מידע מעשי

> מידע לתיירים במילאנו: מרכז מידע של לשכת התיירות המחוזית נמצא בכיכר המרכזית של מילאנו (Piazza del Duomo), ב־1 Via Marconi. מרכז המידע של העיר נמצא
ב־Galleria Vittorio Emanuele, ליד אותה הכיכר, מטרו: Duomo.
> "הסוס של ליאונרדו": הפסל ניצב בכניסה להיפודרום בסן סירו, מילאנו. ליד הפסל מוצבים מיצגים המשחזרים את העבודה על הפרויקט.
> המוזיאון הלאומי למדע ולטכנולוגיה, מילאנו: במוזיאון יש חדר המוקדש לפועלו של דה וינצ'י בתחומי המדע. כתובת המוזיאון: 21 Via San Vittore, מטרו: Sant‘ Ambrogio. באתר האינטרנט של המוזיאון, www.museoscienza.org, אפשר למצוא חומר רב על חייו ופועלו של דה וינצ'י, כולל פרויקט "A Horse for the Duke".
> טירת ספורצה (Castello Sforzesco): הטירה, ששוחזרה על ידי פרנצ'סקו ספורצה במאה ה־15 ושבעיצוב ביצוריה השתתף דה וינצ'י, היא כיום מתחם הכולל מוזיאונים לאמנות. הטירה נמצאת בקצה הצפון מערבי של שדרות דנטה (Via Dante), מטרו: Cadorna או Cairoli.
> דה וינצ'י בישראל: התערוכה "ליאונרדו דה וינצ'י – מדען ומהנדס" חוזרת לתצוגת קבע במוזיאון הלאומי למדע בחיפה. בתערוכה עשרות מוצגים אשר נבנו במוזיאון על פי רישומיו של ליאונרדו. המוצגים  ממחישים את יצירתו בתחומי המדע והטכנולוגיה, וניתנים להפעלה על ידי המבקרים. כתובת המוזיאון: בניין הטכניון ההיסטורי, רחוב שמריהו לוין 25, הדר הכרמל, חיפה. טל' 8628111־04. פתוח בימים א', ב', ד', ה'18:00-09:00 ;
ג' 19:30-09:00 שבת 17:00-10:00