תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול ג'יפים לקוסטה ריקה

דמיינו ירוק. ועוד ירוק. הכי ירוק שאפשר. דמיינו מסע אל הנוף הכי יפה שיש דמיינו הרי געש פעילים, חופים טרופיים מרהיבים, יערות עד עצומים ומגוון עצום של בעלי חיים. יבשה ומים, אדרנלין ואקשן, נופי בראשית עוצרי נשימה. בטיול ג'יפים לקוסטה ריקה הטבע הוא השחקן הראשי – בואו לראות את המחזה.

טיול ג'יפים לקוסטה ריקה

באמצעות מאגמה

יוצאים בסוכות 2015! 

לפרטים והרשמה>>

יום 1 : מגיעים לקוסטה ריקה
נטוס מתל אביב דרך יעדי ביניים לקוסטה ריקה. לאחר הנחיתה נעלה על אוטובוס וניסע למלון. בדרכנו נחצה את סאן חוסה , בירת קוסטה ריקה והגדולה בערי המדינה. סאן חוזה יושבת ב"עמק המרכזי" מוקפת הרים מכל עבר ואנחנו נראה את בית הנבחרים, את הכנסיות השונות, התיאטרון הלאומי, הקתדרלה המקומית ובעיקר, נתחיל להתרגל לשפה ולאווירה המקומית.

לינה וארוחת ערב: סאן חוזה

 
יום 2: צמחיה טרופית והרי געש מרהיבים
לאחר ארוחת הבוקר נקבל את הג'יפים ונצא לדרך כשסביבנו צמחיה טרופית ומגוון עצום של אוכידאות. נגיע אל העמק השופע והירוק של אורוסי שהוא גם אזור ההתיישבות הספרדית הראשונה בקוסטה ריקה. נצא לטיול קצר אל לועו של הר הגעש איראזו – זהו הר הגעש היחיד בקוסטה ריקה שמאפשר תצפית ישירה אל תוך הלוע, בדרך נפגוש חוטמנים שיבואו לבדוק אם יש לנו משהו טעים בשבילם… נמשיך בנהיגת שטח אל פארק טורליבה: הפארק העצום, משתרע על שטח של 12,570 דונם ובו נמצא הר הגעש טורליבה שמגיע לגובה של 3,340 מטרים וחולק את בסיסו עם הר הגעש איראזו. שני הרי הגעש המרהיבים האלה ידועים בשמם "ההרים התאומים". הפארק מדהים ביופיו וכולל נהרות וקניונים יחד עם שבילים ונקודות תצפית מסומנות ואנחנו ניסע דרך יערות העד עד שנגיע לעת ערב למלון.

לינה וארוחת ערב: סאן חוזה


יום 3 : אל האוקיינוס השקט
היום נצא בדרכנו אל האוקיאנוס השקט: נרד מפסגת הרכס, דרך "כפרי הסנטה" האופייניים לקוסטה ריקה,בדרך נופית מדהימה , נחצה יערות גשם , שעל צמרותיהם חיים טוקנים, תוכים, ועוד עשרות מיני ציפורים בצבעים שונים, ניסע דרך מטעי הקפה המפורסמים של קוסטה ריקה , נחצה גשרים ונהרות עד שנגיע לעת ערב לחופי האוקיאנוס השקט.

לינה וארוחת ערב: מנואל אנטוניו


יום 4: אל פסגת העולם וממנה לחופי הזהב
את היום נקדיש להכרות עם איזור האוקיאנוס השקט וסביבתו: נתחיל בנסיעת שטח בה נכיר את האזור על הצמחייה, הפרחים והציפורים האופייניים לו ולא נוותר על תצפית נפלאה מ"גג העולם" שתמחיש היטב את המרחבים העצומים והירוקים בתוכם אנחנו נמצאים. מפסגת העולם נרד דרך ביצות הפרא שתיקח אותנו בסופו של דבר אל חופי הזהב של האוקיאנוס השקט ונבין שלא סתם התפרסמה קוסטה ריקה בחופים הנפלאים שלה על השקט והקסם שלהם.

לינה וארוחת ערב : מנואל אנטוניו


יום 5: שטים עם תנינים ומגיעים אל מונטה ורדה
היום נטפס אל "מונטה ורדה" (ההר הירוק) , אבל לא לפני שנשוט על נהר טארקולס ( (Tarcoles. נצפה בתנינים הרובצים על גדות הנהר, בצמחייה הצפופה ובאוכלוסיית בעלי החיים והציפורים שאופיינית ליער המנגרובים. מכאן נתחיל בטיפוס לעבר מונטה ורדה: איזור יערות העננים של קוסטה ריקה. הירוק כאן כמעט מכאיב לעיניים לאחר שארגונים אקולוגים רבים התערבו בשמירת הטבע באזור והפכו אותו לשמורה ביולוגית עשירה. נכיר את עיירת המטיילים הקטנה "סנטה הלנה" ולעת ערב נגיע למלון.

לינה וארוחת ערב במונטה ורדה


יום 6 : הולכים בשמיים: פארק הגשרים התלויים
הבוקר נצא לנסיעת שטח באזור מונטה ורדה ונהנה מהיופי המיוחד של האזור. נמשיך לחוויה מיוחדת במינה ב"פארק הגשרים התלויים": זהו פארק מיוחד במינו של מערכת גשרים עצומה שנמתחת בין צמרות העצים. שישה גשרים באורכים ובגבהים שונים חולפים בתוך יער העננים ולוקחים אותנו לטיול רגלי דרך נוף עוצר נשימה. זהו טיול מרהיב ומיוחד במינו שמאפשר לנו להביט מזווית אחרת על יערות הגשם – במבט מצמרות בעצים כלפי מטה ובדרך שבה בבדרך כלל רק ציפורים או קופים זוכים לראות את היער. את סוף היום נקדיש לרחובות הקטנים, לחנויות הצבעוניות ולבתי הקפה של סנטה הלנה.

לינה וארוחת ערב: מונטה ורדה


יום 7 : טרק יער אמיתי, הר ארנל במלוא הדרו ומעיינות חמים. מה עוד נבקש?
לאחר ארוחת הבוקר נצא במסלול שטח דרך ההרים הירוקים , שיקחו אותנו בסופו של יום אל הר הגעש ארנל. בדרך נצא לטרק רגלי ,אתו ידריך הפקח היערות המקומי באחד מיערות הגשם היותר פראיים של קוסטה ריקה: צפיפות הצמחייה דורשת מצ'טה והדרך שנפלס ממהרת להתכסות מחדש בצמחיה החדשה שצומחת במהירות. חוויה נפלאה של טרק יער אמיתי ופראי! נמשיך לאורך אגם ארנל, מול נופו המרהיב של הר הגעש ארנל הנושק לעננים. נסיים את היום באתר המעיינות החמים של באלדי אשר כולל גם מפלים ומגלשות מים. את ארוחת ערב נאכל במקום.

לינה: לה פורטונה


יום 8: שייט בשמורת קניו נגרו ואומגה בין צמרות העצים: מי אמר טרזן ולא קיבל?
לאחר ארוחת הבוקר נצא מהלודג' אל עץ האיגואנות שהתפרסם בזכות עשרות האיגואנות חלקן בגודל של כמעט שני מטר אשר אמצו את המקום ואבדו את החשש מהאדם. נמשיך לאחת השמורות היפות והלא מתויירות של קוסטה ריקה : שמורת קניו נגרו. נעלה לסירה קטנה שתיקח אותנו אל הביצות ואגמי המים של השמורה המרהיבה הזאת. נשוט בין ובתוך יערות ועצי מנגרוב ונצפה בעשרות בעלי החיים הנמצאים כאן : קיימנים, קופים, ציפורים ועוד. מכאן נמשיך בנסיעה לעבר אחת מחוויות היער הידועות של קוסטה ריקה הלו היא ה"קנופי": נעוף בין אומגות הנוגעות בצמרות העצים לאורך תשעה כבלים, 10 פלטפורמות, שלושה מסלולים, שני גשרים תלויים ו"טרזן סווינג" אחד שנמשכים לאורך 845 מטרים. בקיצור: אדרנלין מטורף.

לינה וארוחת ערב במלון Lands in Love


יום 9: סאן חוזה ומכאן נתחיל את דרכנו חזרה
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא בדרכנו לעבר סאן חוזה ,בירת קוסטה ריקה , ניסע לשדה התעופה, נחזיר את הג'יפים, נפרד מקוסטה ריקה ונעלה על טיסה חזרה ארצה דרך יעדי ביניים.

המסלול ביום זה כפוף לשעות הטיסה.


יום 10-11
ננחת בארץ בשעות הלילה

מחיר:

המחיר למשתתף : 4300$

מבוסס על מינימום 16 משתתפים
המחיר מבוסס על מטייל בחדר זוגי וארבעה מטיילים ברכב
תוספת ליחיד בחדר: 780$

המחיר כולל
לינה: בבתי מלון בדרגת תיירות טובה וגבוהה
טיסות סדירות דרך יעדי ביניים
כלכלה : חצי פנסיון (למעט ימי הטיסה ולא כולל שתיה בארוחות)
הפסקות תה & קפה
רכב שטח מסוג מיצובישי פאגרו או דומה (שנתונים 2012/13 ),ממוזג , 5 דלתות ( 4 מטיילים ברכב)
מדריך מצוות מאגמה
מדריך מקומי דובר אנגלית
מדריך חברתי מצוות מאגמה
רכב מדריך
מכשיר קשר לכל רכב
כניסות לאתרים ולשמורות כמפורט במסלול הטיול
אומגה כמצויין בתכנית
כניסה לפארק הגשרים התלויים
שייט כמצויין בתכנית
תשר לנותני השירותים
תוספת חג
מס נמל והיטל בטחון
תיק מפות ומידע
דמי רישום ( 47$)
המחיר אינו כולל

דלק
מס יציאה מקוסטה ריקה- 29$ (משולם בשדה התעופה)
ארוחות צהריים
שתייה במהלך הארוחות
ביטוח בריאות ומטען
הוצאות אישיות

לפרטים והרשמה>>

 

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות