תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

מונגוליה לשוחרי הרפתקאות ונהיגת שטח

יולי -אוגוסט 2014 – מסע למרתק לאוהבי טבע, תרבויות ונהיגת שטח 4X4. הטיול משלב בתוכו את פסטיבל הנאדאם במונגוליה.

מונגוליה לשוחרי הרפתקאות ונהיגת שטח

בביצוע פלטינום

המסע שתוכנן הוא ראשוני בייחודו ובמבנהו ואיננו עוד מסע, או טיול ג'יפים רגיל. המסע מאתגר, ראשית, היעד עצמו, אחר כך היקף הטיול, הנהיגה, הטופוגרפיה, הדרכים, המדבר, המים. הלינה במרבית הלילות תהיה בקמפינגים ובמבנים מונגוליים מסורתיים ( קמפ גר).
המסלולים יעברו באזורים הרריים מופלאים, במעברי מים עצומים ובינות דורסים ועדרי סוסים. תמהיל מיוחד של נופי מונגוליה ואתריה, לצד היכרות עם אנשיה נשותיה ותרבותה, מתובל בסיפורו המדהים של ג'ינגס חאן, יעניקו מנות גדושות של חוויות לשוחרי המסעות האמיתיים.

לפרטים נוספים והרשמה>>

פרטים כללים:
• תאריכים: יולי/אוגוסט 2014
• מספר אנשים ברכב: 4
• טיסות: חברת אל על לבייג'ינג וחברת מיאט לאולן באטאר
מחיר: 5400$
**(מינימום 12 משתתפים / מקסימום 28 משתתפים)

לתשומת ליבכם:
• המחירים נכונים להיום.
שינויים במחירי הטיסות ושירותי הקרקע יחולו גם על הצעה זאת עד לשלב החתימה.
• ע"פ אל על צפויה עלייה במחירי הטיסות לסין והם יחולו על הצעה זאת, אם וכאשר.
• טיול באתרי בייג'ינג + ארוחת צהרים, הדרכה, כניסה לאתרים וארוחת צהרים במסעדה אופיינית (ברווז פקין) בתוספת מחיר – יוחלט מראש.
• יתכנו שינויים בתכנית.

טיסה

בייג'ינג – אולן בטר (נחיתה קרוב לחצות)

יציאה דרומה מאולן בטר

לבאגה גזאר

06:00 – התארגנות ע"ג כלי הרכב ויציאה    לאזור Baga Gazar

נופים משתנים בערבה: 250 ק"מ

ביקור בגר של משפחה מקומית בערבה

באגה גזאר – ארוויקהיר

גבול מדבר גובי, כפרים קטנים, אזור נהר Ongi, מפגש עם מקומיים עד העיירה

Arvaiheer – 280 ק"מ

מפלי אורקהון

דרך מדהימה הנכנסת לאזור הררי יפהפה, דרך עמק הזהב, מסלול משופע בבוץ במים וגם ירוק. נסיעה לאזור היפהפה של Orkhon waterfall – 240 ק"מ

טסנקהר ספא בטבע

המשך של הדרך המדהימה בעמקים ואזורים הרריים ומיוערים, הגעה יחסית מוקדמת ל- Ger Camp נהנה מלינה בגר חביב, מקלחות וספא טבע מדהים. 90 ק"מ.

לאזור הדיונות

ארוחת בוקר ויציאה מהאזור הררי לקרקהורין, ביקור במקדש מונגולי בודהיסטי הגדול מסוגו, ארוחת צהרים במסעדה מקומית משם על הכביש לאזור הדיונות להרפתקה קצרה. 240 ק"מ.

אולן בטאר

נסיעת בוקר לאולאן בטאר הגעה משוערת לפני הצהרים וכניסה לפסטיבל נאדאם

Terelej Nat/park

בילוי בעיר ובפסטיבל עד הצהרים. נסיעה לפארק טרלז' איזור הרוקי מאונטיין המונגולי. אירוח בגר משפחתי מונגולי אותנטי עם ארוחת ערב בסגנון בר בי קיו מונגולי. חוויה.

Terelej Nat/park

חציית הנהר הטול המרכזי של מונגוליה בתוך האזור ההררי של הפארק. חוויית נהיגה בין מעברי המים לרכסים גבוהים. ביקור במקדש הנסיכים. 120 ק"מ. כולל מעבר עמק בוצי חלקלק ואתגרי.

אולן בטאר

ארוחת בוקר, התארגנות לקראת הטיסה ונסיעה לאולן בטאר. זמן חופשי לקניות וביקור באתרים המרכזיים של אולאן בטאר. העברה לשדה התעופה בסביבות 19:00 וטיסה לבייג'ינג

בייג'ינג

ארוחת בוקר, זמן חופשי בביג'ינג

ערב – טיסה לישראל.


עוד מידע והערות:
מה זה קמפ גר: מעין מלון מקומי הבנוי בעונת הקיץ מגרים שבהם מיטות סדינים, שמיכות וכריות. הגרים נקיים מאד ובמרכזם תנור עצים עם ארובה. לכל קמפ גר יש מבנה מרכזי למקלחות ושירותים + אוהל מרכזי גדול לארוחות. חשמל בקמפים יש גנרטורים הפועלים בלילה בשעות מסוימות. כמו בכל דבר גם בקמפ גרים יש רמות שונות. הלינה המתוכננת היא בקמפים הטובים ביותר על המסלול.ויזות:
למונגוליה אין צורך בוויזה. לסין יש צורך בוויזה לשתי כניסות, אף שמדובר בהלוך בטיסת המשך. עלות הוויזה כיום כ- 200 ₪. נשמח לטפל באשרות באופן מרוכז לכולם.

• המחיר כולל: טיסות, מיסי נמל, כלי רכב, כלכלה מלאה, דלק, לינה, כניסות לאתרים ושמורות, הדרכה, ומיסי נמל.
• המחיר לא כולל: ביטוח נסיעה לחו"ל (ניתן לעשות דרכנו את הביטוחים המתאימים), ויזה לסין, כניסה לפסטיבל, הוצאות אישיות וביגוד למסע, לילה בבייג'ינג ליד שדה התעופה ויום חופשי בעיר, והוצאות אישיות.
** יתכנו שינויים בתכניתפסטיבל נאדאם:

בפסטיבל הנאדאם (3 המשחקים) המונגולים חוגגים את העצמאות שהכריזה הממשלה המונגולית משנת 1921 מהאחיזה הסינית. זהו חג לאומי המציין את יום השחרור מעול הכיבוש המאנצ`ורי. הגברים והנשים לבושים בבגדים מסורתיים דל Del)).
הפסטיבל הוא למעשה תחרויות בשלושה מקצועות, הנקראים "שלושת המקצועות הגבריים":
היאבקות, ירי בחץ וקשת ומרוצי סוסים

בפסטיבל שלושת המשחקים, מתרחשות שלוש תחרויות מסורתיות עיקריות: האבקות מונגולית, מרוצי סוסים, וירי בחץ וקשת. מקורו של פסטיבל זה נעוץ עמוק בשורשי התרבות המונגולית הנוודית, עת סימל ונחגג כפסטיבל הקיץ בו נפגשו בני שבטים שונים, המנותקים זה מזה דרך קבע, למספר ימים משותפים של פסטיבל. רבים מהמונגולים הנאדאם הוא הזדמנות חד-שנתית להתרועע עם מספר כה רב של אנשים, שאת רבים מהם כלל לא פוגשים במשך השנה כולה. בשאר ימות השנה הם עסוקים בדאגה אינטנסיבית למחייה שוטפת ומשך שבועות רבים במהלך החורף הם נמצאים בבידוד רב והעיסוק המרכזי שלהם הוא פשוט לשרוד.
הפסטיבל יכול להיות מרכזי באולן בטאר ובסביבתה וגם מקומי בערים שונות ובערי שדה. עניין זה משתנה משנה לשנה. כדרך פסטיבלים אחרים בעולם הפסטיבל המרכזי נגוע קצת בצבעים תיירותיים מקובלים, ואילו במקומות אחרים הוא אותנטי יותר.
בשלב זה התכנית היא לצפות בפסטיבל באולן בטאר, במקביל אנו בודקים אפשרויות נוספות על ציר הנסיעה.
 

לפרטים נוספים והרשמה>>

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות