טיולי ג'יפים

במהלך חיפוש אחר חברת טיולים לחו"ל באינטרנט, "נתקלנו" באתר חברת ג'יפ אנד טרוול. צלצלנו ומי שענתה זו גילת. כבר מהשיחה הזו ידענו שזהו, זאת היא, איתה אנחנו נסגור ונצא לכייף.

אנחנו בחרנו בטיול ג'יפים לרומניה, (יעד אחד מהמגוון הרחב שמציעה החברה), בקונספט "מתגייסים לצה"ל", הורים וילדיהם אשר עומדים בפני שירות ביטחון.
"ג'יפ אנד טרוול", חברת נופש, ג'יפים וטיולים אתגריים, הוקמה ע"י גילת עזריה לפני מעט זמן אך בהחלט משאירה טעם טוב ורצון לעוד.

כמו לפני כל טיול לחו"ל גם הפעם היה מפגש קבוצה טרום טיסה על מנת להכיר את הקבוצה והמדריכה ולשמוע בפני מה אנו עומדים.
אז זהו, לאחר המפגש נשאר רק לצאת. וכמו כן, ב-4:00 לפנות בוקר נפגשנו יחדיו בנמל התעופה מתרגשים ולהוטים לצאת לחוויה.

רומניה, 10:00 בבוקר, החוויה מתחילה: יוצאים משדה התעופה לאחר כוס קפה ופוגשים את המדריך המקומי שלנו. וכמובן איך לא, הג'יפים שלנו שהמתינו לנו בחנייה מסודרת, מאובזרים מפגוש לפגוש ובכל טוב. הסבר קצר על הרכבים והיכרות עם המדריך שלנו והיידה, יוצאים לכבוש את השטח!

במהלך כל הטיול ביקרנו באתרים עתיקים ומעניינים, נחשפנו לתרבות השונה וראינו נופים מרהיבים ועוצרי נשימה.
ארגון הטיול היה פשוט למופת!! החל מארוחת הבוקר העשירה במלונות המפנקים ביותר שקיימים, דרך ארוחת הצהריים בסגנון "פריסה בשטח" אשר כללה ברביקיו בחיק הטבע ועד להגעה למלון המפנק הבא בערב.
הנסיעות הונעמו ע"י שירים של הרדיו המקומי וכמו כן גם ע"י הסברים של המדריך המקומי דרך מכשיר הקשר שנמצא בכל רכב. בין כל הנסיעה האתגרית בשטח מצאנו גם זמן לאטרקציות שונות ומגוונות כמו: פיינטבול מלא אקשן וצבע, גלישת "אומגה" בין העצים וגם רכיבה אתגרית ומלאה בוץ על טרקטורונים.
הטיול התמקד בביקור במקומות כפריים ואותנטיים המתאימים לתרבות המקומית וכמו כן גם התנסות במקצועות החקלאיים שם: חטיבת עצים ואיסוף והכנת היבול לחורף הקרוב.

ובכן,כל דבר טוב בשלב כלשהו מסתיים, ובמקרה שלנו,בהחלט משאיר טעם של עוד:לאחר שבוע מלא אתגרים וחוויות חזרנו ארצה מלאי התלהבות ורצון לעוד! עכשיו נשאר רק לחזור הביתה ולרוץ לספר לחברים ולמשפחה את החוויות…
לסיכום,מוטו החברה הוא Jeep & Travel – The Sky Is The Limit , אך עם שירות כזה חם ואדיב,השמיים הם כבר לא הגבול,אלא מעבר להם!