תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

תאילנד טיול גיאוגרפי לשומרי מסורת

טיול גיאוגרפי לתאילנד הכל כלול, כולל 3 ימי ג'יפים (ללא ימים חופשיים)

תאילנד טיול גיאוגרפי לשומרי מסורת

תאילנד גיאוגרפי – 15 ימים / 12 לילות

באמצעות טוס מסורת – טיולים מאורגנים לציבור הדתי

לפרטים נוספים והרשמה>>

 

04.11.15
  02.12.15
 16.12.15
06.01.16
 20.01.16
10.02.16
17.11.15
 15.12.15
 29.12.15
 19.01.16
 02.02.16
23.02.16
 14 ימים
14 ימים   
 14 ימים
14 ימים
 14 ימים
14 ימים
 2890$
2990$
   $3150
  $3050
  $3050
  $3050
3050$
3050$
 3210$
 3100$
 3100$
 3100$
פנסיון מלא
פנסיון מלא
פנסיון מלא
פנסיון מלא
פנסיון מלא
פנסיון מלא
 משה לשם
חנוכה
 תוספת לסינגל – $600
תוספת לסינגל 600$  
תוספת לסינגל 600$ 
תוספת לסינגל 600$ 
תוספת לסינגל 600$ 
תוספת לסינגל 600$ 

כרטיס אשראי לתשלום באשראי יש תוספת עמלה. * מתנת טוס מסורת מופע פנטסי בפוקט. תשלומים מקסימום 3 עד ולא מאוחר מ 60 ימים מיציאת הטיול.
 

פרטי טיסות מתוכננות:
1  RJ 341 G 04NOV 3 TLVAMM HK31 2210 2255  04NOV  E  RJ/6S83W5
2  RJ 182 G 05NOV 4 AMMBKK HK31 0120 1425  05NOV  E  RJ/6S83W5
3  RJ 181 G 17NOV 2 BKKAMM HK31 0030 0515  17NOV  E  RJ.6S83W5
4  RJ 342 G 17NOV 2 AMMTLV HK31 0700 0745  17NOV  E  RJ.6S83W5
 

 

מבצע 2990$  למשלמים עד 60 ימים לפני הטיול

מסלול הטיול

יום 1: ת"א בנגקוק (ד')
פגישה בנמל התעופה בן גוריון עם מדריך הקבוצה וטיסה דרך יעד ביניים לבנגקוק בירת תאילנד.

יום 2: בנגקוק (ה')
לאחר הנחיתה בבנגקוק,ניסע אל רובע התרמילאים המפורסם קאו סאן,נסייר נראה נלמד על הרובע הססגוני.כמו כן נכנס לארוחת ערב בחב"ד באזור ולתקשורת ראשונה עם הארץ.בסיום העברה למלון

יום 3 :בנגקוק הגנים הטרופים נונג נוצ',מופע תאילנדי אותנטי (שישי)
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בגני נונג נוץ'. נסייר בגנים הטרופיים המטופחים והמעוצבים. במקום פינות חי שונות וחוות אחרות. נצפה במופע פילים מרהיב ובמופע אגרוף תאילנדי מרתק. נותיר זמן חופשי ככל שיאפשר הזמן. בתום הסיור נערוך סיור היכרות פנוראמי עם העיר פטאייה עיירת הקיט המפורסמת. בתום הסיור נגיע לבית המלון בבנגקוק להתארגנות לשבת, תפילה וסעודת שבת.

יום 4 : בנגקוק יום שבת
לאחר התפילה וארוחת בוקר נסייר רגלית באזור המלון נשוב לחב"ד לתפילת מנחה וסעודה שלישית, בשעות הערב נצא ל"שוק הפרחים הלילי. נמשיך את דרכנו ל"פאטפונג" שוק הלילה הפופולארי ביותר של בנגקוק, בשוק יש שפע של מזכרות, חולצות, תיקים, תכשיטים ועוד.

יום 5 : בנגקוק השוק הצף,שייט עם קופים,טיול אופניים בג'ונגל,אמפאווה (א')
מבנגקוק נצא לכיוון השוק הצף דמנאן סדואק,נבקר בדוכנים ונלמד על אורח החיים של תושבי המקום,נמשיך אל עמק המה קלונג נעלה על סירות ארוכות זנב לשייט מרתק אל סודות גידול דגי הנהר וצדפות הביצות. נתחיל בשייט אל תוך הביצות ואל חוות גידולי הצדפות נלמד ונראה את השיטות הייחודיות לגידול צדפות באזור זה ונראה את העבודה הקשה והמפרכת של התושבים המקומיים. נמשיך בדרכינו אל יערות עצי המנגרוב הגדלים בתוך הביצות ונצפה בעשרות הקופים הגדלים בשמורה נאכיל אותם ונלמד על הישרדותם באזור קשה זה. משם נמשיך בשייט אל אחד ממגדלי הבמבוק הפזורים בשמורה נעלה על אחד מהם לתצפית מקסימה על מרחבי גידול הצדפות. נעלה חזרה על הסירות כשיעדינו הוא כפרי הדייגים ממנו יצאנו לשייט. ייעדנו הבא היא אחת מהחוות החקלאיות שבאזור. עם ההגעה נעלה על זוגות האופניים לסיור רכיבה מרתק בין עצי הקוקוס ובעשרות הפרדסים הפזורים בו. כמו כן נוכל לראות עשרות סוגי פירות טרופיים מעניינים הגדלים בשמורה וגם תהיה לנו הזדמנות לטעום. לקראת הערב נצא לדרכנו חזרה אל העיר בנגקוק ארוחת ערב

יום 6 : צ'יאנג ראי (ב')
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה לטיסה אל צ'יאנג ראי בהגיענו לצ'אנג ראי ניסע לכיוון "מא סאי" המשמשת נקודת מעבר לבורמה (משולש הזהב) השכנה ונצא להפלגה על נהר המקונג האדיר, שהוא אחד הנהרות הגדולים והחשובים ביבשת אסיה. העברה למלון להתארגנות לארוחת ערב דגים כשרה.

יום 7 : צ'אנג ראי דוי טונג שבטי ההרים ארוכות הצוואר(ג')
לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרכינו, תחנתנו הראשונה היא טרק בשמורת טבע נפלאה הרי גשם ומפל סוער,נמשיך לסיור ב"דוי טונג" גני המלכה האם. אחד הגנים המטופחים והמרהיבים בתאילנד אות הוקרה והערכה של העם התאילנדי למלכה האם על פעילותה ההומניטארית לתושבי הכפרים בצפון תאילנד. נסייר בגנים ונתרשם מאומנות הגינון ומעיצובי הפרחים בגן. יעדינו הבא ביקור באחד מהשבטים האותנטיים החיים בשמורה שבט "לא הו" שם נוכל לקבל מושג על אורח החיים בשבט על המנהגים הלבוש ועוד… נראה גם את בנות שבט ארוכות הצוואר נלמד כיצד בנות השבט נוהגות להאריך את הצוואר שלהם ע"י טבעות כסמל ליופי ולמעמד, נלמד על אורח החיים בשבט הבורמזי. נמשיך בנסיעה אל העיר צ'אנג ראי אליה נגיע בשעות הערב ונחזור למלוננו לארוחת ערב דגים כשרה.

יום 8: צ'אנג ראי צ'אנג מאי (ד')
הבוקר נעזוב את צ'אנג ראי וניסע לכיוון צ'אנג מאי, נתחיל את ביקורינו היום באחד מהמקדשים המיוחדים בצ'יאנג ראי המקדש הלבן "רונג קהון" נוכל לראות במקדש הזה שילוב מיוחד ונדיר של אומנות מודרנית ואקטואלית עם מוטיבים בודהיסטים עתיקים. נמשיך ל"סן קאמפנג" הנמצאת באזור מיוער טבעי המוקף הרים והידועה במעיינות הריפוי החמים שלה ונרחץ במרחצאות הגופרית. בדרך נראה שדות חקלאיים רבים בעיקר שדות אורז, קשיו וכדומה. לקראת ערב נגיע למלון בצ'אנג מאי ונאכל ארוחת ערב.

יום 9: צ'אנג מאי חוות נחשים,לחוות קרוקודילים וחוות פילים (ה')
הבוקר נשים פעמינו אל חוות הנחשים נצפה במופע נחשים עוצר נשימה הכולל חליבת ארס ליטוף נחשים וצילום עם נחש קוברה ופיתון. תחנתנו הבאה היא חוות התנינים נצפה במופע נועז ומרתק כולל אפשרות להצטלם עם התנינים. נמשיך צפונה אל חוות הפילים המפורסמות בצפון תאילנד, נראה מופע פילים מיוחד, נרכב על פילים וכרכרות שוורים נשתתף בהאכלת החיה העצומה הזו בבננות חוויה מדהימה שלא תשכח. בסיום ארוחת ערב וטיסה לפוקט האי הגדול ביותר בתאילנד לאחר הנחיתה העברה למלון.
יום 10 : פוקט פאנג נגה האי של ג'יימס בונד (שישי)
לאחר ארוחת הבוקר נצא בסירה לפאנג נגה. נשלב שייט קאנו בין ההרים הקרסטיים הרבים שבאזור ושמורת המנגרובים נגיע אל "אי המסמר", קו טא פו, הידוע בשם האי של ג'יימס בונד. שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב".ארוחת צהריים על הסירה, נשוב למלון הכנות לשבת תפילה וסעודת שבת..

יום 11: פוקט – יום שבת
לאחר התפילה וארוחת בוקר נצעד לחב"ד לקריאת התורה ארוחת צהריים במלון וזמן חופשי להנאתכם. בערב נצא לביקור באזורי הבילוי של המקומיים

יום 12 : פוקט קופיפי (א')
לאחר ארוחת הבוקר נשוט במעבורת ליום קסום בקופיפי אחד האיים הפופולאריים ביותר בדרום תאילנד. האי הגדול המאופיין במצוקי גיר תלולים התוחמים את האי וביניהם מפרצים קסומים, חופי חול זהוב ועצי דקל טרופיים, מים צלולים ושקופים, אלמוגים, דגי ים טרופיים חוויה בלתי נשכחת! בסיום ארוחת ערב.ולאחריה נצא למופע פנטסי המפורסם.

יום 13: פוקט בנגקוק ארמון המלך (יום ב')
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה לטיסה מוקדמת לבנגקוק לאחר הנחיתה נצא אל סיאם פראגון לביקור מיוחד במוזיאון השעווה מאדאם טוסו בו נפגוש ונצטלם עם אשים ואומנים ידועים מפורסמים .נמשיך לביקור מרהיב בעולם המים.האקווריום הגדול בדרום מזרח אסיה. משם נעבור אל ה MBK מרכז הקניות המפורסם ביותר בתאילנד.בתום הקניות העברה למלון למקלחת,ארוחת ערב בחב"ד והעברה לשדה התעופה לטיסת לילה לתל אביב.
יום 14: בנגקוק – תל אביב (ג')
בבוקר נחיתה בארץ.

מחיר הטיול כולל:
כרטיס טיסה הלוך ושוב (ת"א-בנגקוק-ת"א דרך יעד ביניים) כולל טיסות פנימיות בתאילנד.
אכסון במלונות מדרגה ראשונה ו/או תיירות טובה
כלכלה: חצי פנסיון כשר לכל אורך הטיול + כריכים
בחלק מהימים פריסה בשטח של ארוחות צהריים קלות (טונה, ביצים, סלטים, פירות)
ארוחות בוקר עשירות במזנון המלון על בסיס מוצרים מותרים ותוספות מהארץ ובכלים חד פעמיים,
ארוחות ערבצהריים עשירות כל יום
אוטובוס תיירים
בקבוק מים 1 לכל מטייל ליום 330 מ"ל
ביקורים וסיורים כמפורט במסלול
מלווה קבוצה ישראלי מנוסה ואדיב,
מלווה מקומי דובר אנגלית
מס נמל, היטל ביטחון ודמי רישום
טיפים לנותני שירותים בחו"ל
המחירים הינם לאדם בחדר זוגי, לתשלום במזומן
כל המחירים הינם לאחר הנחת הרשמה מוקדמת אלא אם כן צוין אחרת
מיסי הנמל והדלק ייקבעו לפי יום הכרטוס
**שיבוץ המדריכים עשוי להשתנות בהתאם לצרכי החברה**
***המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים. יתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות, ראה תנאים, הגבלת אחריות וסעיף ביטולים באתר החברה.

מחיר הטיול לא כולל:
ביטוח רפואי/ מטען,
התייקרות דלק מעת לעת, כפי שיפורסם ע"י חברות התעופה
הוצאות אישיות
סבלים
טיפ למדריך הישראלי נהוג 70 $ לנוסע
כל מה שלא מופיע בסעיף כלול
לקוח יקר, קיימת תוספת מחיר לאדם בחדר יחיד… פרטים נוספים יינתנו במרכז ההזמנות.
המחיר הוא למשלמים במזומן!!
המחיר לתשלום בכרטיס אשראי ו/או בתשלומים גבוהה מהמחיר למזומן.
המחיר מותנה במינימום 30 משלמים


לפרטים נוספים והרשמה>>

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות