זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

חוגגים בממפיס

חיפוש אירוע

חגיגות, פסטיבלים, מופעים ואירועים. מדי מאי, ממפיס, טנסי, ארצות הברית

חוגגים בממפיס
חודש מאי הוא חודש של חגיגות בממפיס, במדינת טנסי שבארצות הברית. שורה של פסטיבלים נערכת בעיר בחודש זה תחת הכותרת Memphis in May.

תחרות הברביקיו העולמית
האירוע הביזארי (והטעים) מכולם הוא אליפות הברביקיו העולמית. האירוע טוען לכתר תחרות הברביקיו הגדולה בעולם. התחרות מתקיימת בפארק Tom Lee שבעיר, וחוץ מזלילת סטייקים אפשר יהיה ליהנות מהופעות מוסיקה ובידור בבמות הפזורות ברחבי הפארק. אפילו מתקני הגריל מתקשטים לרגל האירוע בשלל קישוטים, בהם כנפי מטוסים וראשי חזירים.

פסטיבל המוסיקה
אירוע שישמח גם את הצמחונים הוא פסטיבל המוזיקה Beale Street Music Festival. במהלך שלושת ימי הפסטיבל יופיעו בו למעלה משישים אמנים של בלוז, רוק, גוספל ועוד. השנה תופיע רשימת אמנים מכובדת במיוחד שכוללת את אליס אין צ'יינס, הסמשינג פמפיקנס, פלמיינג ליפס, הרוטס, שריל קרואו, פטי סמית ועוד. פסטיבל בינלאומי, לאורך כל חודש מאי
אירוע צבעוני נוסף הוא הפסטיבל הבינלאומי. בכל שנה מתמקד הפסטיבל במדינה ובתרבות אחרת. במהלך הפסטיבל מתקיימות הופעות של אמנים, מוזיקאים ורקדנים מהמדינה הנבחרת וכן תערוכות הקשורות למדינה. המדינה הנבחרת לשנה זו היא שוודיה.
לפרטים נוספים באתר ממפיס במאי.
סנסט סימפוני
חודש הפסטיבלים הססגוני יסתיים בחגיגת גוספל, שתתקיים גם היא בפארק Tom Lee, על גדות נהר המיסיסיפי. הפארק ישמש ביום זה זירה לפיקניק המוני, אבל מי שלא יצטייד מראש בשמיכה ובסלסילת פיקניק, יוכל לקנות אוכל בדוכני המזון שיהיו פזורים במקום.

פרטים נוספים // אתר ממפיס במאי.

צילום: Natalia Bratslavsky / Shutterstock.com