טיפים והמלצות

חפשו טיפ/המלצה

חווית טיול באתיופיה עם אסקייפ טורס

אתיופיה 04.11.2016
יצאנו לטיול של 14 ימים באתיופיה שני זוגות חברים לקראת גיל ה-60. בחרנו בחברת אסקייפ טורס שיושבת באדיס אבבה בניהולם של שני שותפים אקדמאים (  Yohannes & Girum) שהציעו את ההצעה הטובה ביותר במחיר ההוגן ביותר. ההצעה כללה את כל טיסות הפנים (4), 3 ארוחות ביום לפי בחירתנו במקום, לינות, ג’יפ כולל כל העלויות שלו, נהג, מדריכים בכל אתר ואתר, בקבוקי מים, כניסות לאתרים ומקומות לינה טובים – בקיצור ליווי מלא וצמוד (למעט הטיפים – סיפור אתיופי בפני עצמו ואירועים שלא נכללו בהזמנה המקורית). הארגון היה מעולה וגם גמיש לפי בקשות שלנו בשטח. תיאום ועמידה בזמנים היו מעולים, כולם דיברו אנגלית מצוינת. המדריך הצמוד לאורך הטיול כולל נהיגה בג’יפ בדרום אתיופיה היה: Mikiyas Nigussie Birro,  mikiyasnigussie72@gmail.com, +251918729902מדריך מעולה בעל תודעת שירות גבוהה, אנגלית מעולה, ידע והכרת איזור הדרום כולל אנשים בכפרים השונים.מומלץ מאוד, אמין ובמחיר שפוי והוגן.

חברת Escape Tours

מקום: אתיופיה
טלפון: +251 960 08 77 66
אמייל: escapeaddis@gmail.com
אתר: http://www.escapeaddistours.com/
דירוגי המלצה
ירון טמיר   

הזדמנות לעזור לילדי רחוב

אתיופיה 29.08.2012

אתה מסתובב בגונדר ובכל פינת רחוב יש ילד במבט רעב שמבקש כסף (give me 1 birr).. במקום להתעצבן או סתם לתת כסף שלא נדע את ייעודו, מצאנו אלטרנטיבה מגניבה…
במלונות השונים בעיר אפשר למצוא את ה bread coupon, יוזמה של ארגון מקומי שנקרא ינגה טספה (yenege tesfa) שהוקם על ידי בחורה מקסימה שבמהלך חייה ראתה הרבה עוני ורעב ברחוב, והחליטה לעשות משהו בנושא.
התהליך ממש פשוט, קונים את פנקס הקופונים שעולה רק 20 ביר (כ-4 שקלים) ומחלקים אותם ברחוב כשמרגיש נכון.
קצת ביררנו על הארגון, יש להם כל מיני פרוייקטים מעניינים, אפשר למצוא עוד מידע באתר שלהם.

bread coupon

מקום: גונדר, אתיופיה
אתר: www.yenegetesfa.org/
דירוגי המלצה
יעל   

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...

לא נמצאו תוצאות...