תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול מאורגן למזרח יוון

28.7-8.3.14 טיול עומק מאורגן ברמה גבוהה למזרח יוון

טיול מאורגן למזרח יוון

באמצעות המרכז לתיירות בינלאומית -WTC

הכוכבים של יוון – טיול מאורגן למזרח יוון

שם המדריך: ד"ר יוסי פז

הנחת רישום מוקדם 3% עד 45 יום לפני היציאה

טיול עומק ברמה גבוהה הכולל: אתר העתיקות בדלפי – מרכז העולם ע"פ תרבות יוון, טיול בטבע בחבל אבריטניה וקרפניסי, חבל פיליון הקסום – ביקור בעיר וולוס ובכפרים פורטריה ומקריניצה, המנזרים התלויים הבנויים בראשי המצוקים במטאורה, סלוניקי בירת מקדוניה, קניון טמפי, מעבר תרמופילאיי – סמל הגבורה היווני, האקרופוליס באתונה ושאר אתרי העיר, חציית תעלת קורינתוס לפלופונז – נפליון ותיאטרון אפידאוורוס העתיק

משך הטיול:7 ימים, 6 לילות
לינה: מלונות *5, מלבד אתונה – *4
בסיס האירוח: חצי פנסיון
כולל בילוי בטברנה יוונית אותנטית עם מזטים ומוזיקה חיה

לפרטים נוספים והרשמה>>

יום 1: תל אביב – אתונה – דלפי
ניפגש בנמל התעופה ונמריא לאתונה, בירת יוון. עם ההגעה ניסע דרך רכס הפרנאסוס לעבר העיירה אראכובה ונגיע לדלפי, מרכז העולם ע"פ תרבות יוון העתיקה ומקום מושב האורקל, עיירה מיוחדת ועשירה בסיפורי מיתולוגיה מרתקים. נבקר באתר העתיקות ונצעד בדרך בה צעדו עולי הרגל ושליטי יוון לעבר מקדש אפולו ולייעוץ עם האורקל, נצפה אל התיאטרון מהשמורים ביוון המשקיף לנוף מרהיב ועל האתר. נסיים בביקור במוזיאון בו נראה את הממצאים והפסלים שנמצאו באתר. בתום הביקור ניסע למלוננו באזור.

יום 2: קרפניסי
יום של טיול בטבע בחבל אבריטניה, הנחשבת לשוויצריה של יוון, עם נופי בראשית מהמדהימים באירופה. נעצור ליד נהר קרפנסיוטי, יובלו של נהר אכלוס השוצף מי שלגים ונמצא בתחתית הקניון המרהיב בנופיו. נמשיך למנזר פרוסוס המבודד, המעניין בסיפורו ומיקומו, מנזר הרים קדוש, שחלקו חצוב בסלע ובתוכו איקונה קדושה בעלת חשיבות דתית גדולה. נעבור ליד הכפרים הציוריים חוריו הגדול וחוריו הקטן, הטובלים בנוף הררי מרהיב ונטייל באחד מהם. בתום הביקור נשוב למלוננו.

יום 3: חבל פיליון
ניסע צפונה לחבל פיליון, יום של נופים הרריים, עיירות פסטורליות הבנויות בסגנון עתיק ומפרצים עם חופי תכלת נסתרים. ניסע לאורך הטיילת של וולוס, ונראה את שוק הדגים השוקק, לאחר מכן נעפיל בנסיעה ונהנה מאוויר פסגות, בדרך הטובלת בעצי דולב וערמונים עד שנגיע אל הכפרים פורטריה ומקריניצה. נהלך בין חנויות התבלינים ושכיות החמדה עד לכיכר איוס יואניס ונערוך תצפית על מפרץ וולוס. בתום הביקור נסע למלוננו באזור.

יום 4: מטאורה
ההיום נצא לביקור מיוחד במטאורה הנחשב לאחד המקומות המרשימים בעולם. משמעות השם מיוונית הינו "תלויים באוויר", וכשמו כן הוא. מדובר במנזרים הבנויים בראשי צוקים תלולים הנישאים לגובה של עד 400 מטר מעל המישורים של תסליה. נעלה לביקור בשני מנזרים הבנויים על ראשי מצוקים, נחוש את האווירה המיוחדת במקום ונלמד על חיי הנזירים אשר עדיין מתגוררים במנזרים אלו. בתום הביקור נסע דרך העיירה קלמבקה בחזרה למלוננו באזור.

יום 5: סלוניקי – בירת מקדוניה
הבוקר ניסע לאורך נהר הפיניוס עד לקניון הטמפי, נחצה את הגשר ונבקר בכנסיה החצובה בהר – אגיה פרסקווי. נמשיך בנסיעה לסלוניקי – העיר הקוסמופוליטית, המשלבת עבר עשיר ומרתק מאז ימי הרומאים דרך האימפריות הביזנטית והעות'מנית ועד ימינו התוססים. נראה את ביתו של אתא תורכ ברובע התורכי, אזור הנמל השוקק ו"המגדל הלבן"- אחד מסמלי העיר, הרוטונדה ונטייל בין סמטאות ואתרי השכונה היהודית בה נלמד על הקהילה המפוארת, שהתקיימה מאז ימי גירוש ספרד ועד מלחמת העולם השנייה. בתום הביקור נשוב למלוננו באזור.

יום 6: אתונה – מעבר תרמופילאיי
הבוקר נצא לכוון אתונה ובדרך נעצור במעבר תרמופילאיי – סמל הגבורה היווני עד הקרב שנערך בראשות לאונידס מלך ספרטה לבין צבא האימפריה הפרסית. עם הגעתנו לאתונה נצא לסיור בעיר ההיסטורית המתחדשת במהלכו נעפיל אל האקרופוליס של אתונה, מקום הולדת הדמוקרטיה, ממנו נשקף נופה של העיר, נמשיך בנסיעה ונראה את האגורה של אתונה, מקדש זאוס האולימפי, כיכר סינטגמה (החוקה) עם בית הפרלמנט והאנדרטה לחייל האלמוני, אצטדיון השיש, המקום בו נערכה האולימפיאדה הראשונה בעידן החדש, בנייני האוניברסיטה, האקדמיה והספרייה הלאומית. בתום הסיור נגיע למלוננו באתונה. בערב נשלב טיול רגלי בסמטאות הפלאקה או הפסירי לבילוי בטברנה עם מוזיקה יוונית ומזטים.

יום 7: נפליון
היום נצא לכיוון הפלופונז, נחצה את תעלת קורינטוס, נצפה אל אחד מהפרויקטים ההנדסיים המופלאים, המבודד את הפלופונז מהיבשה ומחבר את המפרץ הסרוני עם המפרץ הקורינתי. נמשיך לביקור באפידאוורוס ונראה את שרידי אל הרפואה והתיאטרון העתיק והשמור בעולם, נתרשם מהאקוסטיקה המיוחדת. נמשיך לביקור בבירה הראשונה של יוון ומהערים היפות במדינה – נפליון. נטייל ברחובותיה וסמטאותיה הציוריים המזכירים עיר וונציאנית. לפנות ערב ניסע לשדה"ת לטיסה חזרה ארצה .


*יתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים

המחיר כולל:
1) טיסות שכר במסלול ת"א- אתונה- ת"א
2) 7 ימים, 6 לילות לינה במלונות מדרגת תיירות ראשונה (באתונה 4 כוכבים במיקום מרכזי).
3) חצי פנסיון לאורך כל הטיול (ארוחות ערב במלונות ובמסעדות מקומיות)
4) אוטובוס צמוד על פי התוכנית.
5) כניסות לאתרים + מדריכים מקומיים כמפורט בתוכנית.
6) מדריך ישראלי מיומן ומומחה ליוון ותרבותה מצוות "המרכז לתיירות בינלאומית".
7) בילוי בטברנה עם מוזיקה יוונית ומזטים.
8) טיפים לנותני שירותים בחו"ל (למעט סבלות)
9) מס נמל, ביטחון והטל דלק נכונים ל- 03/14

המחיר אינו כולל:
1) הוצאות אישיות כלשהן (דוגמת ביטוח בריאות ומטען).
2) דמי כניסה / ארוחות/ העברות/ שירותים כלשהם מעבר למפורט בסעיף "המחיר כולל" .
3) שינויים בהיטלי דלק והפרשי שערי מטבע.
4) שתייה בארוחות הערב.

הערות כלליות:
1) יתכנו שינויים במסלול לפי תנאי השטח ושיקול דעתו של המדריך.
2) הטיסות נקבעו על פי תעריפי מרץ 2014, שינויים בהטלי דלק ומיסים יעודכנו בהתאם.
3) יציאת הטיול ומחירו מותנים בהרשמה של 20 נוסעים לפחות.
4) המקומות בטיסה לא שוריינו, עם החתימה ותשלום דמי המקדמה יוזמנו המקומות.
5) ייתכנו שינויים במסלול בשל תנאי השטח ושיקול דעתו של המדריך.
6) הטיסות מבוצעות על ידי המובילים בהתאם לתנאי המוביל ובאחריותו, לרבות עיכובים וביטולים על פי כל דין ובכפוף לאישור חברת התעופה.
7) ההצעה אינה תקפה בעת ירידים, תערוכות וחגי כל הדתות.

תנאי ביטול לנוסע: (הודעת הביטול חייבת להתקבל בכתב)

רשאי הצרכן לבטל את העסקה, בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, וזאת קודם למועד השירות (תאריך היציאה) ובכתב.על ביטול ההזמנה יחולו דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר העסקה או 100₪ לאדם, לפי הנמוך מבניהם.

מ 14 יום לאחר ביצוע ההזמנה ועד 31 יום לפני יציאה 150$
30-45 יום לפני היציאה 30%
16-29 יום לפני היציאה 50%
8-15 ימים לפני היציאה 80%
3-7 ימים לפני היציאה 100%

*במקרה של ביטול/זיכוי לכל סכום יתווספו 2% עבור הוצאות בנקאיות.

אנו ממליצים לנוסעים לרכוש ביטוח רפואי ומטען בעת ההזמנה לתקופת הנסיעה. לפי תנאי הפוליסה שנרכשה, במקרה של ביטול מסיבות הנכללות בפוליסה, יזכו הנוסעים בהחזר דמי הביטול למעט השתתפות עצמית.

דמי ביטול: לפי המפורט באתר WTC בסעיף "תנאים ואחריות".

לפרטים נוספים והרשמה>>

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות