תפריט עמוד

זהו עמוד ארכיון, התאריך עבר ואירוע זה אינו תקף עוד

טיול גיאוגרפי לאיסלנד

7-27.7.15 (16 יום) טיול מרתק לארץ מרהיבה. קרחונים, פיורדים והרי געש, כולל שייט בין איי בריידפיורדור ושייט לאיי ווסטמן בהדרכת זאביק רילסקי

טיול גיאוגרפי לאיסלנד

באמצעות אקו – טיולי שטח

איסלנד, ארץ הקרח והאש הנושקת אל החוג הארקטי, עשירה באתרי טבע הכוללים קרחונים, מעיינות חמים, גייזרים, הרי געש פעילים, פסגות הרים מושלגות ומדבריות לבה נרחבים. בנוסף למרחבים ולנופים המגוונים, לאיסלנד היסטוריה מרתקת של מתיישבים ויקינגים וסיפורי הסאגות האיסלנדיות מהוות מורשת תרבותית. שפע של עופות ויונקים ימיים חיים באוקיינוס המקיף אותה, לצד חוות חקלאיות וערים מודרניות ומרשימות. המסלול מקיף את האי ומשלב נסיעות בדרכי עפר לאתרי טבע רחוקים ומופלאים, מסלולים רגליים, הפלגות במפרצי הים, נסיעה על קרחוני ענק, שייט בים ובלגונה הכחולה וביקורים בחוות חקלאיות ועיירות מקומיות וכן מפגש עם האיסלנדים מסבירי הפנים.

לפרטים נוספים והרשמה>>

תוכנית הטיול:

יום 1 תל אביב – איסלנד, רייקיאוויק
נמריא מתל אביב בשעות הצהריים ליעד ביניים באירופה ומשם נטוס לריקיאוויק (Reykjavík) בירת איסלנד. לאחר הנחיתה נגיע למלוננו ללינה בריקיאוויק.

יום 2 רייקיאוויק ומחוז בורגרפיורדור – סאגות, מפלים ומעיינות חמים
את היום נקדיש את היום למחוז הירוק והפורה בורגרפיורדור (Borgarfjörður), ערש התרבות האיסלנדית ומקום הולדתן של סאגות איסלנדיות מפורסמות. נבקר ברייקהולט (Reykholt); הישוב היה למרכז אינטלקטואלי חשוב בהיסטוריה של איסלנד. נבקר בביתו של כותב הסאגות המפורסם סניורי סטורלוסון (Snorri Sturluson) שנרצח במאה ה-13 ע"י יריב פוליטיקאי ומשם נמשיך למפל ברנפוס (Barnafoss); "מפל הילדים" עם הסיפור הטראגי העומד מאחורי שם זה. בהמשך נבקר במעיין המים החמים הגדול ביותר באירופה ואולי הגדול מסוגו בעולם(Deildartunguhver) לקראת ערב נגיע למלוננו באזור בורגרפיורדור ללינה וארוחת ערב.

יום 3 חצי האי סנייפלסנס – הר הקרחון הקסום ומושבות של עופות ים
את יומנו השלישי באיסלנד נתחיל בביקור בחצי האי סנייפלסנס (Snæfellsnes) שבמערב איסלנד. אורכו כ- 100 ק"מ והוא נמתח כאצבע ארוכה המכוונת מערבה, לגרינלנד. חצי האי מורכב משרשרת הרי געש כבויים, משפכי לבה עתיקים, ממפרצים רבים, מחופים חוליים וממעט מאוד יישובים, המרוכזים בעיקר במפנה הצפוני של חצי האי. ניסע לאורך חופיו המפורצים והתלולים של חצי האי ונצא למסלול הליכה בשביל מרהיב המתפתל בראש צוקי החוף המשמשים בית גידול לאלפי עופות ים. בדרך נראה מושבות ענק של עופות שונים וביניהם יתכן שנראה גם את תוכוני הים (puffins) – אחד מסמליה של איסלנד, השבים מן הים הפתוח עם צרור חסילונים במקורם היישר אל גוזליהם המקננים על הצוקים השחורים והאימתניים. בקצהו המערבי של סנייפלסנס עומד הר הגעש סנייפלסיוקול (Snæfellsjökull) שכיפתו מושלגת וקרחון עד מעטר אותה. גובהו של ההר הוא כ- 1,446 מטר, אבל בזכות צורתו החרוטית המושלמת– הוא אפוף הילת קסם ומסתורין. נלון באזור עיירת החוף אולפסוויק (Olafsvik) שם גם נאכל ארוחת ערב.

יום 4 שייט באיי בריידפיורדורונסיעה לאקוריירי
נתחיל את היום בנסיעה לעבר עיירת הדייג היפה סטיקיסהולמור (Stykkishólmur) הממוקמת בחלק הצפון מזרחי של חצי האי סנייפלסנס(Snæfellsnes)בעיירה חיים כ- 1,240 תושבים והיא מרכז השירותים והמסחר של חצי האי. משם נשוט בסירה בין האיים הקטנים של מפרץ בריידפיורדור (Breidafjordur) ובו נוכל לצפות ולהתרשם מהטבע הפראי והיפה המאפיין את צפון מערב איסלנד. אם יתמזל מזלנו נראה את תוכוני הים, הברווזים, הקורמורנים, השחפים והנשרים החיים באזור. עם סיום השייט נחצה את הרמות הארקטיות וניסע לאורך הפיורדים הארוכים, הכחולים והעמוקים המאפיינים את צפון איסלנד עד לבירת הצפון – אקוריירי (Akureyri).

יום 5 אזור אגם מיוואטן ומפל גודפוס
את היום כולו נקדיש לביקור באזור אגם מיוואטן (Mývatn);האגם הרביעי בגודלו באיסלנד ואחד מאתרי הטבע המפורסמים ביותר באיסלנד; האגם רדוד ואיננו גדול וממוקם באזור של פעילות געשית פעילה בצפון איסלנד לא רחוק מהר הגעש קרפלה (Krafla). האגם מיוחד בשלל התופעות הגאולוגיות המרתקות הנמצאות בכל אזור האגם: מכתשי ענק, מעיינות גופרית מבעבעים, בריכות בוץ ושאריות קפואות של התפרצויות וולקניות טריות נותנות הרגשה של טיול בכוכב אחר. שמו של האגם בתרגום לעברית הוא "אגם היבחושים" (נובע מהעובדה שיש בו מספר עצום של ברחשים ששורצים במקום כל קיץ).תחילה נבקר במפלגודפוס (Godafoss)המכונה "מפל האלים" הממוקם סמוך לכביש הטבעת בין העיר אקוריירי לאגם מיוואטן העוצמתי והמהווה חלק בלתי נפרד מההיסטוריה המרתקת של העם האיסלנדי. נגלה את היופי הטבעי של אזור אגם מיוואטן, כולל תצורות הלבה המיוחדות ב- Dimmuborgir("ארץ הטירות השחורות והטרולים") ומשם נמשיך לסיור באתר נמסקארד ((Námaskarð- עמק שכולו מעיינות חמים, בוץ מבעבע ורותח וסדקי לבה המעלים עשן. משם ניסע להר הגעש קרפלה (Krafla) שבלועו שוכן אגם קטן ותכול ומסביבו שדה לבה עצום שהתפרץ זה לא מכבר, שדה המשמש כיום כבסיס למפעל גאותרמי ענק. לינה וארוחת ערב באזור אגם מיוואטן.

יום 6 מהוסאוויק דרך אסבירגי ועד למפלי דטיפוס
נתחיל את יומנו בנסיעה אל הוסאוויק (Húsavík); עיירת דייג קטנה והיפה ביותר בצפון איסלנד השוכנת על חופו המזרחי של מפרץ סקיאלפנדי (Skjálfandi). העיר, על בתיה הצבעוניים הנושקים לים והפסגות עטורות השלג המשקיפות מכל עבר, היתה בעבר מרכז צייד הלוויתנים באיסלנד. בהמשך ניסע דרך חצי האי טיורנס (Tjörnes Peninsula) אל קניון אסבירגי (Ásbyrgi) שצורתו דומה לפרסת ענק הסוגרת על עמק מיוחד (אורכו כ- 3.5 ק"מ ורוחבו כ- 1 ק"מ). לפי האגדה הקניון נוצר כאשר סלייפניר, הסוס בעל שמונה הרגליים של אודין (האל הראשי במיתולוגיה הנורדית) הניח אחת מכפות רגליו על האדמה ויצר את טבעת הפרסה. בהמשך נסייר לאורכו של "קניון הנהר הקרחוני" המנקז את מימי הפשרת השלגים של הקרחון הגדול באיסלנד, כולל ביקורבאתר "סלעי ההד" המכונה גם "פארק המשושים" בשל תצורות הלבה המרשימות שבו.נסיים את היוםבמפל דטיפוס (Dettifoss); מפל פראי ועוצמתי הנחשב למפל בעל כוח הזרימה החזק ביותר בכל אירופה. גובהו כ- 44 מטר ומימיו נופלים לאורך של 100 מטרים. המפל מיוחד גם בשל צבעם השחור של מימיו אשר צבועים בסחף הנוצר מזרימת מי הפשרת הקרחונים לאורך רמות הלבה הגבוהות. לקראת ערב נחזור למלוננו ללינה וארוחת ערב.

יום 7 קלדרת אסקייה והרמות הגבוהות
במרכז האי בלב המדבר ולמרגלות הקרחון הענק ואטנאיוקול (Vatnajökull) (הקרחון הגדול ביותר באירופה והמרשים ביותר באיסלנד – (מתנשא מכתש עצום שנוצר מהתמוטטות דפנותיהם של מספר לועות סמוכים של הרי געש ומכונה קלדרת אסקייה (Askja). ניסע בדרכי עפר על הרמה הגבוהה של איסלנד דרך שדות לבה שוממים ותוך חצייה של נחלים זורמים עם מי הפשרת הקרחונים אל עבר מעיינות Herðubreiðarlindir והר הרדוברייד (Herðubreið) המתנשא בגאון מעל מישורי הלבה של מרכז האי. נמשיך משם לעבר שרשרת ההרים Dyngjufjöll, נבקר במעבר הצוקים הידוע בשם "לוע הדרקון" (Drekagil gorge) ואחר כך נטייל בתוך קלדרת אסקיה המרהיבה (Askja). הר הגעש אסקייה זרוע תלים געשיים קטנים וסלעי בזלת ובתוכו אגם גדול בצבע טורקיז. בסמוך לאגם נוצר לוע נוסף, ה"ויטי" (Viti), לוע קטנטן שבתוכו אגם מי גופרית חמים. נסיים את היום בנסיעה דרך הררית יפה אל אזור אגילסטדיר, הממוקמת להפליא בצפון הפיורדים המזרחיים. לינה וארוחת ערב באזוראגילסטאדיר ((Egilsstaroir.
הערה – הביקור באסקייה מותנה בתנאי מזג אויר מתאימים. באם הביקור לא יתאפשר, יערכו סיורים אחרים באזור מיוואטן.

יום 8 הפיורדים המזרחיים והרפתקת אופנועי שלג/סופר ג'יפים על קרחון הואטניוקול
היום ניסע מאגילסטאדיר (Egilsstaroir) דרומה בכביש המתפתל לאורך חופי הפיורדים המזרחיים (Austfirðir) המתחתרים בין הרים בעלי מדרונות תלולים, מהעתיקים באיסלנד, כביש המזמן לנו תצפיות נוף מרהיבות. בדרך נעצור בכפרי דייגים קטנים הפזורים לאורך החוף כדוגמת כפר הדייגים היפה דג'ופיווגור (Djupivugur) ונבקר באוסף ביצי האבן הייחודי שבו. נסיים את היום בעליה עם "סופר ג'יפים" אל מרחבי הקרח האדירים של הקרחון הענק ואטנאיוקול (Vatnajokull); שטחו כ- 8400 קמ"ר והינו כיפת הקרח הגדולה ביותר מחוץ לקטבים. נצא לנסיעה באופנועי שלג במרומי הקרחון ובין שדות השלג האינסופיים של ההר הגבוה. נקבל ציוד מיוחד לרכיבה ונצא להרפתקה של כשעה הלוך ושוב(2 על אופנוע). הרכיבה קלה ופשוטה וכל אחד יכול לתפעל את הכלי לאחר הסבר פשוט וקצר. לינה וארוחת ערב באזור הופן (Höfn).

יום 9 הלגונה הקרחונית ושמורת סקאפטאפל
נתחיל את היום בשייט בלגונה הקרחונית יוקולסורלון (Jökulsárlón) הנמצאת בחלקו הדרומי של קרחון ואטנאיוקול. זוהי פנינת טבע אמיתית בה משייטים נציבי קרח המתנתקים מן הקרחון הגדול ומוסעים לאיטם לעבר הים הפתוח.הלגונה מדהימה ביופייה וקשה לתאר במילים את הצבעים המיוחדים, את גודל הקרחונים, את השקט והיופי הנדיר שנשקף לנגד העיניים. כדי להכיר מקרוב את הלגונה, נשוט ברכב אמפיבי מיוחד ההופך לסירה לכל דבר ושט בין הקרחונים הצפיםהמדומים לפסלי קרח מעוצבים. נסיים את היום בטיול בשמורת סקאפטפל (Skafteffel), שמורת טבע יפיפייה הנמצאת בשוליו של קרחון ענק. השמורה מציעה נופים מרהיבים של הרים, אצבעות קרח הגולשות עד למרחק של קילומטרים ספורים מהים, דיונות בצבעי אפור שחור שנוצרו מסחף של קרחונים ואפר געשי, מפלי מים, תצפיות נוף וקניונים עמוקים. לקראת ערב נגיע לאזור הכפר קירקיובאיארקלאוסטור (Kirkjubæjarklaustur) שם נתארגן לארוחת ערב ולינה.

יום 10 שמורת הר הגעש לאקאגיגאר (Lakagígar)
נקדיש את היום לאזור לאקי (Laki); המכתשים של לאקי הם תוצאה מופלאה של הרס וחורבן עצומים שהתרחשו באיסלנד בשנת 1783 – התפרצות וולקנית שנמשכה כ- 8 חודשים. האסון היה בקנה מידה עולמי ותוצאותיו היו הרג רבבות אנשים, בעלי חיים והרס רכוש רב. ענן האפר הוולקני שכיסה את השמיים גרם לרעב, קור וחשכה באזורים רבים בעולם. תחילה, סבלו מהשלכות ההתפרצות בעיקר תושבי יבשת אירופה אך בהמשך הגיע ענן האפר גם לצפון אמריקה, רוסיה, סין ויפן (גרם לרעב ביפן!). ישנה תיאוריה לפיה המהפכה הצרפתית (1789) פרצה בשל רעב בצרפת, שנגרם כתוצאה מההתפרצות בלאקי. ההר, שפסגתו בגובה של 818 מטר מספק תצפיות מרהיבות על הסביבה הגעשית שמסביבו ורק כשעומדים פעורי פה מול המכתשים הרבים מבינים את גודל האסון… נטייל בין הלועות ונתרשם ממראות הטבע. במידה והזמן יאפשר נסיים את היום בטיול בקניון פיירדרארגליופור (Fjardrargljufur) העמוק והמדהים ולאחר מכן נשוב למלוננו באזור קירקיובאיארקלאוסטור.

יום 11 שמורת לנדמנלאוגר – "ארץ הצבעים"
נתחיל את היום בנסיעה בדרך Fjallabak הנחשבת לאחת היפות באיסלנד ושיאה בשמורת ההרים הצבעוניים של לנדמנלאוגר (Landmannalaugar). נעבור דרך בקע אלדג'ה (Eldgjá), עמק שנוצר ע"י זרימת לבה בשנה 934 ונחשב לתופעה טבעית ייחודית ומרשימה (הקניון הוולקני הגדול בעולם! כ- 600 מטר רוחב ו-200 מטר עומק). ונמשיך בדרך עפר קשה אך מרתקת אל מרכז האי לכיוון שמורת לנדמנלאוגר שפירוש שמה באיסלנדית הוא "בריכות העם" והמקום נחשב בעיני רבים ליהלום שבכתר. השמורה ממוקמת בדרום מרכז האי, לא רחוק מהר הגעש הקלה (Hekla) שראשוני המתיישבים באיסלנד קראו לו "שער השאול". האזור מרתק ועשיר בניגודים: רכסי הרים עשויים מריאוליט (סלע וולקני הדומה לגרניט) מחורצים בפסים שחורים של אפר וולקני, פסגות ססגוניות בצבעים אדום, ירוק, כתום וצהוב, שדות לבה רחבי ידיים וסילוני קיטור הפורצים מסדקים בקרקע ומפה קיבלה השמורה את הכינוי "ארץ הצבעים". בשמורה עצמה נצא לסיור רגלי ונצפה בנופים הגעשיים שעולים מהם אדי קיטור קדמוני ונטבול במעיינות החמים הנובעים ישירות מבטן האדמה – המסלול עובר דרך מגוון רחב של קניונים, עמקים ורכסי לבה שחורה, מישורי הלבה מוקפים בהרים צבעוניים מראה שובה לב. נרד מן ההר דרך שדות הגעש של הר הקלה (Hekla). ארוחת ערב ולינה באזור העיירההקלה(Hekla).

יום 12 איי ווסטמן – "פומפאי של הצפון"
עם בוקר נצא במעבורת אל עבר קבוצת איי ווסטמן (Vestmannaejar); הנמצאים מול חופיה הדרום-מערביים של איסלנד – ארכיפלג הכולל 14 איים געשיים המיתמרים בצורות מרהיבות מתוך האוקיינוס. נגיע לאי המיושב היחידי – היימאי (Heimaey) אשר ב- 1973 התפרץ בו הר געש, כיסה חלק מבתי הכפר ואיים להחריב את המפרץ הטבעי ומעגן סירות הדייג. במבצע אמיץ ונחוש הצליחו התושבים לעצור את גל הלבה ולהציל את ביתם. כיום, משמש האי בעיקר למחקר עבור הגיאולוגים, שחוקרים את התפתחות האיים והיווצרותם. נצא לסיור בכפר ובבתים שנחפרו מתוך הלבה והאפר ונצפה אל מצוקי האי הנופלים אל הים. האיים עשירים בבעלי כנף ובמקום מקננת מושבת תוכוני ים (פאפינים) הגדולה באיסלנד. אחר הצהרים נפליג חזרה אל הנמל ומשם נבקר בחוות סוסים וחממות Friðheimarהמטפחת את הזן הייחודי של הסוס האיסלנדי החי בעדרים באזור ההררי הפראי ובנוי היטב להישרדות בתנאי החורף הקיצוני, שם נחזה במופע סוסים ונבין כיצד האיסלנדים מצליחים לגדל ירקות במזג האוויר הארקטי. לקראת ערב נגיע למלוננו בהקלה (Hekla) ללינה וארוחת ערב.

יום 13 החוף הדרומי: מפלים, מצוקי ים תלולים בדירהוליי ושמורת עמק תורסמורק
נתחיל את היום עם שני מפלים יפיפיים הניזונים ממימי הפשרת הקרחונים – מפל סליילנדפוס (Seljalandfoss)וסקוגפוס (Skogafoss). נמשיך משם בנסיעה לאורך החוף הדרומי לסיור במצוקי דירהוליי (Dyrhólaey); הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד ומקום קינון של מושבות ציפורים רבות. המקום קיבל את שמו (באיסלנדית: "חור בדלת") מן הסלע המפורסם בצורת הקשת שיוצא מקצה הצוק אל הים והוכרז המקום כשמורת טבע (צוק הנישא לגובה של כ- 120 מטר) ב- 1978 . נסיים את היום בטיול מקיף באחת השמורות הייחודיות בלב האי – שמורת עמק תורסמורק (Þórsmörk nature reserve) בה נפגשים נקרות וקניונים, נחלי מים ומצוקי טוף תחת פסגות הרים וקרחונים מרשימים בהרמוניה של טבע. עמק תורסמורק מוקף הרים וקרחונים ובהם גם הר הגעש Eyjafjallajökullשהתפרץ בעוצמה רבה בשנת 2009 והשפיע על מזג האוויר בכל אירופה. נשוב לארוחת ערב ולינה באזור הקלה (Hekla).

יום 14 משולש הזהב האיסלנדי": מפל גולפוס – גייזר – תינגוואטליר
נבקר באזור "משולש הזהב" הידוע. נתחיל את היום בביקור במפלי גולפוס (Gullfoss), "מפלי הזהב", שם צונח נהר Hvitaהגועש מגובה של 32 מטרים, לקניון מרשים.בהמשך נבקר בגייזר (Geysir), שמימיו המתפרצים לגובה כל כמה דקות הקנו את השם העולמי לתופעה זו. נבקר גם בפארק הלאומי טינגווליר (Pingvellir) – אתר מורשת עולמית והאתר ההיסטורי המשמעותי ביותר באיסלנד. כאן נוסד בשנת 930 לספירה האלתינג (Althing), הפרלמנט הראשון בעולם. המישור הרחב בו ממוקם האתר הוא אזור טבע מרהיב המונח על "תפר" בין 2 לוחות נסיים את היום בהגעהלרייקיאוויק(Reykjavík)– בירת איסלנד. לינה וארוחת ערב ברייקיאוויק.

יום 15 חצי האי רייקיאנס ולסיום ביקור בלגונה הכחולה
נתחיל את היום בביקור באתרים מרכזיים בעיר הבירה רייקיאוויק; נצפה על העיר מגבעת פרלאן, שהמפעל על ראשו סיפק מים חמים לכל העיר במשך מאות שנים. נמשיך לכנסייה העתיקה במרכז העיר ונטייל מעט ברחובות העיר ככל שיותיר הזמן. את היום נקנח בביקור בפנינת טבע מדהימה; הלגונה הכחולה (Blue Laggon), אגם גיאותרמי טבעי מהמפורסמים בעולם ואחת האטרקציות הפופולריות ביותר באיסלנד. המקום אף נבחר לאחד מעשרת הספא הטובים בעולם טמפרטורת המים בלגונה היא כ-40° בממוצע והמים החמים שמגיעים ללגונה נשאבים מחורים באדמה בעומק של 2000 מטרים. מי המרחצאות נחשבים כיעילים בטיפול בפסוריאזיס ובמחלות עור אחרות. נהנה מרחיצה במימיה המפנקים של הלגונה וכך להיפרד ברוגע ונחת מאיסלנד. לאחר מכן נתארגן וניסע אל שדה התעופה. נצא בטיסת לילה מאוחרת מקפלויק דרך אירופה ומשם לתל-אביב. ננחת בארץ בבוקר היום ה – 16.

אופי הטיול לאיסלנד: טיול טבע ברחבי איסלנד המיועד לאוהבי לכת, עם דגש על נסיעה בדרכי עפר בשטח וסיורים בשמורות הטבע בלב האי.

לינה: במלונות 3* ו- 4* מהטובים בנמצא, בחיק הטבע, בכפרים ובעיירות אותנטיות. בחדרים לשניים עם מקלחות ושירותים צמודים.

כלכלה: חצי פנסיון, למעט ארוחת ערב ביום ההגעה.

תחבורה: אוטובוס היילנדר בעל עבירות גבוהה בשטח, שייט במעבורת באיי בריידיפיורדור ובאיי ווסטמאן.

קבוצה: 20-26 מטיילים, מדריך מטעם אקו טיולי שטח, נהג-מדריך מקומי.

טיסות: הצעת המחיר מבוססת על טיסות עם חברת התעופה אוסטריאן איירליינס דרך יעד ביניים באירופה 

מחיר: 4895€. הנחת רישום מוקדם 100€ לנרשמים עד ה- 7.4.2015
תוספת יחיד: 950 יורו

מכיוון שהנחיתה היא ביום ה- 16, יש לעשות ביטוח ל- 16 ימים
הערות חשובות:

למידע בריאותי על טיול לאיסלנד, יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
התוכנית מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא בהכרח את סדר הביקורים לאורך הימים.
מזג האוויר באיסלנד הינו בלתי צפוי. עקב כך, ייתכן ונידרש לבצע שינויים במסלול הטיול המתוכנן. במידת הצורך מדריכינו יידעו למצוא את האלטרנטיבה הראויה ביותר.
הטיול כולל נסיעות רבות בדרכי עפר בלב האי וכן קטעי הליכה בשטח.
למרות היותה מדינה מערבית, איסלנד היא מדינה בעלת אופי כפרי והמלונות הם בהתאם. לחלקם אין מעליות, האוכל פשוט יותר ולא מקובל להעסיק שם סבלים.
יתכן ומקומות הלינה ישתנו בהתאם לזמן האישור הסופי של הקבוצה, רשימת בתי מלון סופית תועבר לנוסעים לפני היציאה.
מיסי הנמל והדלק נכונים ליום פרסום הטיול. במידה והמחיר ישתנה, יעודכן המחיר בהתאם.
אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כרטוס קבוצתי, מראש. לא כמו כרטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן.
אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים על ידי חברות התעופה ליעדים שונים.
חשוב להבהיר ולציין כי כל שינוי הקשור בחברות התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת "אקו תיירות שטח" והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי "אקו תיירות שטח "תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי שכזה.

המחיר כולל:

טיסות בינלאומיות, לינה, כלכלה וצוות כמפורט.
דמי כניסה לאתרים הכלולים בתכנית.
תשר לנותני שירותים מקומיים.
מיסי נמל וביטחון.
המחיר אינו כולל: ביטוח אישי ומטען; שתייה וארוחות שאינן כלולות; הוצאות בעלות אופי אישי.

לפרטים נוספים והרשמה>>

מרכז ההזמנות של מסע אחר

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות

מרכז ההזמנות של מסע אחר

טיסות במחירים שפויים - גאוני כמה שזה פשוט

השוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל
המחיר המשתלם ביותר - בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות