בית על צמרת עץ בקאו סוק

 בשמורת הטבע קאו סוק שבדרום תאילנד אפשר להגשים חלום ילדות ישן – שינה בבית עץ על צמרת של עץ. נדמה שאין קרבה גדולה לטבע מזו. בשמורה יש כמה מתחמי אירוח שמציעים בקתות עץ שממוקמות ממש בצמרות העצים, בלב הג'ונגל. בשמורה עצמה נמצא יער הגשם הגדול ביותר בתאילנד, ויש בה מפלים, נחלים, מערות וגם הרבה בעלי חיים, כמו פילי בר, קופי מקוק ומגוון גדול של ציפורים. מרבית המקומות האלה מציעים גם חבילות נופש שמנצלות את כל מה שיש לטבע שמסביב להציע: טיול על גבי פילים, שיט בקאנו, סיורי הליכה בג'ונגל, ספארי לילי ועוד.

ב-Khao sok Tree House Resort יש כמה סוגי בתים על העצים, בכולם יש מקלחת עם מים חמים ומאוורר. חלקם מציעים קצת יותר פינוקים שסביר להניח שבני משפחת רובינזון השוויצרית לא נהנו מהם, כמו מזגן, טלוויזיה, די.וי.די, מקרר, מייבש שיער ומרפסת עם ערסל. אחד מהבתים נושא את השם Barbarian Honey Moon Tree house. הוא שוכן בגובה של תשעה מטרים, המיטה (כמו בשאר בתי העץ) מכוסה בכילה רומנטית, פריט הכרחי באזור שורץ יתושים כמו זה, הגג של חדר כולו מלא באלמנטים מהטבע כמו חלוקי אבן וריהוט במבוק.

המחירים מתחילים ב-1,100 באט בעונה לבתי העץ הבסיסיים ביותר ומגיעים עד ל-8,800 באט לבית משפחתי גדול שיכול לאכלס עד 14 אורחים. המחירים כוללים ארוחת בוקר, גלישה באינטרנט וטיול למערת הקופים ולמקדש מקומי.