tarangire) ועדרי הפילים הגדולים יגרמו לכם לחייך.

ספארי באפריקה

לא נמצאו תוצאות...