להצטרף לכוח

הארגון פועל כיום במלזיה ובאינדונזיה שבדרום־מזרח אסיה, בקניה שבאפריקה (בניית בית ספר, מרפאות ומתקנים לטיהור מים באזורים מרוחקים שבהם חיים המסאים) ובבליז שבמרכז אמריקה (שימור טבע ומיפוי ארכיאולוגי של מקדשי מאיה).
אופן הפעילות דומה בכל מקום: מתנדבים מכל העולם משתתפים בסוף שבוע של מיון, שבסופו מורכבות המשלחות. על כל מתנדב לגייס 2,350 לירות שטרלינג (כ־15 אלף שקלים) – סכום המכסה את עלות הפרויקט, אך אינו כולל טיסות בינלאומיות וציוד אישי. סמוך למועד היציאה מתקיים כנס הכנה וגיבוש, שלאחריו נערכת סדנת הכנה באיזור הפעילות.
הפרויקטים נמשכים לרוב שישה שבועות, כשהשבוע האחרון מוקדש לטיול ולמנוחה. במסלול נוסף שמפעיל "טרק פורס", הנמשך חמישה חודשים, יוצאים המתנדבים בתום ששת השבועות הראשונים ללמד אנגלית באחד הכפרים באיזור הפעילות. פרטים על "טרק פורס" אפשר למצוא באתר האינטרנט שכתובתו: .http://dialspace.dial.pipex.com/town/parade/hu15/index.html.
השנה, מתגבשת כוונה לשלב קבוצה של ישראלים במשלחת "טרק פורס" לפרויקט אקולוגי באחד מיערות הגשם. המשימה המדויקת של המשלחת הישראלית תיקבע בשיתוף חבריה. מתנדבים המעוניינים להצטרף מתבקשים ליצור קשר עם תומר מרשל בטל' 6056158־03 או באמצעות דואר אלקטרוני tm1@barak-online.net.
אלה שאינם יכולים או אינם רוצים להצטרף למשלחת מוזמנים לתרום. כך גם אנשים או גופים המעוניינים להעניק חסות חלקית או מלאה לפרויקט, ולסייע בתרומה לכיסוי העלויות הגבוהות של המבצע.
את ההמחאות יש לרשום לפקודת "International Scientific Support Fund". על מנת לרכז את התרומות לזכות המשלחת הישראלית, יש לרשום על ההמחאות "למוטב בלבד" או "לא סחיר" ולשלוח אותן לכתובת: המשלחת הישראלית, ת.ד. 169 רעננה, מיקוד 43101.