תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול לאנטארקטיקה בהפלגה

טיול לאנטארקטיקה – הפלגה על סיפון ספינת הפאר Le Soleal של חברת פננט

טיול לאנטארקטיקה בהפלגה

11 יום – 10 לילות על סיפון ספינת הפאר Le Soleal של חברת פוננט

באמצעות גולדן טורס

יום 1: בואנוס אאיירס – אושוואיה.
נצא בשעות הבוקר בטיסה לעיר אושואיה. לאחר הנחיתה נצא לסיור בפארק הלאומי "ארץ האש". בפארק מצויים עצי דובדבן חמוצים, נהרות ואגמים ו כ-150 מיני עופות; בהם ברווזי בר, אווזי בר, וכמובן – פינגווינים, בין העופות המרתקים הן האווז הדרומי והקרקרה, ובעיקר הנקר המגלני.
אושואיה (Ushuaia), היא העיר הדרומית ביותר בכדור הארץ. עובדה שהפכה אותה למקום מתוייר ומוכר בעולם כולו. העיר שוכנת לרגלי שרשרת הרים מושלגי כיפות, בקצה תעלת Beagle, והנוף הנשקף ממנה מרהיב. בעיר מצוי מוזיאון "סוף העולם" ובו אוסף מרשים של מיני ציפורים לצד תיאור מפורסם של היסטוריית האי ותושביו. מדרום לעיר נמצא הפארק הלאומי של ארץ האש, ובו מבחר מגוון וקיצוני של בעלי חיים כגון עופות ים, כלבי ים ועוד. בתום הסיור העברה לנמל לעליה לספינה המפוארת Le Soleal.

יום 2 ויום 3: בלב ים – מעבר דרייק
ביום השני להפלגה ובימים הבאים הל'אוסטרל מפליגה ממדף היבשת שעומקו כ 200 מטר אל הים הפתוח שם עומק המים מגיע אל מעל 4000 מטר, תוך כדי הפלגה חוצים את מעבר דרייק ומפליגים אל ה"יבשת הלבנה", שם מתחברים המים מהאוקינוס האטלנטי, השקט, וההודי יחדיו, הל'אוסטרל תחצה את "התכנסות אנטרקטיקה" הידועה גם כגבול הקוטב הממוקמת בקו הרוחב 45 ל 55 מעלות.

יום 4: מפרץ נקו ומפרץ פרדיס
אחד מרגעי השיא בהפלגה לאנטרקטיקה הוא שהל'אוסטרל תתקרב למפרץ נקו, צומת קרחוני ענק מרשים יקבל את פנינו בעת הכניסה לעגינה במפרץ, בעת הירידה "יברכו" אותנו לעיתים להקות גדולות של פינגווינים. התחנה הבאה היא מפרץ פרדיס המרהיב ביופיו, בלב מצבור קרחונים, וצוקים מתנשאים של האי וכף רינרד נמצאת הכניסה לתעלת למייר בעוד שבאופק נמצאים "הומפרייס הייטס" המגיעים לגובה של 1180 מטרים. קרחוני אנגולר, צוקי שייר והרי הקרח משתקפים בצבעי הטורקיז של הים. רוחבה של התעלה מאפשר גם הימצאותה של שרשרת של איים קטנים.

יום 5: האי פלנאו, נמל שרקוט
"שער הכניסה" לתעלת למייר הוא מפגש של המטיילים עם נמל שרקוט של האי פלנאו עם ההרים מכוסי השלג ומושבות הפינגוינים הרבות. באי עופות ימיים מעופפים וסוגים רבים של פינגוינים.

יום 6: פורט לוקרוי
ביום זה ממשיכה הל'אוסטרל בשייט באנטרקטיקה ומגיעה לנמל Lockroy באי הקטן Goudier המשמש את המשלחת הבריטית כבסיס ממנו נערך הסקר של פורט לוקרוי. במקום עובדים
מדענים האמונים על מורשת אנטרקטיקה, המקום פתוח לביקורים כמו גם מוזיאון, חנות וסניף דואר שהוא היחיד בכל במסע הזה.

יום 7: האי דספשיון Deception Island
האי דספשיון ממוקם בלב איי שטלנד הדרומיים בצפון הפנינסולה האנטרקטית וניתן בקלות לזהותו בגלל הדמיון לפרסת סוס בחופיו הוולקנים המכוסים בחול שחור נמצאים שיירים של בקתות נטושות שנהרסו על ידי חיות הבר באי, כאן נמצא הריכוז הגדול ביותר באנטרקטיקה של פינגווינים מהזן Chainstrap

יום 8: ים וודל .Weddell Sea
יום הפלגה בלתי נשכח בתוך השקט של אנטרקטיקה יערך היום בעת שהל'אוסטרל תשייט בים וודל בינות לקרחונים עצומים הממוקמים כאילו בצורת טבלה, ושכבות קרח הצפות על פני הים מהסיפון ניתן יהיה לצפות בצבע הלבן הצחור של אנטרקטיקה, לבן יותר משחלמנו שיכול להיות, הר הגעש Brown Bluff כאילו מזדקף כשפינגויני הצ'יינסטרפ, פרוות כלבי הים ויסעורי השלג מארגנים את הופעתם.

יום 9: בלב ים וחציית תעלת דרייק.
היום הוא היום בו ניתן ליהנות מכל מה שספינת הפאר ל'אוסטרל "מציעה" לנוסעיה ולהתפעל מהחום של חצי כדור הארץ הדרומי.

יום 10: מעבר דרייק Drake Passage.
היום ממשיכה הל'אוסטרל לשייט בנתיב של מעבר דרייק בדרכה אל אושואיה שם תעגון בשעות הלילה.

יום 11: אושואיה – בואנוס איירס.
ירידה מהספינה בשעות הבוקר העברה לנמל התעופה וטיסה לבואנוס איירס והמשך טיסה לאיגואסו בצד הארגנטינאי של המפלים, עם הנחיתה העברה לבית המלון.

המחיר כולל:
טיסה מיוחדת מבואנוס איירס לאושואיה וחזרה
טיול באושויה
הפלגה למשך 11 יום 10 לילות

לפרטים והרשמה>>

תאריכי יציאה לעונת 2015 – 2014:
נובמבר: 29 , 19
דצמבר: 9
ינואר: 22
פברואר: 11 ,01

* ניתן לצאת לטיול במתכונת קצרה, 10 ימים / 9 לילות 

 

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות